Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skoro rzekomo podobaja sie takie kobiety to dlaczego nie mam powodzenia?

Polecane posty

Gość gość

Jestem wesola,potrafie przejac inicjatywe ,energiczna ale tak pol na pol ,nie roznosi mnie energia ale tez nie jestem apatyczna ,pomocna, emocjonalna. Staram sie byc elegancka. W zachowaniu i ubiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świńtuch
U mnie, skarbie, już masz powodzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam i licze na szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie musi być w tym coś nieautentycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A są to autentyczne cechy czy tylko maska, by być popularną/lubianą/znaleźć chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, wierze ze wlasnie takie masz o sobie mniemanie:) wierze rowniez, ze jest ono nieadekwatne do stanu rzeczywistego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tam nie ubieram się elegancko pewnie masz zryta twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś brzydka, może masz małe cycki. Różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
gość dziś - brzydka twarz nie przyciąga, ale małe cycki nie są chyba wielkim problemem, jeśli jest się szczupłą i w miarę ładną z tego co widzę. Prędzej nadwaga będzie przeszkadzać. Piszę to jako dziewczyna z niebrzydką twarzą, niemałym biustem, ale i z nadwagą - bez powodzenia u samców. Z drugiej strony jak byłam szczuplejsza też nie byłam jakoś rozchwytywana. Z tym że ja jestem introwertyczką, często bywam melancholijna, pesymistycznie nastawiona, ale i potrafię zażartować, pośmiać się. Różnie to ze mną bywa. Chyba nie mam "tego czegoś", może feromony nie te, może tak już musi być, że mam być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wesola i napalona... szukam kogos kto by mi wylizal, spotkanie u mnie w domu, dyskretnosc gwarantowana: napisz do mnie: umow-sie.pl/wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno nadwaga jak i mały biust to nie są fajne cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie one nie przeszkadzają bo jeszcze tyłek jest przecież i więcej ciałka do pieszczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
gość dziś - co do nadwagi nie będę dyskutować (chyba że mowa o max 5 kg nadwagi które naprawdę mogą komuś pasować i nie psuć urody), ale dlaczego tak źle się mówi o małych biustach, to nie do końca dla mnie zrozumiałe. Przecież taki biust potrafi być bardzo ładny, do tego łatwiej o to by był jędrmy i sterczący. Może nieco dziwnie wyglądać przy większych gabarytach, ale do szczupłej sylwetki jak najbardziej pasuje. Sama miałam niewielki biust jak byłam szczuplejsza i nie wydaje mi się by był brzydki, był po prostu nieduży i tyle. Oczywiście zdarzył się facet, który się jego czepiał, choć ten sam typ potrafił przyznać jednocześnie, że jest ładny (!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, mały nie jest ładny. Takie piegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaskun
@ Taka jedna 29 dziś Małe cycki to żadna jeśli oczywiście sylwetka jest w kobieca, szczupła, wcięcie w talii te sprawy. Za to wyglądają fatalnie kiedy kobieta jest gruba i do tego ma proporcjonalnie małe cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesymistyczna, marudna osobowość i brak poczucia humoru jednak odrzuca nawet od najpiękniejszej kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×