Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego brzydkie baby sa wredne dla tych ladnych jakby to byla ich wina...

Polecane posty

Gość gość
Ale powstaje goownoburza jak sie napisze pare slow prawdy :) Jestescie wredne i wasze marne hejty tylko to potwierdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co, następna paszteciara co uważa sie za ładną?? baby jesteście durne aż robaki wyłążą z ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj baby sie popisaly i pokazaly swoje prawdziwe oblicze.Zazdrosne brzydkie hipokrytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czele a pasztetem co założył temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im durniejsza tym bardziej uważa sie za piękną. zamiast zapytac pierwszego lepszego faceta na ulicy. ale te baby durne są, ja pitole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na czele a pasztetem co założył temat. x Skad wiesz,czy pasztetem ? Musisz projektowac swoje kompleksy na innych ? Nie wiesz,jak wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie musze sie pytac facetow na ulicy,czy jestem piekna.Sposob,w jaki sie na mnie patrza (albo sie za mna ogladaja ) mowi juz za siebie.A najlepiej,jak stoi obok niego jego dziewczyna/zona i zabija mnie wzrokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nieprawda, jakoby wyglad mial wplyw na charakter, zarowno brzydkie jak i bardzo ladne potrafia byc chamskie, ale na rozne sposoby - brzydka, mniej pewna siebie wredota podklada ci swinie za twoimi plecami, za to ta ladna wredota bedzie miala satysfakcje z publicznego ponizania ludzi, bo jest pewna siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wcale nieprawda, jakoby wyglad mial wplyw na charakter x Ale one tak sobie rekompensuja swoje kompleksy.Jak kobieta jest ladna to trzeba z niej zaraz zrobic wredna zimna su/ke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.11.11 Autorze, bez sensu twoja wypowiedź, ale ktoś kto kiblował 2x w liceum i nie skończył studiów a zarabia głównie na zabronionych przez prawo interesach zazwyczaj nie potrafi.poprawnie się wypowiedzieć. Powinno być - jakby to od nich zależało, że są ładne. x Tytul dobrze napisalam.Poki co to ty jestes zbyt tepa i dlatego go nie zrozumialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcialas intelektem zablysnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×