Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Gość gość

co to ma być ? ale zabawa, wcale nie śmieszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff....

tak długo trzepałam znanym nam zwyczejme aż pojawiła się nmowa stronka. Na to liczyłam. Napisze Wam na @ jakie mam podejrzenie.

A teraz podrawiam pięknie i czekam na podpisywanie listy obecności. 

A Tobie "Gościu gościu" tak sie chce gadać ze starymi babami? nie masz lepszego młodszego towarzystwa? 

Miłego wieczoru Dziewczynki 💕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to ja pomagam w przepychaniu zablokowanej strony a tu ...😞 eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Gościu  - dzięki za pomoc. Naprawde dzięki. Obie przepychałyśmy 😄 🌺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem, nareszcie jest stronka normalna.

Usiłowałam kilka razy wejść ale życie byłoby nudne gdyby wszystko zawsze działało.

Jak u ciebie przygotowania do urlopu, jesteś już gotowa?

Nie wiem czy fruwająca zdążyła przeczytać że we wrześniu wybieram się do Nowego?

Daisy pisałam też co przez kilka dni można  zobaczyć i gdzie iść bez męczenia się w Zakopcu, jak będziesz zainteresowana to napisze na @.

Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jesteś Terixiu 😄 💕

siedze przy komputerze bo obrabiam zdjęcia. Przy okazji wybiore coś dla Was. Plotko nie odpowiedziałam na pytanie o fotki bo jeszcze wtedy nie zrzuciłam na dysk.

Terixiu od niedzieli będe sie pakować. Na razie kupiłam żel pod prysznic i paste do zębów 😄 

Pojutrze jade do O ukłonić sie Endokrynologowi.

Kurna chętnie wybrałabym sie do Nowego - sama jedziesz Terixiu czy z Małżowiną? myśłe że ta wiadomość do Fruwającej niestety uciekła z martwą stronką podobnie jak odpowiedź dla Daisy.

Dziewczyny poważne pytanie: która z Was ma aplikacje WhatsApp w swoim smartfonie?  To świetna aplikacja dzięki której za darmoche można błyskawicznie wysyłać fotki i wszelkie wiadomośąci z telefonu na telefon. Można stworzyć grupę która fajnie widzi się i ma dobry kontakt. 

Widze w swoim WhatsAppie Vanilke i Zulke bo akurat te numery telefonu mam wpisane.  Fajnie byłoby gdybyśmy utworzyły sobie taką grupę. 

Ja mam tak ze swoimi "Emerytkami" - gdziekolwiek są: w kraju czy za granicą wszystkie "widzimy się" w swoich telefonach. Dzisiaj mejle to przeżytek 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zrobic . Kliknelam raz "wstawilo sie" 5 razy Probuje usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z prawej strony ekranu pokazuje sie reklama o usuwaniu zylakow. 

Chyba tez reklamuja to w telewizji bo moja 80 latnia kuzynka chce sobie to zrobic. Uwierzyla biedulka w reklame. Jest to ewidntna sciema. Moje zylaki ktorych wystrzykiwanie nie zostalo skonczone z powrotem wychodza. Bo wlasnie nie zostal zabieg dokonczony. Przerwalam sama z powodu goraca. Szkoda kasy i bolu, trzeba bedzie od poczatku jesli sie zdecyduje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna piosenka Bastylko 💕- to są pierwsze piosenki Niemena jeszcze z zespołem Akwarele. Album "Czy mnie jeszcze pamiętasz"  W wykonaniu Soyki też pięknie

 

Dobrej nocy Dziewczynki 💋 🎶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pokazuje sie reklama sandałów sportowych bo szperałam jak chciałam kupić. A te szpiegowskie ciasteczka wiedzą o każdym naszym ruchu w Necie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terix doczytałam dzisiaj i wiem, że będziesz w Nowym we wrześniu 😀 Mam nadzieję, że mi dasz znać i oczywiście się spotkamy, innej opcji nie ma 😊 Tekla ty nie, że chętnie  byś się wybrała tylko się wybierz 🚌  Melduję, że ja mam WhatsAppa 📱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekla jedziemy z M w drugiej połowie września.

Fruwająca już się cieszę na nasze spotkanie. Może jeszcze Tekla się namyśli.

Bastylka bardzo lubię Soyke.

Tekla trzeba chyba pobrać aplikację WhatsAppa.  Musze poprosić młodego żeby mi ustawił

Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtorkowe witanko 👋

kawusia  ☕  ☕  ☕ i herbatka 🍵  🍵  🍵 na stole - zapraszam na wspólne siorbanie 

Terixiu 💕 Fruwająca 💕 zorientuje sie czy z mojej wsi jest połączenie do Nowego. 

Jeśłi chodzi o WhatsAppa to utworzona grupa widzi wszystko co wzajemnie do siebie się wysyła: wygląda to dokładnie tak jak tutaj w "naszych sprawach" i jeszcze możemy sobie wysyłać błyskawicznie fotki i jest tam też funkcja komunikatora głosowego. Czyli można rozmawiać - jeśli ktoś ma stałe łącze internetowe to w ramach abonamentu. 

