Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Z tego wszystkiego chyba nie zlozylam zyczen Daisy🌼 i Betulce🌼 Wszystkiego najlepszego a przed wszystkim zdrowia zycze Wam kochane kolezanki. I buziam mocno 👄 Terix zdrowiej szybciutko, dosyc tego chorowania, na ten rok limit chorob juz wyczerpalas. Od poniedzialku bedziesz na pewno juz zdrowiutka jak rybka:) Plotko co znowu Ciebie dreczy? Mam nadzieje ze wszystko sie juz wyprostowalo. Frywajaca emerytko masz czas, czesciej sie melduj pliss... Orsejowo pewnie znowu wycieczkowalas sie w niedziele:) Vanilka, obydwie mamy komputerowe problemy i klopoty z logowaniem:( Dorix czy dobrze sie domyslam? Dobranoc dziewczynki, spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chyba jeszcze nie było dzisiaj kawy i herbaty, to przynoszę (_) (_) (_) (_) Już dzisiaj jest trochę lepiej. Wstałam bo muszę iść na zabiegi. Brałam szczepionkę żeby nie chorować(zapalenie zatok) a przeszłam gorzej niż bez szczepionki:P Jeszcze mnie trochę zatyka ale szkoda mi zabiegów. Bastylka wolałabym żeby był jakiś limit chorób przyznany na rok, wybrałabym te najlżejsze i najbardziej odpowiednim czasie:) U mnie dzisiaj wyszło słoneczko, od razu przyjemniej się zrobiło i odechciało mi się chorować:) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Terixiu za kawusie dziękuje Ci 👄 Nie weszłam rano bo jak M jest w domu to pozamiatane :P:D Dopiero teraz mogłam spokojnie usiąść przy laptoczku i wysiorbać kawke ;) U mnie szaro i ponuro ale nie jest przenikliwie zimno jak w zeszłym tygodniu. Da sie wytrzymać. Nie żałuj szczepienia Terixiu. Teraz "nie złapało" ale pewnie w kolejnych sezonach będzie procentować. Ja po szczepieniu p grypie mam naprawde złagodzone objawy infekcji. I przechodze infekcje bez powikłań co dla nas starszych osob jest bardzo ważne. Szczepienia nie eliminują zachorowań niestety :O. Zdrówka życzę Ci ❤️ ❤️ ❤️ Ja dopiero dzisiaj wreszcie poczułam sie dobrze. Dzisiaj wnusie odbieram ze żłobka ale mam farta bo M na urlopie więc zgarniemy ją do auta i zawieziemy prosto do rodzicow ;) Do kawusi zostawiam rogaliczki z czekoladą https://goo.gl/images/oS4DGg Miłego dnia życzę ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm rogaliki, aż ślinka cieknie! Ja właśnie 3 kawę pijam i już ostatnie ziarenka kawy do ekspresu wsypałam ehh... :( Całe szczęście moje ukochane www.konesso.pl ma dziś -20% (jakby czytali mi w myślach) :D Jutro już będę piła świeżutką i pachnącą kawę :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIotka2
To pisałam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za ciotki klotki pitu pitu kawusia do roboty pierogi lepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek No i pierwszy dzien tygodnia mamy juz za soba. Jeszcze tylko pare dni i nielubiany listopad tez bedziemy miec z glowy. Jutro ja ide do SPA. realizuje talon-prezent kupiony jeszcze 5 lat temu przez meza. Dziwne troche to jak prezent z zaswiatow. Ale nie bede mylec o tym. Zamowiony jest masaz plecow, kapiel w kapsulce albo na tym nadmuchiwanym lozku nie wiem jak bedzie? I jeszcze terapia swietlna, pol godziny slonca orientu. Zaraz musze umalowac sobie paznokcie u nog i lapek zeby dobrze sie czuc i wygladac jak zadbana kobieta. A wiecie jak dlugo sa wazne talony so SPA? Nie zgadniecie. Az 50 lat !!!:P:P:P Jurto zdam relacje jak bylo. Trzymajcie sie dziewczyny, sciskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie zaszczepilam sie w tym roku. Najpierw we wrzesniu zabraklo szczepionek, pozniej zapomnialam a jeszcze pozniej bylam chora:O Teraz jest juz jako-tako zdrowotnie, ale nie wiem czy tak pozno jest sens sie szczepic? Choc przewaznie styczen i luty to najtrudniejsze miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p*****lety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - nie agituje broń boże ale jak sie zastanowiłam to myśle, że warto sie jeszcze zaszczepić. Zima jest długa a i wiosną bywały epidemie grypy i innych infekcji. S