Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga models opinie

Polecane posty

Gość gość
Boję się odezwać przez stronę. W ogóle na nią nie wchodziłem, żebyś nie śledził IP. Nie chcę się ujawnić, bo mimo, że uważam, że nie popełniłem przestępstwa, to boję się, że moje interpretacje albo porady prawne z forum prawnego mogą być błędne. Materiały od dziewczyn nie wyciągałem po to, żeby je dać pedofilowi. Ja mu nic nie chciałem dawać. Chciałem, żeby dziewczyny zaczęły pisać na forach i żeby pedofil pomyślał, że mogę mieć też materiały z dziećmi. A wtedy, gdyby zaproponował wymianę zdjęć, czy filmów, to powiedziałbym mu, żeby wysłał mi coś pierwszy i byłoby bingo. Nie chciałem złapać jednego, myślałem, że będzie pisało więcej zboczeńców. Przyznaję, że nie pomyślałem w tamtym momencie o dziewczynach. Myślałem, że jak zakończę z nimi castingi mówiąc, że dziękuję za współpracę albo że się odezwę, to one zapomną o sprawie i nie będą tego w ogóle przeżywać i zgłoszą się gdzieś indziej do prawdziwej agencji. Ja tak naprawdę tych zdjęć i filmów mógłbym równie dobrze nie mieć wcale. Były potrzebne tylko po to, żeby dziewczyny, które je wysłały, zaczęły robić szum na forach. To miało spowodować zainteresowanie pedofilów. Ja naprawdę bardzo się boję i proszę Cię, żebyś nie ciągnął tego tematu. Mogę podać tu email do jednego z ludzi, których uważam za potencjalnego pedofila. Napisał do mnie jeszcze zanim ty się odezwałeś. Zapisałem go sobie w notatkach, które zbierałem. Może to będzie na moją korzyść w jakiś sposób. Boję się, że tylko tak piszesz, że chcesz ze mną współpracować, a gdy się do Ciebie zgłoszę, to wtedy zmienisz zdanie. Jestem naprawdę obsrany, mówiąc wprost. Straciłem całą pewność, którą miałem, gdy czytałem te przepisy i ich interpretacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżmy przez chwilę, że to co piszesz jest prawdą (a nie żałosną próbą odwiedzenia mnie i innych od ciągnięcia sprawy dalej). Jest coś takiego jak czynny żal. Jeżeli się ujawnisz, skontaktujesz i będziesz współpracował to na pewno konsekwencje będą mniejsze. Jeżeli tego nie zrobisz to będę zmuszony pociągnąć temat dalej, a policja bez trudu namierzy Twoje IP stąd, z hostingu (tam dane są zabezpieczone wraz z kopią strony którą myślałeś że usunąłeś - otóż jak może się orientujesz hostingodawcy mają kopię stron z kilku dni wstecz przynajmniej). Możesz więc zachować się jak mężczyzna chociaż teraz, oszczędzić wszystkim trudu i poprawić swoją sytuację, albo możesz liczyć że sprawa rozejdzie się po kościach. Nie rozejdzie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naważyłeś piwa, teraz trzeba je wypić. Prześpij się z tą myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc uważasz, że ja jednak popełniłem przestępstwo? Ale naprawdę wszystkie te paragrafy analizowałem i czytałem o nich na forach i wydaje mi się, że nie. A co by było dalej, gdybym się zgłosił przez stronę i co byś ode mnie na tej stronie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuję zasnąć, jeśli się uda, a rano porozmawiam z mamą i może pójdziemy na jakąś darmową pomoc prawną, a jak nic nie będzie, to pomyślimy, czy iść z tym dobrowolnie na policję i dowiedzieć się czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osuzkales wiele dziewczyn w tym mnie wysyłałam zdjęcia oraz filmiki i uważam. Również, że nie warto ci opuszczać nawazyles piwa teraz trzeba je wypić. Nie można czegoś takiego lekceważyć zrobił to jakiś dzieciak zrobi to kolejny nie możemy tego mu darować. Nie dość że wiele dziewczyn dało się nabrać wiedząc. Ze to agencja rzeczywiście jets prawdziwa wysyłała ci zdjęcia filmiki a ty nas poprostu Osuzkales nie wspomnę, że to byly filmiki w bieliźnie m. In dobrze ze nie dałam się nabrać na filmik bez biustonosza. Zawsze