Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Maxineczka aka Ramona cz.2

Polecane posty

Gość KDP

Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 18.11.2018 o 11:01, Gość gość napisał:

Chodzi o to, że jej koleżanki z YT się od niej odwróciły a nie subskrybenci.

KAROLINA Stylizacje i Sara SO Beauty maja z nia nadal kontakt.. oststnio byly u Maxi w studiu.. Kiedys szusz mowila w jakims swoim filmiku ze na spotkanie przyszla Karolina ze swoja kolezanka ktorej szusz nie do konca lubila. ktos wie o kim mowa? w londynie byly w cztery:  szusz, karolina stylizacje, ewa red lipstick monster, asia panna joanna i widzialy sie tez z maxineczka i oleska w warszawie po jakims czasie. wlasnie ciekawe za kim ta szusz tak nie przepada z towarzystwa karoliny stylizacje. Obstawiam albo Maxi albo PannaJoanna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2019 o 12:12, Gość Gość napisał:

Otworzyła własną szkołę makijażu, i spoko, ale tak naprawdę nie ma żadnego papieru na to, że może kogokolwiek kształcić. Dostaje się nic nie warty papier o kursie u maxineczki. Z tego, co wiem, tytuł mistrza w zawodzie wizażysty uprawnia do szkolenia i wystawiania odpowiednich dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Zdaje się państwowe egzaminy. A taką szkołę, jaką ona posiada, może otworzyć każdy, kto ma pieniądze i kto chce to zrobić. Ona po prostu poszła na fejmie i ilości swoich widzek. Bo ja, jeśli miałabym iść na kurs makijażu, to do profesjonalnej szkoły, gdzie są mistrzowie i państwowe egzaminy. 

Właścicielem takiej szkoły może być każdy.Ważne,kto wystawia dyplom,czy certyfikat,czy co to się tam dostaje.Prowadzić warsztaty też mogą różne osoby np.gościnnie,ważne,kto podpisuje końcowe papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Dawajcie na najbliższym livie będziemy pisać ,,hej Ramona,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramonka

Dzisiaj wrzuciła fimik z imats i wygląda na to że zmieniła całkowicie towarzystwo. J=nie wspomniała ani słowem o katosu tylko cały czas Jerry i Jerry i oczywiście nie kupuje nowych paletek do oczu bo używa tylko swojej. Śmiech na sali.  Niestety ale Ramonka się wypaliła. Leci tylko na kasę. Filmiki coraz bardziej stronnicze i ewidentnie sponsorowane. Żal że poleciała na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśminna

A teraz jest na weselu  Gosi S i można zobaczyćjej.meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie był jej mąż. Przy tym stoliku. Mąż nagrywał zapewne. Maxi nie pokaże męża i nie wystawi to na ocenę żmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.06.2019 o 19:25, Gość Gość napisał:

To nie był jej mąż. Przy tym stoliku. Mąż nagrywał zapewne. Maxi nie pokaże męża i nie wystawi to na ocenę żmij

Tego na 100% nie kręcił jej mąż 😉 możliwe ,że to był mąż ale choćby i nawet to co?? Nie każdy musi wyglądać jak model....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Ktoś tu kiedyś podawał jego dane z fejsa j nawet ich zdjęcie razem z facebooka z cyckami maxi.

Widziałyście jakiego basenu się dorobiła na tych jeleniach, co ją oglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona ma takiego całkiem normalnego tego męża więc nie rozumiem o co tyle szumu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Jej mąż to był ten co tak tańczył, ten grubasek. Dobrali się, ona utuczona i on też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Jeszcze niedawno wątek maxi był jednym z najgorętszych, czemu nagle tak ucichło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala

Może Maxi pozwy powysyłała jak Zmalowana 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaa

Jak byś miała głowę, też byś się dorobiła i basen miała. Nikomu nie ukradła. Palet sprzedała 100 000. Wystarczy, że z każdej palety miała 10zl. I milion sobie zarobiła. Do tego pędzle, reklamy semilac. Praca popłaca! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaa

