Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy argumenty mojej byłej mają jakąś moc prawną ?

Polecane posty

Gość gość
01:31 Teoretycznie mógłbym płacić 600zł, bo napisałem przecież, że i tak wydaje na nią te 200-300zł więcej, niż płacę, no i do tego dochodzi ten angielski którego jej uczę, tylko w takim wypadku niestety będę zmuszony mniej czasu z nią spędzać, mniej wyjść razem, bo niestety, ale mój budżet jest ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Nauczanie kogoś języka obcego \ angielskiego \ to praca żmudna i odpowiedzialna nie jak ugotowanie kotleta przy okazji dla siebie. Wymaga cierpliwości , umiejętności itd. Nadto by była skuteczna i sprawna musi wymagać czasu i systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Kotlet się smaży !!!!!!!!!!! 2) Wg tej teorii może przeciez nie uczyc córki tak samo jak wg ojca nie musu chodzic na treningi sportowe! 3) Nauka zalezy od systematyczności i chęci dziecka a nie tatusia! zzz, argumenty z dup*y strony, jak zwykle gdy je ty tworzysz. Ewidentnie bronisz ojca nie znając realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo już było tylko w nieco innym kontekście (wakacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmcie trola!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zajmuje sie dziećmi 24h/dobe, mój ex płaci 500 zł i jak juz ma raz w roku kupic córce buty za 150 zł to jest straszna tragedia. Zenujący d**ek, na szczescie dzieci rosna i widza ze ich ojciec to frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""""" gość wczoraj ja zajmuje sie dziećmi 24h/dobe, mój ex płaci 500 zł i jak juz ma raz w roku kupic córce buty za 150 zł to jest straszna tragedia. Zenujący d**ek, na szczescie dzieci rosna i widza ze ich ojciec to frajer """"" Alimenty są na bieżące potrzeby dziecka a nie na Twoje . Alimenty zostały zasądzone i koniec. Ty też masz obowiązek utrzymywania dziecka ,dzieci ....swoje. Alimentami należy tak gospodarować by wystarczyło dziecku raz w roku kupić buty. Zwłaszcza że masz obowiązek utrzymywać swoje dziecko, dzieci.. Jaki jest Twój udział w kosztach utrzymania dzieci ? Nie podajesz nawet ich wieku ...24 godzinna mamusiu.Dlaczego Ty butów nie chcesz kupić ? Kiedy Ty śpisz jak zajmujesz się dzieckiem 24 godziny na dobę , kiedy chodzisz do fryzjera albo do łazienki itd. A to nie ojciec jest frajer tylko Ty z niego chciałabyś frajera zrobić A co dzieci tak naprawdę widzą i czują to tego nie wiesz. Patrzą też na matkę. Przestań pisać bzdury. Zastanów się nad swoim postępowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz, przestan ty juz piert/olić, bo rzygac tobą sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na szczescie dzieci rosna i widza ze ich ojciec to frajer" To faktycznie szczęście. Te twoje dzieci to mają szczęścia po pachy: ojciec frajer i matka franca. Pewnie cały czas sie cieszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chce ci się rzygać bo dziecku nie kupiłaś butów. Albo z byłego męża nie udało się zrobić frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -> a ty to z rozumem sie dawno widziałaś? I to pewnie przez szybę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×