U mnie jest pogoda umiarkowana. Jest przyjemnie po dwudniowych opadach. 

Miłego dnia dla wszystkich. 🌤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, jest słoneczko ☀️ Tekla dzięki za herbatkę, mam pytanie na poczcie, zaglądnij 😊 Idę pogrzebać jak zwykle wokół domu, miłego dnia 🌺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek

Tekla dzięki za kawę z przyjemnością posiorbię.

Fruwająca ja tez muszę sprawdzić połączenia, bo z Zakopca nie ma bezpośredniego połączenia,(w ubiegłym roku nie było), muszę jechać przez Nowy Targ.

U mnie od rana pada  z przerwami, i to już kolejny dzień, a w radiu ciągle słyszę o suszy. Na rynku już mnóstwo grzybów różniastych.

Jeszcze dzisiaj mam zabiegi a w czwartek już tylko masaż, może jeszcze na przyszły tydzień wezmę ze dwa masaże.

Na razie. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja😘

 Nie było mnie dzień i nie widziałam jakiego bigosu nagotowałam😅😉.

Oczywiście wielkie dzięki dla gościu, gościu. Oczywiście nie Krupówki miałam na myśli ale Kasprowy Wierch. Zawsze szybko pisze bo prawie zawsze w biegu no i walnęłam pomyłkę aż wstyd. Sorki o Kasprowy chodziło choć i Krupówki można zdobyć a co?!, jak się umie😜 i ma za co?!

 Terix

 Będę wdzięczna za wszelkie porady na @.  Wprawdzie do ostatniej chwili nie będę wiedziała czy uda mi się ten wyjazd:classic_huh:. Wszystko zależy od  mojej mamy a u niej czasem wystarczy minuta by cofnąć się ze zdrowiem i kondycją na sam początek drogi. No ale jak wiecie przygotować się można i nawet trzeba. Będę Was prosiła o rady i trzymanie za mnie kciuków aby wszystko udało się zrealizować.

 Bastylko

Piękna  piosenka w rewelacyjnym wykonaniu. 

Fruwająca

Już nie grzeb w tej ziemi bo Ci korzonki wyrosną😜. I ja ciągle dłubię i dłubię i mam obawy że tam zakorzenię się na stałe. Niby próchno nie powinno ale kto wie?!

 A u mnie ciągle bez deszczu i mam suszę na całego😟

Buziaki i 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teeklo

 Nie wiem czy mam program o ,którym piszesz. Jak moje dziecko wróci z pracy popytam i się dowiem z czym to się je:classic_ninja::classic_ninja:. Fajna byłaby to sprawa bo nawet bez dostępu do komputera miałybyśmy wgląd na siebie:classic_love:. W moim przypadku jeszcze będę potrzebowała dobre okulele😁. Zrobiłam się ślepa jak kret i smsa już bez patrzałek nie przeczytam. A patrzałki mam łoj, raczej wstyd paradować w miejscach publicznych i nawet strach używać by całkiem oczu nie popsuć.  No ale oczywiście do okulisty nie ma jak się wybrać. Zawsze pod górę , wiatr i nie po drodze.

 Dobra teraz zmykam, papatki raz jeszcze🤗😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek

Wyjazdowy temat. Ja tez wyjezdzam a co! Jak wszyscy to wszyscy Babcia tez!!!

Pojutrze do stolicy.  Jade tym razem tylko z bagaze podrecznym. Pizama, bieliza, kosmetyki lekarstwa i ze dwa cienkie(na szczescie bedzie cieplo) shirty na zmiane.

Ostatnio za walizki w samolocie placi sie jak za mokre zboze. A ze bilet i hotel jest wystarczajaco drogi  chce uniknac dodatkowych kosztow.

Wiec postanowilam nie robic parady ubraniowej bo z nikim (na razie) nie jestem umowiona w stolicy. Wiecej, wyjazd trzymam w tajemnicy wiecie o tym tylko wy i sasiadka.

Ja wroce zabiore sie za robote. Umaluje przeslone ogrodowa, sciane w sypialnii moze wezme sie za ogolnie za przemeblowanie sypialni. Moze kupie nowe lozko? Nie wiem?Nie lubie tanich rzeczy, a jak sie wyprowadze za rok to szkoda drogie wyrko wyrzucac.

Daisy ja nie potrafie tez nic przeczytac bez okularw. A mam takie brzydkie ze strach. Ale specjalnie wybralam takie masywne i stabilne ze jak nawet na nie przysiade to krzywda sie nie stanie ani pupie ani okularom. 

Koncze sciskam Was mocno. Jeszcze jeden dzien i bede warszawianka. W hotelu jest internet wiec nie strace "wiezi" z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heloł 

Ciesze sie, że jesteśmy silne i zwarte. Takie plany snute zawsze podnoszą na ducvhu i bardziej chce sie żyć.

