Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego brzydkie baby sa wredne dla tych ladnych jakby to byla ich wina...

Polecane posty

Gość gość
Ladne sa wredne dla brzydkich i mowia, ze te brzydkie maja ryj zamiast twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ma atak. Jesteś oblesna mentalnie. Jak g****o zawiniete w kolorowy papier z kokarda na wierzchu. Ciekawe co zrobisz gdy stracisz urodę w przypadku poparzenia albo choroby. Pewnie psychiatryk z marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj dziecko fotkę w minutę załatwimy twój problem psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I znowu ma atak. Jesteś oblesna mentalnie. Jak g****o zawiniete w kolorowy papier z kokarda na wierzchu. Ciekawe co zrobisz gdy stracisz urodę w przypadku poparzenia albo choroby. Pewnie psychiatryk z marszu. x Haha :D I kto to mowi :) Troche samokrytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co zrobisz gdy stracisz urodę w przypadku poparzenia albo choroby. x Zaloze sie,ze tak bys chciala.To tylko swiadczy o tym,ze twoje mentalne dno znacznie przerasta moje. Milego wieczoru,pa :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj fotkę pasztecie, a jak nie to twierdzę, że jesteś stara brzydka gruba locha z kompleksami i zaburzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dawaj fotkę pasztecie, a jak nie to twierdzę, że jesteś stara brzydka gruba locha z kompleksami i zaburzeniami. x Wiem,jak atrakcyjna jestem i nie potrzebuje do tego twojego marnego potwierdzenia tepa toksyczna scie/ro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze to nie ma zwiazku z zazdroscia... ja jestem atrakcyjna i nigdy nie spotkalam sie ze zlosliwoscia od mniej atrakcyjnych, czy tez w ogole zadnych kobiet. Mysle ze jesli jest sie po prostu milym czlowiekiem to to wraca. Czesto nawet kogos niezadowolonego i naburmuszonego mozna odmienic zwykla uprzejmoscia, pogoda, usmiechem i odrobina zainteresowania. Samolubna, zapatrzona w siebie egocentryczka raczej na takich rzeczach sie nie skupia i stad moze spotyka na swojej drodze zlosliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi to pisac,ale jak nigdy nie spotkalas sie z zazdroscia innych kobiet,to nie jestes atrakcyjna,raczej ci sie tak tylko wydaje.Baby beda zazdrosne niezaleznie od tego,czy jestes zyczliwym czlowiekiem czy nie.Moja ciocia np byla za mlodu pieknoscia i byla tez czlowiekiem do rany przyloz.A mimo to doswiadczyla duzo przykrosci ze strony brzydszych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy cioca był ładna czy nie ale raczej dobra to ona nie była, a może jej się wydawało że jest dobra "dobroć powraca" albo "jak ty komu tak on tobie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem czy cioca był ładna czy nie ale raczej dobra to ona nie była, a może jej się wydawało że jest dobra "dobroć powraca" albo "jak ty komu tak on tobie" x Byla bardzo dobra.Nie oceniaj jakbys ja znala,wiem o czym pisze.Ona by ostatni grosz oddala osobie w potrzebie a wiele bab i tak jej wrogowalo i utopilyby ja w lyzce wody jakby tylko mogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kielbaso jesteś odrazajaca kobieta. Masz ohydny charakter. W*********j wraz ze swoja wspaniała ciocia bo nudzisz i bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa to ta dziwaczka,ktora wszedzie widzi jakas Kielbase :D Twoj charakter jest bardziej odrazajacy i masz urojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę cię po prostu tam gdzie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pora udac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś już byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam duźo pięknych kobiet ktore były lubiane z osób publicznych to choć by księżna Diana, a to że ciebie i twoją ciocie nikt nie lubi to to chyba u was rodzinne że wydaje się wam że jesteście piekne i dobre a ani nie jesteście piękne ani tym bardziej dobre,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znam duźo pięknych kobiet ktore były lubiane z osób publicznych to choć by księżna Diana, a to że ciebie i twoją ciocie nikt nie lubi to to chyba u was rodzinne że wydaje się wam że jesteście piekne i