Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto wiazac się o 10 lat starsza kobieta?

Polecane posty

Gość gość
Przecież żaden młodszy nie zwiąże się ze starszą. Chyba że desperat, którego żadna inna nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami ta starsza wygląda znacznie młodziej od nie jednej młodszej. Teraz 20 latki wyglądają gorzej od 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co z tego? Dla dwudziestoletniego chłopaka starsze od dziesięć lat kobiety są przezroczyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadaj bzdur, jak koles ma 20, a laska 30 to jeszcze goraca a nie przezroczysta, a czasem nie da sie poznac, ktora ile ma, np. Sexmasterce dawalem 30 a ma 16, a sasiadce 22, a ma 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawracaj głowę tej kobiecie i nie krzywdz jej.Ja byłam 20 lat w związku małżeńskim ,dobiłam 60 lat zostawił był młodszy 11 lat znalazł sobie kochankę przeżyłam traumę .Ta różnica wieku zawsze we mnie śiedziała matka jego też mnie nie lubiła zostaw tą kobietę bo ją skrzywdzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie dobrze trzyma, jest 1klasowym milfem, do tego jest finansowo niezależna a nawet ze tak powiem pzy kasie - bierz w ciemno:) takie starsze jak mają młodszych kochanków często są gotowe chyba nawet go utrzymywać ale o chyba dotyczy tych brzydszych,ale za to z forsą. Jak nie jest jakaś granny to chłopie bierz ją z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Use

Gdyby bylo na odwrot, byloby ok ale... nie i jeszcze raz nie. Mamusi szukasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×