Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Gość Vannilia
P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanniIia
Uwielbiam lody... mhhhh... Czekoladowe ;) If you know what I mean ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się w końcu odnalazłam🖐️ Pozdrawiam wszystkie. Jedzie staruszka widną,na trzecim piętrze wsiada paniusia-ciągnie za sobą chmurę zapachu perfum.Patrzy na staruszkę i nonszalancko rzuca....Chanel 50ml 600zł. Na szóstym wsiada druga damcia-zapach aż dech odpiera.Patrzy z góry na staruszkę i od niechcenia mówi..Cartier 50ml 750zl.Na 9 piętrze babcia wychodzi z windy.Na odchodne porządnie puściła bąka i mówi ,brukselka z Biedronki....500g...2,99 Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanniIia
Niebieski to podszyw! Przykro mi teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanniIia
Nie wiem kto to niebieski, dlatego znikam. Bujajcie się :D 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanniIia
👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Koleżanki. Melduję się w nowym pokoju. Też mocno zainfekowana. Weekend spędziłam w łóżku. A u mamy dziś rodzinny stwierdził zapalenie oskrzeli więc w domu cyrk ma kółkach. Trzymam się mimo wszystko i serdecznie wszyściutkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na chwile ja ;) Vanilko dzięki za kawał :D:D:D Spokojnie - nie reaguj. Wiemy i wszystko jest pod kontrolą :D ❤️ Trzeba pamiętać że każde zamknięcie czytelni od razu wylogowuje! Brawo Dorixiu - witaj w klubie 👄 ciesze sie że jesteś :D Dobranoc Dziewczynki 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VanniIia
Spokojnej i dużo zdrówka Dorix 🌼 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - współczuje infekcji - masz podwójną porcję "roboty" ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeekIa
A ja se pierdne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Witam Znalazłam :-) Ale jutro dopiero będę na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się rozjechało towarzystwo, jutro rano mam coś załatwić i później się pokażę. Dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetuIka
Albo lepiej :) Pokaże swoje nagie fotki :D Dobranoc ptysie ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawunia zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_) Vanilko daj spokoj nie warto reagować na to to wracaj i zostań z nami :) Plotko.. ja nie bardzo jestem przekonana do takich nowosci ..chyba jednak wole gazowe ogrzewanie bo tam nić nie muszę robić ..a już jestem na tyle stara że mam prawo nie chcieć nić nie robić :)..wole iśc na spacer niż do pieca zaglądać bo niestety tylko ja tym się zajmuję ..a koszty jak przeliczyliśmy prawie na jedno wychodzi ..ale jaka wygoda wiec na pewno zostanę przy gazie :) dotacje są i na wymiane nowego gazowego też dają .. Wszystkim miłego dnia ..u mnie sucho jedynie wieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D 🌻 Orsejko dziękuje za kawusie 👄 👄 👄 Szaro i ponuro za oknem a u nas zawsze pachnie kawą i jest ciepło. BeTulko bardzo sie ciesze że trafiłaś :D ❤️ ❤️ ❤️ Do kawusi mamy słodkie tosty: https://goo.gl/images/2JKR7j ale też i na śniadanko tosty są z szynką https://goo.gl/images/sWVWLU z jajkiem https://goo.gl/images/TUU1QL i jeszcze z serem https://goo.gl/images/xoKFXd Zajadajcie ❤️ a szczególnie Dorix -porządną porcję ❤️ Miłego dnia Wam życzę 🖐️ i szuram do swoich zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Tosty niebo w gębie👄. Dziękuje👄 Nie wiem jak Wy ale ja dzisiaj jestem bardzo senna. Nie żebym nie spała w nocy w sumie całkiem nieźle mi się spało;):D. Przez dwa dni pobolewał mnie łepek a dzisiaj chodzę i śpię. Nie pytajcie czy to możliwe, MOŻLIWE!:p. No i w związku z tym dzisiaj jestem tylko na momencik,bo nie nadaję się do niczego. Pogoda niby ładna bo wreszcie słonecznie ale jak już pisałam czuję się jakby księżyc świecił i czas do łóżeczka iść. Zatem dziewczynki miłego dnia,zdrówka i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betulka
Dzień dobry Wypielęgnowałam rano dzisiaj stópki - tzn. zostały wypieszczone już na zimę :-). Posiedziałam troszkę, posprzątałam troszkę i na koniec się pobuczałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy  duck
Dlaczego Betulko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sobie poradzić z tą cholerną dietą...za często muszę myśleć i coś zjeść. Wygląda na to, że całe moje życie będzie składać się z jedzenia. Nie dość, że jestem bardzo wybredna to jeszcze samo czytanie przepisów powoduje u mnie odruch wymiotny 😭. Dostaję telepotek gdy mam wejść do kuchni, pewnie znów siądzie mi psychika :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy  duck
Proponuję Ci herbatkę z konopi indyjskich, dostępna jest u każdego dobrego chłopca z ulicy :) Zdrówka i wytrwałości życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że weekendowy najazd dzieci, odwiedziny rodzinki tak mnie zmęczyły, ze do dzisiaj jestem klapnięta? Chyba się strasznie postarzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×