Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powiedzieć o tym byłemu?

Polecane posty

Gość gość
i jeszcze ostatnim razem to cie wrecz wyrzucil z domu. ty jestes normalna? Utnij z nia kontakt i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On cały czas twierdził że ja nie jestem na chwilę, związek w końcu buduje się na zaufaniu prawda więc ja uwierzyłam, wiem skrajna naiwność z mojej strony. Z nią mam kontakt sporadyczny. Czasem wyślemy sobie coś na dzień dobry i na dobranoc. Trzymam ten kontakt wyłącznie ze względu na to, że chciałabym dowiedzieć się czy oni wrócili do siebie. Ciekawi mnie to czy ona ponownie mu uwierzy i przekonam się na 100 procent o co w tym wszystkim chodziło. Wiem, że dla was jestem głupia, ja nigdy tak nie przeżywałam niczego pierwszy raz tak bardzo zaufalam, pierwszy raz tak mocno zaangażowalam się w te relacje. Źle mi z tym. Nie mogę zrozumieć dlaczego on to zrobił, dlaczego potraktował mnie jak zabawkę. Dlaczego używał mnie zamiast kochać. Wiem, że jemu zależało jakiś czas. Wiem to. Dlatego tak boli, że nagle przestało. Najpiękniejsze po tym wszystkim zablokował mnie na messendzerze jak jakiś dzieciak a po tym kiedy jego eks była u niego w sobotę odblokował mnie na wszystkich komunikatorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw wypisywałaś tu o facecie a teraz o tej jego byłej, ty jestes jakas psychiczna, zacznij zyc swoim zyciem kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiczna ok, niech tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio wariatka, miej honor i zyj swoim zyciem, pewnie twój były z ta kobieta wrócili do siebie i maja niezła zwałe z takiej desperatki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra...wyslesz mu to i co? On sie dowie czegos nowego? Przeciez sie, ze ja zdradzal. Jeszcze bedzie mial argument "ty wybaczysz mi zdrade, ja tobie te smsy i zaczniemy od nowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie zdaje sobie sprawy z tego że jego eks zdawała mi relacje dwa tygodnie z tego co on robil. Nie ma zielonego pojęcia. On myśli że pewnie poklociłysmy się o niego. A wysłanie to trochę zemsta na niej za kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij mu te sms-y. jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Jestem bardziej na nie niż na tak. Nie będę robiła z siebie głupiej. A potem i tak wszystko obroci się przeciwko mnie. Narobie sobie wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas robisz z siebie głupia i nie słuchasz co sie do Ciebie mówi. Wez sobie odpusc kobieto bo to załosne co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze wyslij! Posmieja sie z cuebie oboje, ry zrobisz z siebie zawistna i zazdrisna desperatke (chociaz nie musisz robic, juz jestes) i moze wkoncu odpuscisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem żałosna i desoeratka a tamta kobieta wracająca do niego po trzeciej zdradzie nie jest desperatka jeszcze glupsza niż ja? Mnie oklamal kilka razy i dla mnie to automatycznie był koniec. Ja oklamywal multum razy zdradził 3 razy nie odbierał miesiącami jej telefonów mimo tego dzwoniła i przyjeżdżała do niego. Ja po zerwaniu odpuściłam, nie pisze, nie dzwonię, nie jeżdżę tym bardziej i to że chce mu wysłać jedna wiadomość z ostrzezeniem o tym że jego eks jest wobec niego nielojalna fałszywa zazdrosna i zaborcza uważacie za desperacje? Jej zachowanie jest sto razy gorsze i bardziej wieje desperacja niż moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy nastolatków.Dorosła kobieta olała by temat i zajęła się czymś innym.Znajdź jakieś hobby, prace,kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie starałas się zrozumieć dlaczego ktoś potraktował ciebie w taki a nie inny sposób? Dlaczego ja przegrałam z tą 50 latka? Jestem młodsza, ładniejsza i sądzę, że rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisujcie tej wariatce, strasznie załosna kobieta, bez honoru i godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ładniejsza to kwestia gustu ale napewno jesteś głupia, namolna i w ciągłej pogoni za rozumem, co dobitnie pokazuje ten temat. Nie kompromituj sie już i zakoncz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego według was jestem bez godności i honoru? To raczej jego eks jest bez godności i honoru ja nigdy nie przychodziłam do niego bez zaproszenia tak jak ona ani nie wydzwanialam sama dzień przy dniu po zerwaniu. Ona cały czas tak robi. Ja wcale się nie odzywam do niego i dlatego, że chce mu wysłać jej wiadomości odsadzacie mnie od honoru i nazuwacie wariatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ty? Masakra. Wiesz co,wyślij mu tego smsa ,chłop będzie miał ubaw. Ty chcesz to zrobić po to,bo masz nadzieję, że dzięki temu on przejrzy na oczy,zrozumie swój błąd i będzie błagał Cię o powrót do niego. To już w telenowelach lepiej kombinują. Wyślij smsa albo zadzwoń do niego,jestem ciekawa jego reakcji, jej zresztą też,A poza tym nudzi mi się i mam kaca, więc rozrywka wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli on sam lub razem z nią smiali by się ze mnie to proszę bardzo, niech się śmieją ale nie wyślę jemu wiadomość z tym, że ta jego obecna eks nie jest taka kryształowa jak jemu się wydaje i za same jej kłamstwa, którymi mnie raczyła. Najmniej chodzi mi o niego bo ja do niego wrócic nie chce, mam go gdzieś, ale miałam nadzieję, że ta kobieta zrozumie mniew jakimś stopniu i będzie miała na tyle dumy i honoru aby go zostawić z tego co widzę ona ma zamiar wrócić kłamie że nie dzwoni bo gra udaje żebym ja z zemsty nie wysłała jemu jej smsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cie obchodzi co ona zrobi lub nie, to ich sprawa a nie Twoja upierdliwa babo, zajmij się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta idiotka założyła temat o tym na innym forum i też ją zjechali ale do niej nadal nie dociera :D Nie ma co z nią gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka to chyba jestes sama ty dziewczyno z 21.06,nie znasz sprawy nie oceniaj. To co tu pisałam to jest wierzchołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jeżeli naprawdę masz 30 lat i dziecko to weź sobie do serca jedną rade. Dojrzej. Serio, myślałam że masz max 20 lat po tym co i jak piszesz. Nie probuje być złośliwa, ale to nie są rozważania dorosłej kobiety mającej praedziwe problemy i zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ta co była z 50 letnim facetem, wielce się zakochała odrazu, po miesiącu już coś było nie tak, a ona latala do jego domu i sprawdzała czy jest dostępny na messengerze. A dodatkowo wmieszala w to swoje dziecko. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, to ona...desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wmieszałam w to wszystko swojego dziecka, on nalegal aby poznać moje dziecko. Tutaj to za grosz kultury w ludziach nie ma, jednostkowo występują tu normalni ludzie w większości to ludzie którzy umieją wyzywać i zmieszać z blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×