Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wy też już nie oglądacie youtuberek po czystkach?

Polecane posty

Gość gość
Szarlot? Przecież to jakaś dziewucha od pługa oderwana. Patrzeć sie na nią nie da i tyle pierdzielenia o d***e marynie i o niczym. Gdzie wy macie oczy ? Myśliwiec już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fajnych vlogow to mocnyvlog 5sposobow na sprytne babki planeta faktow urbex matura to bzdura i czasem stilgar i sprawdzam jak. A tych beauty guru nie da sie ogladac w szczegolnosci AnR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec z tym dziadostwem,nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde a więc jest nas wiecej. Ja zaciekla antyfanka olfy sledziłam kazdy jej film i instastories ale zdalam sobie sprawe ze marnuje swoje zycie ;D po tej akcji morksie oko. Od tego czasu przegladnelam ze 2 filmy na zasadzie przewijania i obejrzalam caly w 20 sekund bo nic tam nie ma! Swoja droga to jest dziwne jjak innym jutuberom przybywa subow w mega tepie a nasza olfa 122 tys i widz eto od pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądajcie tych bezwartościowych treści. Po co kolejne modżo czy zakupki sponorowane, prezenciki urodzinowe. To są najgłupsze z możliwych kanałów. One dzięki wam spią do 12 i łaskawie montują filmy ze swojego „fascynującego” życia. Dobrze, ze poleciały te wątki, bo kafeteria nakręcała im publikę, a teraz koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądajcie tych bezwartościowych treści. Po co kolejne modżo czy zakupki sponorowane, prezenciki urodzinowe. To są najgłupsze z możliwych kanałów. One dzięki wam spią do 12 i łaskawie montują filmy ze swojego „fascynującego” życia. Dobrze, ze poleciały te wątki, bo kafeteria nakręcała im publikę, a teraz koniec! x Dokładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądajcie tych bezwartościowych treści. Po co kolejne modżo czy zakupki sponorowane, prezenciki urodzinowe. To są najgłupsze z możliwych kanałów. One dzięki wam spią do 12 i łaskawie montują filmy ze swojego „fascynującego” życia. Dobrze, ze poleciały te wątki, bo kafeteria nakręcała im publikę, a teraz koniec! xxx Racja! Ja nie daje im zarabiać. Nie oglądam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie, ludzie i tak beda ogladac. Twoj temat nie jest zbyt popularny, dlatego musisz pisac sam ze soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię pisać z mądrymi osobami, dlatego pisanie samej ze sobą mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl dobry watek o rodzince z glorydy i znowu zniknal. Byly sprostowania tego, co gwiazda ,,wciskala" swoim widzom, przewaznie maloletnim oraz krytyka zebrania o datki, na zakup nowego sprzetu. Za duzo rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladalam wielu youtuberek, raczej tutaj dowiadywalam sie co u ktorej sie dzieje. Po czystkach na forum znalazlam nowe, bardziej wartosciowe kanaly i nie chce mi sie wracac do ich belkotu i sieczki, wiele odsubowalam na ig i ytb. Wlasciwie zostaly mi tylko jezykowe, popularno-naukowe i kilka zagranicznych w celu osluchiwania sie z hiszpanskim, rosyjskim... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie tylko ja przestałam oglądać yt, czasem z nudów napisało sie tu jakiś komentarz jak naprawdę w filmie były denerwujące rzeczy, albo jakis komentarz juciubera wg mnie bardzo obrażajacy widzów, albo ludzi gorzej sytuowanych bo takie tez bywaly...po takim wlasnie straciłam szacunek do jednej juciuberki, jednak zawsze była to krytyka w lekkim tonie bądź nawet konstruktywna wypowiedz teraz straszenie sądem itd całkowicie zniechęciło mnie do tych ludzi... bo jedno to kogos obrażać i wyzywać, ale żeby człowiek sie martwił choć nie pisał nic okropnego?! Unfollow polecialo bo to nie byl zaden hejt tylko czesta dyskusja o tym jak wpuscili nas do swojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladalam wielu youtuberek, raczej tutaj dowiadywalam sie co u ktorej sie dzieje. Po czystkach na forum znalazlam nowe, bardziej wartosciowe kanaly i nie chce mi sie wracac do ich belkotu i sieczki, wiele odsubowalam na ig i ytb. Wlasciwie zostaly mi tylko jezykowe, popularno-naukowe i kilka zagranicznych w celu osluchiwania sie z hiszpanskim, rosyjskim... itd xxx Jakie są te kanały chętnie się dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buba i alfa to najgorsze kanały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie oglądam

Nie oglądam, bo nie chcę pustostanom nabijać wyświetleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vvv
Dnia 3.11.2018 o 21:25, Gość gość napisał:

Ja większości od dawna nie oglądam. Uważam, że youtuberki są szkodliwe społecznie. Szczególnie te o dużej oglądalności. Nie wspieram pustostanów. Ludzi, którzy niewiele sobą reprezentują a na tym zarabiają.

W pełni się zgadzam! Po co oglądać te śmieci i wspierać pustostany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wierzycie w to o czym piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wierzycie w to o czym piszecie?

tak, na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłaniec Prawdy

SKOŃCZCIE HEJTOWAĆ!

NAWRÓĆCIE SIĘ! CZYTAJCIE KSIĘGĘ MORMONA! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×