gdzie staram się prześledzić cokolwiek zanim coś wyślę sprawdzam coś tysiąc razy a tu dałam się oszukać. Tak myślałam, że agencja internetowa to jakaś bujda gdyż ciągle chciał jakiś filmików przez internet że niby dopiero później spotkanie. Masakra. Kara ci się należy. I mam nadzieję, że prawdę piszesz, że wszystkie nasze zdjęcia filmiki dane itp skasowałes. Obowiązuje rodo poza tym pryz filmikach pisałam, że zastrzegam sobie prawo do tych filmików, że nie pozwalam na. Rozpowszechnianie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak szczerze to ile dziewczyn dało się nabrać na twoją niby agencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę. Również dałam się nabrać. Nie chcę tego tak zostawić. Musi ponieść konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, uważam że popełniłeś przestępstwo. I co ustaliłeś z Mamą? Jeśli się odezwiesz to jakoś się dogadamy. Nie mam na myśli przez to że Ci to ujdzie na sucho. Ale pokażesz dobrą wolę. Ukrywanie się na pewno nie pomoże. Zrobisz jak uważasz, my też będziemy robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie musisz ponieść konsekwencje. Założyłam wątek nie sądząc, że coś takiego wyjdzie na jaw. Dzięki tej osobie która się tym zajęła i założyła i skopiowała stronę tej niby agencji wszystko wyszło na jaw. A powiedz mi ( Do dziewczyny która też się nabrała) na jakim. Etapie byłaś ile filmików wysłałaś pokazała coś więcej niż siebie w bieliźnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jeszcze raz naprawdę przepraszam... Nie robię tego dlatego, że się boję, chociaż boję się jak cholera. Przepraszam Was dlatego, że zorientowałem się, że użyłem Was jak przedmiotów do nieprzemyślanej zabawy w szeryfa i w łapanie wyłudzaczy zdjęć. Nie będę unikał odpowiedzialności. Rozmawiałem z mamą i zamierzamy iść na bezpłatną pomoc prawną, bo niestety na pełnopłatną nas nie stać. Wstępnie szukaliśmy w internecie ogłoszeń i taka pomoc jest prawdopodobnie we wtorki, ale jeszcze się nie zarejestrowałem, bo szukam kolejnych ogłoszeń, czy jest gdzieś szybciej. Mieszkam w małym mieście i nie ma tu nic takiego, jak całodobowa pomoc. Pójdziemy z mamą do prawnika i jeśli się okaże, że faktycznie popełniłem przestępstwo, to pójdę dobrowolnie zgłosić się na policję. Chciałbym to zrobić, zanim Wy mnie zgłosicie, żeby naprawdę było to uznane za moją dobrą wolę. Mama jednak przestrzegła mnie przed kontaktowaniem się z kimkolwiek w tej sprawie przez internet, bo nie wiem kto siedzi po drugiej stronie. Dlatego wydaje mi się, że już nie będę tu pisał. Bardzo żałuję i gdybym mógł, to wszystko bym cofnął, żeby teraz nie czuć się tak podle i nie bać się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że to ciekawe podejście :) Oszukałeś setki osób być może przez internet, ale mama nie pozwala ci się kontaktować przez internet? To niech mama napisze i ja z nią porozmawiam, podam imię, nazwisko, nie ma problemu. Jeżeli przestaniesz tu pisać to niestety licz się z tym że sprawa zostanie zgłoszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś po prostu kompletnie niewiarygodny. Mama też się boi odezwać? Być może myślisz że przestaniesz pisać i sobie damy spokój. Albo że napiszesz we wtorek, że prawnik stwierdził, że jesteś niewinny. Nie przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Pisałam już tutaj na forum, że zostałam oszukana, wysłałam temu człowiekowi filmiki w sukience, bieliźnie, topless. Oczywiście doszłam do etapu ,,artystycznego aktu" ale na szczęście filmiku całkiem nago nie wysłałam, ale niestety kilka aktowych zdjęć wysłałam. Dałam się nabrać a Ty oszuście nie myśl sobie, że Ci to ujdzie na sucho. Kilku moich znajomych już udostępniło stronę, na której jest opisane oszustwo na Facebooku, na grupach modelingowych itp. Mam nadzieję, ze wszystkie materiały i moje i innych dziewczyn usunąłeś, a jeśli nie to będziesz mieć jeszcze większy problem, niż już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwogamodelspl
