Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jak uzyskać odszkodowanie za odwołany lot do 3000zł

Polecane posty

Gość gość

Dowiedz się jak uzyskać odszkodowanie za opóźniony, odwołany lub przepełniony lot tu http://prawnik20.pl/odszkodowania-loty/h42Kp0 otrzymaj nawet do 3000zł czy ktoś dostał odszkodowanie za opóźniony lot odszkodowanie za opóźniony lot wzór odszkodowanie za opóźniony lot formularz odszkodowanie za opóźniony lot czarterowy odszkodowanie za opóźniony lot ryanair forum odszkodowanie za odwołany lot pll lot odszkodowanie za opóźniony lot small planet odszkodowanie za opóźniony lot 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Zawsze można się zwrócić w tej sprawie na przykład do - Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych, tworzących Ogólnopolskie Porozumienie Adwokatów i Radców Prawnych „Dla Poszkodowanych” znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Pomoc z zakresu dochodzenia odszkodowań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi pomogła firma FlyCover Odszkodowania Lotnicze z Gdyni - bardzo fajni ludzie, to mała firma więc do każdej sprawy bardzo przykładają. 600 euro wleciało do kieszeni po 3 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu wywalczyłam odszkodowanie za odwołany lot ze small planet. Na lotnisku spędziliśmy ponad 6 godzin bez jakiegoś zainteresowania przewoźnika, bez słowa przepraszam, skazani na zakupy na lotnisku... W każdym razie, odszkodowanie otrzymaliśmy, a pomogła nam wtedy firma NALEZYSIE.PL W sumie już na pierwszym spotkaniu otrzymaliśmy ocenę szans na wygraną i dostaliśmy zapewnienie, że powinno się udać. No i udało się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×