Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto wiazac się o 10 lat starsza kobieta?

Polecane posty

Gość gość
Zwykle jest odwrotnie, to nie stara interesuje się młodym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie że to zboczeńcy sami zaczepiają stare baby? Pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No stare baby nie oglądają się za chłopakami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako stara baba (46 na karku;) ) powiem tyle. ja bym się z młodziakiem nie związała, bo mi jest potrzebny do życia facet zdecydowanie dojrzały, dojrzalszy ode mnie, wtedy się dobrze czuję. nie znam też babek w moim wieku, które by marzyły o młodzieży do związku. to właśnie ci młodzi faceci do tych starszych babek lgną, nie odwrotnie. moja kumpela w wieku 45 lat miała taki przypadek, że zakochał się w niej o 20-kilka lat młodszy student. niesamowicie przystojny, zaradny, utalentowany, z fantazją, żeglarz. zabiegał o nią niesamowicie. fakt, że ona była niezłą laską, szczupła, piękna, wykształcona. on o nią zabiegał, nie ona o niego. no i zostali parą. co prawda długo razem nie byli, z rok-dwa może, bo widocznie mieli zbyt duże różnice odnośnie stylu życia, no i oboje znajdowali się na zupełnie innych etapach życia. no i jednak to już różnica całego pokolenia. ale 10 lat, w przypadku gdy oboje są już całkiem dorośli, to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niektórzy są to j*******i. Myślą, że jak będą z młodą to będzie cool. Ta młodsza z chęcią was też wymieni na inny model. Tym bardziej, że kobiety o siebie dbają a faceci z wiekiem dziadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wiek się nie liczy tylko uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to właśnie ci młodzi faceci do tych starszych babek lgną, nie odwrotnie. moja kumpela w wieku 45 lat miała taki przypadek, że zakochał się w niej o 20-kilka lat młodszy student. niesamowicie przystojny, zaradny, utalentowany, z fantazją, żeglarz. zabiegał o nią niesamowicie. fakt, że ona była niezłą laską, szczupła, piękna, wykształcona. on o nią zabiegał, nie ona o niego. no i zostali parą. co prawda długo razem nie byli, z rok-dwa może, bo widocznie mieli zbyt duże różnice odnośnie stylu życia, no i oboje znajdowali się na zupełnie innych etapach życia. no i jednak to już różnica całego pokolenia. ale 10 lat, w przypadku gdy oboje są już całkiem dorośli, to nic wielkiego. x Ha ha ha ha, naprawdę powinnaś pisać bajeczki dla grzecznych dzieci, poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wiek się nie liczy tylko uczucie x Za dużo Harlequinów lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to się człowiek na stare lata nie dowie z kafeterii... Młodzi faceci lgną do starych bab. Hm, od kiedy? Przecież to nawet nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PRAWDA tam gdzie tego nie ma to wszytsko umiera..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: nie wróżę udanego związku nikomu, kto tak daleko wybiega w przyszłość. W związkach należy kierować się uczuciem, a nie tym, że za 10 lat będzie coś tam - bo nikt z nas nie wie co będzie jutro a co dopiero za 10 lat. Jeśli widzisz w kobiecie pomarszczoną raszplę to się z nią oczywiście nie wiąż. Jeśli widzisz atrakcyjną kobietę - to ją rwij. I oczywiście, że wraz z upływem czasu w Waszym związku pojawią się kłopoty- kto ich nie ma. Myślicie że bogaci aktorzy którzy się wiążą z 20 lat młodszymi modelkami nie mają problemów związkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez jaj, kobiety 10 lat starsze są dla młodszych facetów przezroczyste. I nie ma przecież w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwrotnie (do ost.posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci oblechy starsi od kobiet o 10 lat to stare prochna, zmarchy, brzuchy i dziadki. Do kobiety najbardziej pasuje rownolatek lub kilka lat mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letnia kobieta często wygląda bardzo ładnie w porównaniu do 40 letniego faceta, który często jest gruby, bez kondycji i niezadbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwrotnie (do ost.posta). x Przecież wiesz że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci oblechy starsi od kobiet o 10 lat to stare prochna, zmarchy, brzuchy i dziadki. Do kobiety najbardziej pasuje rownolatek lub kilka lat mlodszy. x Żaden normalny facet nie weźmie sobie starszej od siebie. Z prostego powodu: faceci bardzo cenią u kobiet młodość i urodę. Każde badanie naukowe to potwierdza. Co więcej, badania naukowe potwierdza, że większość kobiet chce starszego od siebie partnera. Twoje brednie są więc bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 letnia kobieta często wygląda bardzo ładnie w porównaniu do 40 letniego faceta, który często jest gruby, bez kondycji i niezadbany. x Nie od dzisiaj wiadomo, że faceci starzeją się o wiele lepiej ni kobiety. 40-letni facet często wygląda bardzo dobrze i męsko i spokojnie może sobie znaleźć trzydziestolatkę. W przypadku kobiet jest o wiele gorzej - 40-latki wyglądają już staro, mają zmarszczki, cellulit, jakieś kretyńskie krótkie fryzury itd. Nie tylko nie mają najczęściej szans na równolatka, ale i tylko parę lat starszego. Najczęściej są nimi zainteresowani panowie 50 +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pocieszaj się tak głupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32 lata i nie interesują mnie panowie 40 letni, którzy często są niezadbani i staro wyglądający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.45 Ty się już pewnie pocieszyłaś tym prymitywnym wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32 lata i nie interesują mnie panowie 40 letni, którzy często są niezadbani i staro wyglądający x Oni tobą też się nie interesują, za stara jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pocieszaj się tak głupku x Zabolała prawda kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja mam 32 lata i nie interesują mnie panowie 40 letni, którzy często są niezadbani i staro wyglądający x Ja mam 39 lat i wolę młodszych, ale brzydzę się facetami wybierającymi kobiety pod względem wieku. Mogłabym być ze starszym, nawet dużo starszym, gdyby dbał o siebie fizycznie i psychicznie i był ze mną z miłości, a nie, bo jestem młodsza. Ale mam młodszego. O 10 lat. Choć myślałam, że zwiążę się raczej z młodszym o 2-3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta bajkopisarka, ile jeszcze tych bajeczek będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, faceci wolą młodsze nawet grube okularnicę, niż starszą zadbaną 40 latkę. - ha ha To na prawdę wielce się dowartościuję tą młodą grubaską w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat starsza kobieta - to nie jest duża różnica. Gdyby kobieta była 20 lat starsza to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma kasę to tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat starsza kobieta - to nie jest duża różnica. Gdyby kobieta była 20 lat starsza to co innego. x Dowcip roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że kobieta powinna wiązać się z młodszym bo dłużej żyje. Później są same wdowy po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×