Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie spelniam ich wymagan

nigdy nie mialam i nie bede miec mezczyzny

Polecane posty

Gość Taka jedna 29
gość dziś - a wy tylko o tym ru/chanku i ru/chanku. Tia. Do tego jeszcze najlepiej marnej jakości z niezbyt przystojnym, niezbyt interesującym mentalnie/intelektualnie chłopem, który traktuje kobitę jak przysłowiowy zbiornik na nasienie. Z widmem choróbsk wenerycznych i niechcianych pacholąt w tle. No szczyt szczęścia i rozkoszy po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat wojtek michal jarek marcin = to nie byli klasyczni przystojniacy a jednak cos zagralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś , być może dlatego jestem sam ;P Ale już nie syp takimi ogólnikami. Wytknij błąd proszę. Właściwie błędy, skoro są w każdym. A pewnie nie jeden na zdanie przypada. Daj okazję się poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei miałam faceta, ale z jego winy kazałam mu spadać. Na bank będę miała w przyszłości kogoś 100 x lepszego JAKO CZŁOWIEKA. A pieniądze to wartość dodana i nigdy nie biorę ich pod uwagę w ocenie danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:46 Dla faceta, który jest przystojny i bogaty jesteście w stanie wszystko zrobić. Może wami pomiatać i tak będziecie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tyle bogaty, co potrafiący dać odpowiednią dawkę emocji. Żadna baba nie lubi spokoju, jak jest za spokojnie to zacznie wydziwiać (awantury z byle powodu do drastycznych rzeczy typu zdrada). Zrobisz babie czasem jakieś jazdy, ciśnienie jej skoczy, to zobaczysz, w łóżku się przyłasi i powie, że miłością życia jej jesteś. Tylko jeden problem jest, stres tego typu mężczyźni ciężko znoszą, na zdrowiu się odbija. Dlatego mężczyźni żyją krócej od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spelniam ich wymagan dziś bo mezczyzni za duzo wymagaja Zgłoś czyli w twoim mniemaniu CO wymagają? i oszczędź sobie bzdury z TV że masz być modelką bo to tylko sobie same ubzdurałyście bo TV wam tak gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:54 chyba piszesz to na podstawie zachowań tej ostatniej. Ja lubię żyć bez negatywnych emocji, kiedy ktoś mi ich dostarcza, to się zmywam z jego życia. Niech szaleje sam albo z kims kto tak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszczędźcie sobie bzdury z TV że kobiety leca tylko na wyglad i kase, sami sobie ubzduraliście bo TV wam tak gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam dziewczyny bo nie spełniam ich wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopiska z kafe to uposledzone umyslowo poje'by dlatego nie maja kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna 29 dziś co ty za przeproszeniem pierdzielisz? oglądasz za dużo TV i czytasz te babskie s****wa które wam babom sprzedają i wy baby macie potem skrzywiony obraz realiów, bo nie znam ani jednego faceta który szuka tego co opisałaś, więc problem tkwi w twoim obrazie rzeczywistości. Faceci normalni szukają skromnej i stabilnej uczuciowo kobiety, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie tyle bogaty, co potrafiący dać odpowiednią dawkę emocji. Żadna baba nie lubi spokoju, jak jest za spokojnie to zacznie wydziwiać (awantury z byle powodu do drastycznych rzeczy typu zdrada). Zrobisz babie czasem jakieś jazdy, ciśnienie jej skoczy, to zobaczysz, w łóżku się przyłasi i powie, że miłością życia jej jesteś. Tylko jeden problem jest, stres tego typu mężczyźni ciężko znoszą, na zdrowiu się odbija. Dlatego mężczyźni żyją krócej od kobiet. > faceci krócej żyją bo muszą orać na babskie zachcianki które nie mają końca, pozatym więcej chlają, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja z kolei miałam faceta, ale z jego winy kazałam mu spadać. Na bank będę miała w przyszłości kogoś 100 x lepszego JAKO CZŁOWIEKA. A pieniądze to wartość dodana i nigdy nie biorę ich pod uwagę w ocenie danej osoby. Zgłoś wytłumacz dlaczego kazałaś mu spadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzek gróby
gość wczoraj oszczędźcie sobie bzdury z TV że kobiety leca tylko na wyglad i kase, sami sobie ubzduraliście bo TV wam tak gada Zgłoś prawda, polać ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A ja nie mam dziewczyny bo nie spełniam ich wymagań Zgłoś jakich wymagań i CZYICH konkretnie, nie rzucaj ogółami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:12 bo stosował wobec mnie pewnego rodzaju przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdfw

Faceci patrzą tylko na biust i tyłek kobiety. Jedyny "komplement", który usłyszałam od faceta na ulicy: "Fajna. Ale deska. Hahaha". Dlatego jestem SAMA bo nie mam rozmiaru C. Rozmiar piersi zadecydował za mnie i jestem skazana na samotność. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marszałek hippis

Zawsze możesz mieć kobietę i walić jom dildem a ona Ciebie. Taki fun. Fersztejen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×