dobre a ani nie jesteście piękne ani tym bardziej dobre, x A tobie tylko wydaje sie,ze jestes atrakcyjna.Kobiety dla brzydul sa mile,bo takie nie stanowia dla nikogo konkurencji i nie czuja zagrozenia.Piekne kobiety zawsze beda mialy jakies tam grono wrogow i zazdrosnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna jesteś w swojej głowie. Co najwyżej przeciętnie ładna. Jak uprawiasz samog**** to myślisz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko ty i ewentualnie twoja ciocia jest nielubiana, normalnie ładni a szczególnie ładne kobiety są lubiane, tak jak wczesniej pisałam taka Diana kochał ją cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piękna jesteś w swojej głowie. Co najwyżej przeciętnie ładna. Jak uprawiasz samog**** to myślisz o sobie? x A ty nigdy nie bylas nawet atrakcyjna.Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To tylko ty i ewentualnie twoja ciocia jest nielubiana, normalnie ładni a szczególnie ładne kobiety są lubiane, tak jak wczesniej pisałam taka Diana kochał ją cały świat. x Diana byla ladna owszem,ale pieknoscia to ona nie byla.Piekna to byla Marilyn Monroe albo Monica Bellucci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tylko że Diana zginęł przed czterdziestką a Monroe gdy miała lat 36, ty zakładasz wiecznie te tematy jesteś monotematyczna, one są naprawdę nudne pewnie tak jak ty i jak taką nudziare polubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tyle tylko że Diana zginęł przed czterdziestką a Monroe gdy miała lat 36, ty zakładasz wiecznie te tematy jesteś monotematyczna, one są naprawdę nudne pewnie tak jak ty i jak taką nudziare polubić x Dobrze,ze takie toksyczne niemile osoby jak ty mozna predzej polubic ;) Nie oceniaj mnie na podstawie tego,co tu wypisuje,bo nic o mnie nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co to mam dużo serdecznych przyjaciółek takich z którymi utrzymuję kontakt jeszcze od szkoły podstawowej, wiem wiem zaraz napiszesz że jestem szkaradna bo tobie się wydaje pewnie że tylko ty jesteś pięknością ale się mylisz są osoby ładne i lubiane, po za tym jesteś nudziarą zakładającą wiecznie te same tematy jak można taką polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz sie. Skad wiesz,czy i ile mam znajomych ? A tematy zakladam bo mam w tym pewien cel,nie oceniaj zbyt pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty nie widzisz różnice pomiędzy przyjaciółką a znajomą , nie ma nic dziwnego przecieź ciebie nikt nie lubi a i twoją ciocię również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 29
Znam kobiety atrakcyjne i jak i atrakcyjne nielubiane. Te bardzo ładne nielubiane wyżej sr/ają niż du/pę mają, wszędzie łażą z zadartym nosem, ciężko im dogodzić, są często naburmuszone, sfochowane, uważają że wszyscy mają im padać do stóp z racji za sam fakt posiadania zgrabnego ciała i przyjemnej buzi, ale osobowości to już nie mają takiej przyjemnej. Miałam kiedyś taką koleżankę (byłam faktycznie jedną z nielicznych przychylnych jej dziewczyn), mieniła się moją przyjaciółką a za plecami obsmarowywała mnie z góry na dół, (a ja wcześniej ja broniłam jej przed innymi jak mówili o niej nieprzychylnie), do tego wywinęła mi niezły numer (próbowała zawinąć coś z domu!!!, co wyszło na jaw i w dziwnych okolicznościach mi tę rzecz w końcu oddała). Zawsze jak kogoś miała, to o mnie zapominała, a przypominała sobie jak kończyła związek z danym miesiem (a w zwiąkzach była co chwilę). W końcu wylądowała na drugim końcu Polski z jakimś bogatym starszym facetem z którym ma dwójkę dzieci. Nie mam z nią kontaktu od lat, ale ona o to nie zabiega i ja też nie zamierzam, ostatnie próby podtrzymania znajomości były z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 29
*Znam kobiety atrakcyjne i lubiane jak i atrakcyjne nielubiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak ty nie widzisz różnice pomiędzy przyjaciółką a znajomą , nie ma nic dziwnego przecieź ciebie nikt nie lubi a i twoją ciocię również. x Tak interpretuj to sobie na swoj wlasny sposob i mysl co chcesz.Nikt nas nie lubi,bo jestesmy brzydkie i niedobre,niech ci bedzie,pa ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×