Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga models opinie

Polecane posty

Gość Założycielka wątku
No nie wiem. A ile chętnych by było oprócz jednej dziewczyny. We dwie dużo nie podziałamy jets potrzebne nas dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catalina06
Na mnie też możecie liczyć. Admin się juz ze mną kontaktował w tej sprawie przez maila i tam też opisałam jak to wyglądało u mnie. Nie zdążyłam wysłać nagrania topless na szczęście,ale w sukience i bikini tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Założycielka wątku
O super jest nas coraz więcej. I zgadzasz się na pisanie na forum zamkniętym na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin oszustwoagamodelspl
Dziewczyny to dogadajcie się tutaj, ja dziś wieczorem jestem zajęty. Na maile odpiszę jutro rano. Opcje są dwie: grupa zamknięta na Facebooku (każdy widzi tożsamość innych osób, jak to na Facebooku), zamknięte forum na stronie (będę weryfikował kogo dodaję, ale na forum będziecie anonimowe). Decyzja należy do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwomegamodelspl
Widzę, że wszystkich chyba Andrzejki pochłonęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwomegamodelspl
Zgłasza się coraz więcej osób. Wydaje mi się, że można tą grupę zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosa31
Hej :) ja również dałam się nabrać, wysłałam nagranie topless i chce dać temu łajdakowi nauczkę! Proszę o dodanie na forum, czuję się oszukana i zrezygnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratata
Też potrzebuję pomocy.... dajcie znać jak z tą grupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwogamodelspl
Jest Was już trochę. Tworzę grupę na fb. Rosa31 - napisz proszę przez formularz kontaktowy na stronie http://oszustwo-agamodels.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwomegamodelspl
Grupa na facebooku została stworzona. Wysłałem wiadomość tym wszystkim osobom, które pisały przez formularz na stronie lub w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnna

Witam. Jakiś czas temu też wysłałam zgłoszenie ale nie tylko do tej agencji ale do innych również. Odpowiedź nadeszła tylko z Aga models. Obejrzałam wszystko i wydawało mi się w pierwszym momencie wiarygodne. Wysłałam dwa nagrania ale po drugim odpowiedź z agencji zaczęła mnie zastawiac i zaczęłam dążyć temat. Miałam wrażenie pisania na zasadzie kopiuj wklej. Pytałam o fb i o ogólnych informacjach o agencji ponieważ na internecie nic oprócz oficjalnej strony znaleźć nie moglam. Zaczęłam pisać na kafeterii w tym temacie który został usunięty... To głównie ja robilam tą nagonke czy to aby prawa. W końcu dałam sobie spokój po rzekomym wpisie Pani z agencji. Skasowalam wszystko co wysłałam do pseudo agencji i wczoraj zaczęłam czytać co tu się dzieje.... Dziewczyny czytałam oświadczenie niby założyciela. To się kupy nie trzyma dla mnie. Chciał złapać pedofila ale nie pisał do nieletnich? To śmiech to jak to chciał zrobić? Mnie (28 lat) wystawić pedofilowi? No proszę bez jaj. Żeby stworzyć stronę agencji z wszystkimi danymi itp i odpisywać na maile bardzo rozbudowane też trochę rozumu trzeba mieć i jakieś słownictwo a czytając to oświadczenie mam wrażenie jakby to pisał jakiś 14 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin oszustwoagamodels.pl

Anno,

Dołącz do nas na zamkniętej grupie facebookowej.

https://www.facebook.com/groups/287338568559055/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 775
Dnia 5.12.2018 o 22:51, Gość admin oszustwoagamodels.pl napisał:

I co wyniknęło z tej całej sytuacji? Bo widzę, że Aga Models zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
Dnia 12.12.2018 o 03:09, Gość 775 napisał:
Dnia 5.12.2018 o 22:51, Gość admin oszustwoagamodels.pl napisał:

I co wyniknęło z tej całej sytuacji? Bo widzę, że Aga Models zniknęło.

Całość historii możesz przeczytać na http://oszustwo-agadmodels.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×