Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NIE LUBIĘ STARYCH KAWALERÓW

Polecane posty

Gość gość

Dlatego ze to stary kawaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nadający się do niczego stare zgorzkniałe kawalery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem starym kawalerem i chuuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem kawalerem, to lepsze niż rozwodnikiem być, słyszałem to od kobiet a Tobie cos nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te to już wogóle z kosmosu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze określenie to "z odzysku", czy to kawaler czy panna, uważam, że obraźliwe dla starych kawalerów, bo ktoś próbuje podszywać się pod kawalera a to zwykli rozwodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdowcem 70 ponad,przeglądanie wpisy i widzę ze piszecie od tak sobie by coś pisać .Kiedys odpisalempewnej pani ze nie pije nie pale jestemspokojnymczlowiekiem do zagospodarowania jaki dobry towarzysz rozmów ,wypicia wspulnie kawy ,spacery ,wycieczki rowerowe.Napisala nie ma spontaniczności i ryzyka .Gdy byłem młody miałem te cechy sport ,boks ,zapasy ,podnoszenie ciężarówbieganie kajaki ,szermierka .dzisiaj liczy się spokojne bezstresowe życie. Myśle ze kobiety w przybliżonym do do mojego wieku tego nie lubią . Być może znajda się panie z wielkopolski które są innego zdania ,możemy podyskutować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to prawda, że to nie żaden "z odzysku" tylko pospolity rozwodnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe wyprane mozgi szaleja :D tylko totalne przyglupy biora sluby a pozniej placza ze idealny mezus albo zonka zdradzila :D beka z tepakow. A niby przysiegali przed Bogiem wiernosc itd :D glupota i wymysly ludzkie nie znaja granic. Ale najlepsi sa ci madrale co wysmiewaja tych madrych co sa sami hehehe :D ten sie smieje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czasem słyszę w tv, że kiedyś rodzice wybierali żony facetom. Ja jestem sam bo nie mam z czego wybierać, ciekawe jakby było jakbym musiał i miał wybraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często słyszę jak kobiety narzekają na mężów narzeczonych ze ich zdradzają ,tylko pytam się z kim zdradzają . Zazwyczaj z następna kobieta ,nie starczyło by mi liczydła ile kobiet zdradza swoich partnerów ,ile dzieci jest wychowywane nie przez swoich biologicznych ojców ,drogie panie niestety my mamy swoje na sumieniu lecz wy podobnie nie jesteście bez winy .Tylko tak się utarło ze to zawsze facet jest ten zły ,bijący ,gwałcący ,odchodzący do innej . Nie mam zamiaru zaprzeczać iż facet w wielu przypadkach to cham i prostak . Jak poprzednio napisałem mam 70 i wdowiec znałem wiele kobiet które miały facetów ciepłych rodzinnych dbających o dom żonę a kobieta potrafiła przyprawić mu rogi lub co gorsza wmówić mu dziecko nie jego . Moje małżeństwo nie było idealne wspulnie byliśmy 34 lata ,zmarła na raka . Po paru latach spotkałem kobietę zreszta jeszcze gdy pracowałem w swojej pracy ,była tylko koleżanka ,podobnie wdowa . Nie przepadaliśmy za sobą ,lecz gdy zaczęliśmy ze sobą rozmawiać mieliśmy podobne harakteru i zgadzaliśmy się w wielu kwestiach . Byliśmy już starszymi nie obarczonymi wychowaniem dzieci osobami . Efekt był taki ze zamieszkaliśmy na początku razem po 3 latach zawarliśmy związek ,można rzec na starość . Była to kobieta która naprawdę szczerze kochałem ona dała mi prawdziwa miłość jakiej mężczyzna pragnie .. Żona podobnie dopiero przy mnie zaznała szczerej miłości . Zmarła nie dawno na raka . Wyć z rozpaczyto mało napisane , samotność pomału zabija człowieka zdrowego ,w tym wieku nie jest ważny sex ,podanie kochanej osobie herbaty ,kawy ,rano zwykle dzień dobry ma ogromne znaczenie ,jesteście razem dwoje ,nawet milcząc jesteśmy razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×