Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż budzi mi dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż koniecznie musi w nocy iść siku. Zawsze jak spuszcza wodę czy ruszy drzwi to budzi się nasz 5 miesięczny syn i koniec, nie ma spania. Syn usypia tylko u mnie na rękach.co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oduczyć dziecko zasypiania na rękach i poczekać aż nauczy się ignorować drobne hałasy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drzwi naoliwić, siku spuszczac woda z butelki/baniaka. Albo przestac tak trzasc sie nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mężowi pieluchomajty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabić męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech spi w lazience i sika do butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sika w nocy???to prostata już się odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostatę niech zacznie leczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się wyprowadzi. Gdyby mi tak budził już bym go spakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowujesz małego potwora i terroryste. To niech sie budzi i niech wyje jak nie umie inaczej, Korki do uszu i kij mu w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znowu obudzi to daj mu dziecko a ty wyjdz z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zignoruj troche tego wyjca bo bedziesz miała przerąbane i się jeszcze przez gnoja rozwiedziecie. Bahor nażarty i nakarmiony nie ma prawa wyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewiniety i nakarmiony miało być. Czego jeszcze wyje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech wodę spuści potem a drzwi otwarte i tyle. I niech idzie się leczyć, cud że dziecko zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedug was szczanie w nocy jest nienormalne? Nienormalne jest hodowanie małego wyjcy-terrorysty któy nie pozwala sie normalnie wysrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech nie spuszcza wody tylko zrobi to rano. Niech lazi ostrożniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same geniuszki się tu wypowiadają, z wścieklizną macicy. Ignoruj je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech naszcza wyjcowi na ryj moze sie uciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znowu obudzi małego to ignoruj płacz. Udawaj ze śpisz i nie słyszysz. Zmuś meza żeby to on zajął się usypianiem dziecka Skoro je obudził. Ogolnie proponuje naprawić drzwi a wodę spuszczać rano jeśli mimo to mały się obudzi to usypia ten kto narozrabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiłabym chłopa :-) Pamiętam takie akcje. Później znów godzina usypiania na rękach. Świętego można tym wyprowadzić z równowagi. A stary przecież tylko poszedł zrobić siku... po cichutku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałam reagować na taki płacz bez powodu, hałas w domu jest naturalnym odgłosem życia i dziecko musi się przyzwyczaić, że nie jest powodem by dezorganizować regeneracje rodzicom. Powodzenia :) Nie daj sobie wejść na głowe autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męża wyślij do urologa. To po pierwsze. Dorosły człowiek ze zdrowym układem moczowo-płciowym bez problemu wytrzyma całą noc bez siusiania. No chyba, że Twój mąż wypija przed snem butelkę wody. To niech tego nie robi. Niech porusza się ciszej, jeśli już musi i wodę spuszcza naczyniem a nie spłuczką, oczywiście przy zamkniętych drzwiach ubikacji. A drzwi pewnie wystarczy porządnie naoliwić. Jeśli już obudzi dziecko, Ty wychodzisz z pokoju a on usypia, bo to jego wina. Czemu masz robić to za niego? Komentującym, żeby zignorować płacz dziecka, gratuluję empatii i znajomości dziecięcych potrzeb. Więcej nie warto komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzającym by uwaga na całą noc zostawić mocz w ubikacji lub spłukiwać baniakiem, chodzenie na paluszkach, bo dziecko się obudzi gratuluje komplikowania sobie życia i hodowania małego terrorysty. Jeszcze mąż ma niby zarwać nockę w celu usypiania, bo obudził, gdy najnormalniejszym rozwiążaniem jest zignorowanie kwilenia, które nie ma podstaw. Mąż ma prace zarobkową najpewniej, jest żywicielem rodziny, obciążanie go fanaberiami związanymi z reagowaniem na każe miałknięcię dziecko spowoduje, że w wyniku niewyspania będzie mieć mniejszą wydajność w pracy i grozi utratą źródła dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. tak to normalne, że zdrowa osoba pije ok. 3 litry wody w ciągu dnia, również przed snem, wstaje oddać mocz w nocy, co oznacza, że nerki filtrują płyny. Mało tego, niektórzy są tak bezczelni, że jeszcze potrafią iść do kuchni i uzupełnić niedobór wody po wizycie w toalety, wasze dzieci już by pewnie napadu histerii dostały, pogotowie byłoby w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw sound machine w pokoju dziecka. Ustaw jakis szum morza aby zagluszyc odglosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie drzwi od pokoju??Zamknąć drzwi od pokoju w którym śpi dziecko i tyle..Ja moja kładłam spać,za ścianą pokoju mam kuchnie i potrafiłam tłuc kotlety na następny dzień na obiad, dziecko spało.Moze tak jak ktoś napisał,jakiegoś szumią do usypiania warto włączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?? Co się dzieje z niektórymi kobietami po porodzie?? Uczysz dziecko spać w ciszy to masz. Na paluszkach do 18 będziecie chodzić. Spanie na rękach?? Straszne! Męża się pozbądź w końcu swoje zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenieśc dziecko do innego pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wstaje w nocy 3 razy do wc . Tak samo moja córka . Tak mam i tak bede miała do końca zycia . Jak dziecko budzi sie to niech nie spuszcza wody a zrobi to rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może synek się nie najada przed spaniem i dlatego budzi się z byle powodu? Można już pomalutku wprowadzać kaszki na noc. No i ja bym pewnie poprosiła o to, żeby mąż nie spuszczał wody, bo niektóre spłuczki faktycznie głośno chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×