Jak byś miała głowę, też byś się dorobiła i basen miała. Nikomu nie ukradła. Palet sprzedała 100 000. Wystarczy, że z każdej palety miała 10zl. I milion sobie zarobiła. Do tego pędzle, reklamy semilac. Praca popłaca! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Taaa..maxi się narobiła...jak zwykła prostytutka...sprzedala się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd

Te komentarze da ohydne...pokazujecie tylko swoją głupotę!! Nie lubisz, nie oglądaj..A jej życie prywatne to jej sprawa...pokażcie swoich mężów modelki z koziej dupy...typowe polaczki ,zawistnei chamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat

Ja do pieniędzy Maxi nie mam absolutnie nic, youtuberka/influencerka to zawód jak każdy inny, po prostu influencer marketing to taka żywa reklama, najprościej mówiąc. A ona chyba nawet kończyła jakies studia w tym kierunku, wiec wszystko git. A przyszłam tu zszokowana jak wyglada jej twarz na miniaturce nowego filmu, jezu, czy to w ogóle ona?! Wyglada jak ten gość, który chciał zostać Kenem. A była taka ładna oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka z typiar

Przez przypadek znalazłam ten wątek, i muszę przyznać że WY, czyli baby co tak jadą po Maxi, jesteście mega żałosne XD żal tyłek ściska bo dziewczyna coś osiągnęła? Pewnie same jesteście macie tak smutne życie, że musicie się rozładowywać po forach wyzywając kogoś kto ma od was lepiej XD proponuję przestać przesiadywać na kafeterii i zająć się jakąś robotą, to może też do czegoś dojdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podszywanie się pod innych maxineczce wychodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak się wystraszyłam w pierwszej chwili jak zobaczyłam miniaturkę najnowszego filmu. Po co ona ciągle kombinuje przy tej gębie, wygląda coraz gorzej 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 12:11, Gośc napisał:

Boże, jak się wystraszyłam w pierwszej chwili jak zobaczyłam miniaturkę najnowszego filmu. Po co ona ciągle kombinuje przy tej gębie, wygląda coraz gorzej 🤦‍♀️

ale zazdrość 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Java napisał:

ale zazdrość 😄 

Zazdrość o czerwone, spuchnięte jak ... pawiana usta? Z pewnością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gośc napisał:

Zazdrość o czerwone, spuchnięte jak ... pawiana usta? Z pewnością. 

nie chodzi mi o usta tylko o ten cały temat. Osiągnęła więcej niż wy razem wzięci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drogie panie swiat sie konczy. Maxineczka polubila fote zmalowanej na instagramie. czyzby koniec dramy? moze powiekszone usta je polaczyly hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2019 o 18:06, Gość Anka napisał:

Maxi jaka była oburzona że pytają ja czy będzie miała dzieci, że to osobista sprawa. Jakoś Karolina że stylizacji tak nie uważa mówiła w jednym z blogów że chce mieć drugie dziecko ale jeszcze musi trochę poczekać bo te ma małe. A jak ktoś nie ma wcale to jest Afera że pytają się o dzieci. Widocznie są problemy z zajściem w ciążę i nie chce nic mówić. Życie bez dzieci jest bardzo smutne i jalowe. 

 A może nie każdy chce po prostu dzieci mieć? Są też ludzie którzy nie moga. Nie lubię maxi, ale pamiętajmy ze youtuberki to nie nasze psiapsiółki by spowiadać się nam że wszystkiego. Nie oczekujmy od ludzi z internetu by spowiadały się z tego czy chca/nie chcą moga/nie mogą mieć dzieci... One pokazują tylko jakąś tam część siebie. Laski... 

 

+ Up. Po filmiku z Owczarek szukam wątku o Ramonie

Edytowano przez Kochamkawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×