Dziewczyny, wielka prośba :) Piszcie przez stronę, albo chociaż podpisujcie się tu jakoś inaczej niż "gość", pseudonimami chociaż. Bo ciężko potem ogarnąć kto jest kim, a chciałbym dotrzeć do możliwie największej ilości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Założycielka wątku
Ok jakoś będziemy sie podpisywać. A ten chłopak jest bezczelny, myśli, że przeprosi nas powie o jakieś sporadzie prawnej itp i mamy mu wybaczyć. To jest żałosne. Upokorzyles nas. Zaufalysmy osobie za którą się podalales a Ty niby chciałeś łapać jakiś pedofili co za wymówka. Głupi gnojek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Założycielka wątku - dokładnie. Skończony idiota, myśli, że mu wszystkie wybaczymy takie coś...O nie, na sucho mu to nie ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał się pobawić w detektywa i przy tym oszukał setki dziewczyn, chory człowiek już brak mi określeń na tego typa, ale nie chcę używać niecenzuralnych słów na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwogamodelspl
Staram się dotrzeć do mediów. Fajnie jakby ktoś miał jakieś znajomości. Założycielko wątku - przede wszystkim w ogóle nie wiemy czy to co on pisze jest prawdą i czy to naprawdę założyciel "agencji". Tutaj może każdy pisać wszystko. Dla mnie jest to żałosna próba odwiedzenia nas od podejmowania dalszych kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam znajomości. Tak jak pisałam, moi znajomi już udostępnili na grupach na Facebooku i stronach oficjalnych, będziemy udostępniać dalej oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Założyciela watku
Też tak mi się wydaje. Ze niby jakieś dziecko miałoby tyle umiejętności założyć taka stronę do tego odpisywać nam wszystkim w dość przekonujący sposób no nie wiem więc też w to wątpię. A masz jakieś link do gościa żebyśmy mogli również to publikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka10
DO Założycielka wątku - będę się tutaj podpisywać pseudonimem Vanilka10 jak coś. Już napisałam do moich znajomych, żeby nadal udostępniali. Mam do Nich kontakt przez Facebooka, ale przecież nie podam Ci tutaj kontaktu na forum, najlepiej jakbyśmy się jakoś mailowo prywatnie skontaktowały czy coś w tym stylu. Poza tym spokojnie, strona jest udostępniana na grupach, stronach, cały czas jestem też w kontakcie z administratorem tej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwogamodelspl
To wyżej to spam, nie wchodzić. Po to stworzyłem stronę, żeby można było się zebrać i kontaktować, także bardziej prywatnie. Ale nie wiem jakie są Wasze oczekiwania. Zamknięta grupa na facebooku? Zamknięte forum na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka10
Najlepiej właśnie jakieś zamknięte forum, żeby spokojnie można było pogadać, może wtedy dziewczyny się bardziej będą udzielać, bo tak pisać na publicznym forum pewnie nie chcą za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwogamodelspl
Dobrze, to stworzę takie na stronie, tylko muszę jakoś weryfikować osoby w takim razie. Żeby tam nie wpuścić kogoś niepowołanego. Ja mogę bez problemu się przedstawić i pogadać na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Do admin oszustwoagamodelspl Dziś 15:08) Jasne, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwogamodelspl
Dobrze, to jeszcze raz. Odpowiada Wam dyskusja na zamkniętym forum gdzie będą członkowie zweryfikowani przeze mnie przez rozmowę na Facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka10
Ja jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin oszustwoagamodelspl
Założycielko? Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×