Fruwająca 💕 ten numer który masz jest aktualny. Teraz rozumiem dlaczego Ciebie nie mam w smartfoniku - zmieniłaś numer telefonu. Zaraz sobie wpisze Twój nowy 😉  

Daisy💕 to jest zwykla darmowa aplikacja. Córcia zrobi Ci to błyskawicznie. 

Dziewczynki 🌷 tu nie chodzi o jakieś super wiązanie się. Po prostu warto z duchem czasu iść i  zapewniać sobie wygodę. Nie musimy na codzień korzystać tylko np w sytuacjach kiedy "nasze sprawy" są niedostępne albo przesłać jakiś plik a przez komputer jest to troche niewygodne.

Prześlę Wam swój numer telefonu na @.  Kto będzie chciał to sobie mnie  "wklepie" do kontaktów.  Kto będzie chciał to założy sobie grupę (to jest banalnie proste) i zobaczycie jaka to wygoda jest. 

Dobrej nocki Wam życzę 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Późno jestem bo się trochę zaczytałam.

Fruwająca zmieniłaś numer? to prześlij na @

Bastylka wcale nie zazdroszczę ci Warszawy, nie lubię i już.  Bastylka może jednak coś cieplejszego spakuj, bo nie wyjdziesz wieczorem na spacer.

Mam kuzynki w stolicy ale mnie tam wcale nie ciągnie. A na przykład do Gdańska czy Gdyni mogłabym jechać o każdej porze roku.

Daisy napiszę ci jutro na @ bo dzisiaj już trochę późno.

Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam kawunia zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_)

Jesli chodzi omój numer tel to jest taki sam od lat ..teklo ja rownież widzę Zulkę .Vanilkę reszty koleżanek niestety nie mam tel.

Wszystkim miłego dnia .odezwę się w miare czasu i siły czytam was ale nie mam siły się odezwać ...buziaki pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek

Orsejowa dzięki za kawę

Ja też nie mam wszystkich telefonów. Wczoraj ściągnęłam WhatsAppa ale jak dalej postępować to muszę jeszcze poczytać.

U mnie znowu pada a miałam dzisiaj jechać na działkę.

Daisy wysłałam @

Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 Terix😚

 Wielkie dzięki, tak sobie pomyślałam że jako stała bywalczyni ,, Z,, poradzisz najlepiej co i jak?. Teraz wszystko zależy od szczęścia, jako tako się przygotowałam z mojej strony raczej zrobiłam co mogłam. Teraz mam nadzieje że los i opatrzność ciut przymkną na mnie oko i zwolnią uprząż, poluzują lejce😉:classic_huh:. Podejrzałam Tatry przez kamerkę i tak jest tam cudownie, oj jak bardzo byłabym szczęśliwa gdyby udało się zrealizować ten plan.

 Terix u mnie ciągle sucho:classic_blush:. Chmury wprawdzie raz po raz zakryją mi nieboskłon ale po chwili wszystko rozwiewa wiat i zero deszczu. Normalnie nie wiem co też dalej będzie?.....

 Bastylko😘

 Ale łobuziara z Ciebie, tak po cichutku nikomu ani słowa. Powiem  że bardzo ale to bardzo dobrze Cię rozumiem. Czasem człowiek po prostu nie ma chęci spotykać znajomych, rodziny chce pobyć sam ze sobą i stolicą. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o Wawę to jakichś awersji nie mam, wszędzie dobrze gdzie mnie nie ma😅.

Orsejko😘

Dobrze że przynajmniej czytasz, szkoda wprawdzie że nie masz sił pisać bo to znaczy że jesteś w tym,, nieciekawym stanie,,. Znam to uczucie i choć staram się jak mogę z nim walczyć to niestety nie zawsze daję radę.

 Teeklo😘

 Nie mam jeszcze tej aplikacji bo córka nie miała czasu by mi ją zainstalować ale wie o co biega😉. Jak chodzi o nr tel to od jakiegoś czasu mam komórkę ale nie wiem czy jest to ten nr, który kiedyś wam podawałam. U nas przetasowywało się to kilkakrotnie, głównie pomiędzy moim M a córką. Nawet nie wiem o co im tak do końca chodziło no ale w sumie nie ma to znaczenia dla naszych hi,hi spraw.

Jak dacie znać że rozwijamy ten projekt wyślę @ zainteresowanym.

 No nic teraz buziaki i bardzo udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek

Torbica spakowana, mala bo lece tylko z podrecznym. Juz sie ciesze. Po powrocie dolacze sie do grupy WhatsApp-owej. Jestem juz w takiej jednej grupie lokalnej i wiem jak to wyglada. Terix ja tez bym  wolala Gdans. W tym pieknym miescie bylam tylko 2 razy po pare godzin Ale jak sie nie mam co sie lubi.... moze kiedys. 

A na razie sie odmelduje. Badzcie grzeczne nie chorujcie i nie przeracowujcie sie za mocno.

Nie wiem co jest z Orsejowa. Tylko przepracowana? A moze gdzies udalo sie jej wyjechac na pare dni. 

Sciskam Was mocno. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×