Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Idziecie na Marsz Niepodległości

Polecane posty

Gość gość
Wiesz...nie lubię Rydzyka, ale on akurat niczego nikomu nie ukradł w przeciwieństwie do Hajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami sie przedstawiacie jako naziście sprowadzając do polski członków międzynarodowych organizacji faszystowskich dążących do niszczenia narodu polskiego xD każdy wie jak jest, przez cały rok onr kłamie, że są patriotami, wszystko zawsze wychodzi na jaw 11 listopada xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, zaczęli chować do plecaków xDDDDD za późno foty już są xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jak skaczecie sobie do oczu. Ani jedna ani druga strona o pół kroku nie ustąpi :( Przykład mojej rodziny. Dziadek ze strony taty trafił z bratem i rodzicami do obozu. Przezyl tylko on bo go przenieśli do obozu pracy przymusowej a tam Niemcy-tak Niemcy, zwykli ludzie, pomogli mu uciec ryzykując życie. Niestety ślad po jego rodzicach i bracie zaginął :( Dziadek po wojnie założył swoją rodzinę. Zginął w latach 60 z rąk socjalistów bo nie zgadzał się z komunistycznym podejściem. Mój tata zmarł krótko pozniej został pobity przez zomo w trakcie strajków. Miałam wtedy pół roku. Dziadek mojej mamy ukrywał żydów w trakcie wojny. Został wydany Niemcom. Zabito jego i babcię. Moja babcia przeżyła wyłącznie dlatego że była u sąsiadów i się bawiła z ich córka. Sąsiadka potwierdziła że to ich dziecko a mała zydowka która zabili u nas w domu miala byc córka moich pradziadkow. Babcia miała wtedy 9 lat. Także w mojej rodzinie wiele było krzywd i śmierci. Ale zamiast nienawidzić ludzi o innych poglądach to staram się ich rozumieć, tłumaczyć swoje i po prostu rozmawiać szanując życie i drugiego człowieka, bo wojna to najgorsze zło i oby nigdy więcej jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale musisz w tym zrozumieć, że są ludzie z których poglądami nie da się dyskutować, nie ma z nimi kompromisu. wrogość względem tożsamości narodowej nie może być w żaden sposób tolerowana, zwłaszcza gdy wrogowie maskują się jako patrioci i tworzą międzynarodowe ugrupowania mające na celu zniszczenie wszystkich poza nimi samymi. nie można sobie pozwolić na tolerowanie faszyzmu, to nie są ludzie z którymi podejmuje się dialog, tylko ludzie przed którymi broni się wszystkimi dostępnymi środkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rydzyk nie musi krasc, bo dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.02 to po co z nimi dyskutujesz? Skoro wg ciebie nie ma to sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał to być marsz niepodległości, a wychodzi jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekalog pisowskiego trolla to cytuje: "Zdrajca", "oszust", "zaprzaniec", "lewak" Tefanowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co to dekalog, lewaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:49, ja się w wielu sprawach nie orientuje, ale co do niepełnosprawnych to oni się zupełnie nie popisali. Przede wszystkim bezczelnie kłamią, ludzie mieli Zyskać jakieś wirtualne 500 zł a każdy pisze, ze nic się nie zmieniło. Ja mam syna. Z upośledzeniem umysłowym i ani złotówki nie zyskałam po tym strajku. Chodzi do neurologa, jak spytałam, czy ona z racji ze ma stopień znaczy niepełnosprawności, przyjmuje te dzieci poza kolejka, jak miało być, to odpowiedziała ze nie, i ze ma większość takich pacjentów, tzn bardzo chorych i tak się nie da. A jeszcze innym podrożały pieluchy, tzn zmniejszyli refundacje. Tamten młody chłopak co został radnym, nie ozdrowiał, bo nie trzeba być zdrowym zeby być radnym. Co za brednie ktoś tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że ten chłopak niby wymagał całodobowej opieki i mayka mówiła że on niebędzie mógł nigdy pracować bo taki schorowany ani ona nie może bo musi być 24h przy nim i okazało się że to kłamstwo, on pracował i teraz został radnym. Więc ci ludzie wręcz zaszkodzili ludziom niepełnosprawnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda władza jest taka sama, naprawdę nie pamiętacie co się działo za PO? TVP i TVN było propagandą rządową i mówili to samo, więc "propagandy nie było". Każdy sprzeciw wobec władzy ówczesnej opozycji był szybko zduszany, policja od razu działała i niszczyła wszelkie "bunty" wprost mówili do ludzi o innych poglądach (m. in. PiS ale nie tylko) teraz my rządzimy i morda w kubeł, wypjjjerdalać, jest rząd wybrany demokratycznie, chcecie rządzić po swojemu to se wybory wygrajcie. Tak było. Było mówione wszędzie jak to jest wspaniale, jaka Polska jest piękna (pod rządami PO), swiętowanie rocznicy UE... Przezydent i rząd tej samej opcji, wszystko przyklepywane. Mówienie o ludziach innych poglądów: ciemnota, mohery, Polska Wschodnia, biedna, ludzie mniej majętni mniej zarabiający = mało zaradni, ćwoki. Obie władze są beznadziejne a Wy nawet w Święto Niepodległości nie potraficie przestać i dalej walczycie. Polacy są podzieleni, ale nie przez PiS tylko przez obie opcje, strony, lewa prawa jak wolicie, bo obie są równie zacietrzewione i rządne władzy i szczują Polaków przeciw sobie. W TVNie zanim jeszcze PiS wygrał wybory, zanim jeszcze weszli do Sejmu - już mówili, jak bardzo źle rządzą i ile błędów narobili :) czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrtyyuuu
16:40. Nie z tego co pamietam nigdy nic takiego nie mówiła. On wymaga opieki, a praca to inna sprawa. Takiemosoby na zachodziew pracują znacznie cześciej niż w Polsce, ale maja asystentów, czyli osoby które im pomagają. Zupełnie się nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:21 To ty nie wiesz co to Dekalog i mylisz nawet kupę z papu. Ciemnota i zacofanie, zakuty łeb, ktoś cię zahipnotyzował, jaki program oglądasz? Słyszałeś coś o podprogowej projekcji? Na pewno nie, skutki widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam media narobiły zamieszania i tyle . Ludzie przeszli i było ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, więcej szumu niż było warto, ktoś robi zadymę, obraża, wyzywa normalnych ludzi, wymyśla " obelgi", typu tefalenowiec, a mądremu żadna stacja nie zaszkodzi. Głupiemu niewiele trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Poznaniu jak byl marsz kichanych narodowców, to tez k***y, choje, itp. a jak zaintonowano Bogurodzice, to kazdy stał ... i cisza. bo chyba pierwszy raz słyszeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×