Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiek_1996

Schudnijmy razem do lata ;)

Polecane posty

Gość Hipcio89
Witaj Kasiu mozliwe że się znamy bo jestem na forum dosc d£ugo raz mi idzie lwpiej raz gorzej raz to mi się nawet udalo zrzucic 16 kg i taka bylam z siebie dumna i nie wiem jak to si€ stało i zaprzepascilam swoja i prace i do£ozylam 20 kg. Teraz jestem pod ścianą bo nigdy w życiu tylke nie ważylam i czuję się zle sama ze sobą U mnie wczoraj tez nie bylo zbyt dietetycznie ale dziś sie juz pilnuję . Ćwiczenia mam zamiar zacząc od poniedziałku tzn wieczorem 40 -60 min treningów z chadakowska lub inna trenerką Dziś skorzystalam z pięknej pogody i zrobiłam z synami rundke na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie teraz moze byc tylko lepiej :) Fajnie ze sie ruszasz :) to jest bardzo wazne :) brawo :) a waga jeszcze spadnie. Ja kiedys wazylam 56kg, a teraz? 92kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam co prawda 60 ale też chcę schudnąć 5 kg . I jedyne co wam mogę polecić to przed każdym posiłkiem pijcie 2szklanki wody niebedziecie czuły głodu wcale.ja stosuję dietę Chodakowskiej i ćwiczę z centrum sportowca 4x w tyg po 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licze na -5 kg do sylwestra bo chce wejść w sukienkę sprzed porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wam motywacja minęła? halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Hej dziewczyny jak u was . U mnie narazie ok od słodkiego stronię jak od ognia oby ten moj zapał trwał jak najdłużej. Dzis sprzątanko w domu wiec pare kcal poleci moze popolyniu znajde czas na rower jak nie będzie padac. U mbie dzis sniadanko 2 parówki berlinki 2 sniad banan Obiad dramstiki z worka plus pomidory z cebulą A na podwieczorek i kolacjenie mam pomyslu moze koktail bialkowy a kolacja to nie wiem jakies warzywka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Miłego weekendu i trzymajcie się bo u mnie wlasnie w weekendy jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banan ma dużo kalorii. a parówki to syf na takiej diecie nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze bananma duzo kalorii nie znaczy ze nie mozna go jesc przy odchudzaniu, 110kcal na II sniadanie jest calkowicie ok. Orzechy, daktyle itp tez sa kaloryczne a mozna jesc, wszystko po prostu z umiarem. Parowki owszem nie sa najzdrowsze ale czasami mozna, nikt od tego nie umarl. Wiec nie przesadzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak od bycia grubym też nikt nieumarl.mowie tylko że takie jedzenie nieodchudza to niezłośliwe tylko może ktoś tego niewie że parówki to syf i powodują tycie.nie tyje się z powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Wiem jakie sa parówki ale ja kupuję dobre jakościowo. I nie jem ich codziennie ale tylko wtedy jak brakuje mi czasu na przygotowanie posiłku. Banan owszem wiem ze ma duzo kcal ale jest odżywkczy i sysący ja na diecie 1000 kcal zjadalam czasem banany czasem parówki i duzo wtedy schudlam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Cześć dziewczyny:-) Jak tam weekend mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się trzymam. piję wodę tylko niemam czasu ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc66
Hej! Chciałabym się przyłączyć do was. Mam 175 cm i waga z rana to 66,5 kg. Wiem, ze w porównaniu do niektórych waga jest niska, ale głównie nie chodzi mi o sam spadek wagi, tylko o zmianę wizualna, choc wymarzona to 60kg. Mam nadzieje, ze będę się mogła tu odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
Planuje jeść 1700 kcal oraz cwiczyc z aplikacja sweat, co już udaje mi się od tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Ja też piję dużo wody staram się przed każdym posiłkiem i dziś dwie zielone herbaty. Z ćwiczeniami też mam problem nie mogę się zmotywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ester2018
Witajcie, u mnie jedzeniowo w miarę ok. Weekend jakoś tak szybko zleciał. Kolejny tydzień przed nami, więc zobaczymy jak pójdzie. Dziewczyny, głupimi komentarzami nie ma sobie co głowy zawracać, a już na pewno nie wolno odpowiadać, bo hieny na tym żerują i tylko czają, żeby komuś wbić szpilę. Zawsze się znajdzie jakiś mądro - głupi:) Dobrego wieczoru, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Lenka
cześć dziewczyny :) nie pisałam przez weekend bo jakoś też specjalnie nie trzymałam się zasad które chcę wprowadzić ...zaplanowałam sobie, że zaczynam dokładnie od dzisiaj będzie sporo ruchu , myślę że nawet po dwa treningi dziennie takie dłuższe zamierzam przede wszystkim ćwiczyć na orbitreku bo kiedyś już tak schudłam i wiem że super robi na większość partii ciała ujędrnia i poprawia znacząco kondycję, myślę że będę spożywać 3 średnie posiłki w ciągu dnia + jedną przekąskę tak że suma będzie 4 posiłki , mam dużo do zrzucenia chyba nawet póki co nie chcę się przyznawać ile ważę zapisałam wagę w notesie i będę sukcesywnie wpisywała ilość zrzuconych kg myślę że w każdy kolejny poniedziałek no to startuję :) a wszystkim życzę dobrego dnia i udanego planowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipcio89
Hej kobietki wczoraj nie pisalam brak czasu niestety. Dietetycznie ok ale brak ćwiczenń . Mam nadzieję ze dziś rozpocznę treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KASIA
Hej dziewczyny. U mnie tak nie za specjalnie dopadł mnie ból zęba i na razie mam dietę przymusową nie za bardzo mogę jeść a o ćwiczeniach mogę zapomnieć na razie. Zawsze coś popsuję mój ambitny plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×