Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak powiedzieć kobiecie że jestem tylko zainteresowany seksem

Polecane posty

Gość gość

naprawdę ten temat jest na poważnie -podoba mi się pewna dziewczyna ale nie mam ochoty na powazniejszy związek - ona zresztą też nie.Tyle że jakoś nie mam ofdwagi sie jej spytać czy byłaby skłonna na niezobowiazujący seks układ - dużo do siebie piszemy i rozmawiamy, ona jest tzw kobietą po przejściach, po 30tce więc jak na razie ma dosć facetów no ale wiadomo natura na pewno sie w człowieku odzywa. I darujcie sobie wszelkie krytyczne uwagi bo nikt mi nie wmówi że nie ma kobiet którym prosty seks układ bez zobowiazań by nie odpowiadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwidoczniej nie rozumiesz seksualnosci kobiet bo kobieta nie chodzi naładowana hormonami jak kot w marcu inaczej facet, kobiete trzeba rozbudzic więc proponujesz Jej zwykłe qurestwo a te co niby ida na takie układy to nie licz na bezinteresownosc bo pod tekstem zawsze w głowie kobiety jest by faceta a chocby za pomoca seksu zdobyc to jakby miała dawac Ci za darmo to lepiej dla NIej by prosytutka została nie sądzisz? Lepiej się to opłaca a nie darmowe dawanie upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak można rozbudzić kobietę? Ona przynajmniej kiedś naprawdę mnie lubiała, czytaj: raz wysłała mi swoją nagą fotkę, tylko potem kontakt nam sie urwał. Teraz na nowo staram się do niej zbliżyć, ona do mnie pisze ale chyba się ochłodziło albo jej przeszło. Da się ją rozbudzić na nowo bo mi rola psiapsiólki z friendzone nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda normalana i przyzwoita to w ryja by ci dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo tooo jak Ci wysłała swoją fotkę na golasa to rzecz oczywista i prosty przekaz chciała Cię zachęcic icoś więcej na bank trzeba było odrazu działać zaprosić gdzieś,łapać za rękę i probować pocałować a potem do siebie lub do Niej, musisz zcząć działać i się starac w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjepałeś chłopie, czas minął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem tamto z*******em bo jakos niespecjalnie mi sie wtedy chciało no ale właśnie chce mi sie teraz:) ej chłopy - da sie to jeszcze jakos odkręcić?Mieliście podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sytuacja wygląda tak - ona myśli że ja chcę związku a ona nie, ja tak naprawdę też nie chcę zwiazku no ale chcę seksu tylko oczywiscie wole tego nie mówić jej wprost - udaję na razie wielką przyjażń ale wiem że im dłużej to trwa tym bardziej włażę do szuflady z napisem "peeesda z friendzone":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz sobie do serca tych wpisów, w których autorki twierdzą, że kobieta nigdy tak i w ryj powinieneś dostać. Postaw sprawę jasno, bez gierek. Sama jestem kobietą i ja akurat tak to widzę. Tylko licz się z tym, że mimo jasnego postawienia sprawy i zgody obu stron, po czasie jednak może pojawić się zaangażowanie i uczucie. Fajnie jeśli u obojga, gorzej, gdy tylko u jednej ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktos napisał gdyby szukała faceta tylko do seksu to bardziej by jej sie opłaciło zostac prostytutką albo poszukac sponsora..jesli kobieta ma zasady i wartosci to nigdy nie bedzie szukała faceta tylko do łózka..albo ograniczy sie tylko do czystej przyjazni kolezenstwa albo bedzie myslała o związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubiała? Normalna kobieta nie bzyka się z debilem więc wal śmiało bo to jakaś wiesniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal sie od niej kretynie i poszukaj jakiejs dupodajki w dyskotece..twój czas dawno minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie i prosto z mostu. Nigdy nie rób takiego kresowa aby udawać, że chcesz czegoś więcej związku itp. Jeśli zależy Ci tylko na jednym to bądź szczery, Jesteście dorośli. Pamiętaj tylko, że ustalenia jedno a życie :) jeśli kobiecie jest w łóżku dobrze, przeżywa z partnerem mega organy to w organizmie czlowieka w trakcie wyzwala się oksytocyna :) która odpowiada za przywiązanie i nawet jeśli wasze ciała nastawione są na seks to w głowie może dziać się coś więcej. Ludzie z tym igraja a potem płaczą ze dostali kopa są w dupasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki za literówki :) k******a i orgazmy miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie powiedziec , skoro piszesz ze jej to tez by odpowiadalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie napisałem że jej by to też odpowiadało bo właśnie sie jej o to nie pytałem:) czemu wiadomo:) Po prostu mam ciśnienie i strasznie mi sie chce a na ogól jest tak że laski nie uprawiaja bezinteresownie seksu tylko zawsze chcą czegoś w zamian - miłości,związku lub eeee. kasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wysłała Ci fotkę na golasa to oczywiste ze d.upy chcieć Ci dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz Jej ze podobała ci się fotka i czy ma ich więcej zobacz jak sie zachowa i działaj najlepiej wprost czy chce się zabawić we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm serio? Tak na chama z grubej rury?:) wydaje mi się że ona nie pójdzie na taki układ:) jak mi wieczorkiem coś napisze to chyba jednak tak zrobię - wóz albo przewóz,raz kozie czy tam penisowi smierć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie było zdjęcie całego ciała...zresztą eh nie będę się skupiał na szczegółach,niważne;) wolę nie opisywac detali bo odejrzewam że ona też nieraz przegląda kafe i mogła by po temacie odnieść tą sytuację do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie nie zdecydowała na sam seks chociaz tez mi sie strasznie chce ale ona moze miec inne podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta tylko do seks układu - marzenie każdego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chce Ci się? A jesteś wolna i w miarę atrakcyjna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się rozbudzić na nowo, jeśli chciała czegoś na poważnie. Po prostu zrozum, że straciłeś kobietę. To koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha bez zobowiązań i będziesz odzywał się wtedy kiedy będziesz mieć ciśnienie czyli raz na rok..a o jej potrzebach nawet nie pomyślisz...zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś spoko,gorzej jakbym stracił rękę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki palant zasługuje na utratę nie tylko reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gdybym miał ciśnienie raz na rok to nie miałbym opuchniętego nadgarstka i obrzęku penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×