zczepionki nie są drogie i łatwo dostępne. Zaskoczyłaś mnie takim długim terminem przydatności SPA :D:D:D Fajnie :D Życze Ci najprzyjemniejszych doznań jakie tylko da się "wycisnąć" ze słońca orientu, masażu i innych pachnących bodźców. Ja też dzisiaj liczyłam ile jeszcze do lutego bo w lutym coraz więcej światła będzie i wiosny wyglądać można powoli. Przetrwamy jakoś ten ciemny i zimny czas ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - hop! hop! posłałam Ci @ - czekamy na Ciebie - przybywaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawusię,dzisiaj jestem w domu i nic nie musze ,poza oczywiście obiadem ,moze jakies zakupy,Sklepy mam koło gniazdka wiec mozna połazić. Obudziłam sie zmęczona,jeszcze bym spała ,ale małzyk wstawał,więc i ja zwlekłam sie z łozka. Teklo dziękuje za link,nie wiem cos robiłam na laptoczku i przeciez jestem sprytna w tym temacie,usunełam nasze mieszkanko. Jeszcze raz dziękuję. Daisy,Betulko wszystkiego co najlepsze.Myslałam o Was w niedziele,ale niestety nie udawało mi sie wejść na forum. Daisy zmarznieta wróćiłas a napisz mi jaki wynik u endokrynologa?Wszystko ok? Mi powoli wdze wzrasta tsh,zawsze miałam dolna granicę.Ale u mnie do wizyty u endokrynologa jeszcze troszeczke czasu. Bastylko korzystaj ze spa ile sie da,nie mysl o niczym innym. Łap zapachy,masaże. Orsejko i co u rodziców? Wiem jak czasem Ci cięzko ,ale z drugiej strony dobrze,ze ich jeszcze masz.Ja czasami tak mysle jak dobrze byłoby choc zamienic parę zdań z moimi. Poprosić o rade.Oj czasem cięzko.A mineło juz tyle lat. Terix przeszły wirusy? Miłego dnia,potem zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne dzień dobry Nie było mnie na forum bo w niedzielę jakoś nie było czasu a wczoraj po pracy chyba odsypiałam zaległości. Coś tam zjadłam, przełożyłam ostatnią partię kapusty kiszonej do słoików i ścięło mnie. Trochę chyba odespałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pamięć i życzenia ❤️. Daisy :-) ściskam imieninowo serdecznie 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-), na fotce pierwszy jest oczywiście syn Jubilat a za synową jest Teo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuka nie było na urodzinach taty, z 3-miasta daleko a on pracuje i od października zaczął studia zaoczne więc weekendy ma zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy raz skorzystałam ze spa w tym roku w hotelu nad morzem :-)...niestety ze wzgl. na moje różne schorzenia ilość zabiegów znacznie ograniczona :-p. Ale skorzystałam z masażu i spa dla stóp :-). Pięknie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zadzwonili do mnie z zaproszeniem, że minęło 2 lata od ostatniej mmgrafii, więc w grudniu idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz muszę wymyślić coś na obiad dietetycznego, jadłospis od pani dietetyk jakoś mi nie leży, mam absolutne obrzydzenie do mięsa a w szczególności drobiu i coraz częściej mam jakiś problem z żołądkiem - nigdy nie miałam problemów żołądkowych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj słonecznie więc od rana po niebie krąży Black Howk i dudni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam kontrolną wizytę u pani dietetyk, schudłam przez miesiąc ok. 1,5 kg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wam pisałam, że kupiliśmy z M suszarkę do prania. I teraz myślę czy potrzebnie bo okazało się, że dużo rzeczy nie nadaje się do suszenia. A ja myślałam, że będę miała w zimie spokój. Ręczniki z suszarki są super!!! Gorzej z ubraniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zniszczyłam koszulkę polo syna, nową. Wyglądała jak zwykła bawełniana a tu zonk. Trzeba uważnie czytać symbole na ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Ja teraz dopiero bo M jeszcze dzisiaj urlop miał Ciesze sie Plotko że mogłam pomóc ❤️ Dzięki za kawusie 👄 U mnie dzisiaj było kilka chwil ze słońcem w sumie może z pół godziny światła słonecznego między czarnymi chmurami. Ale nie narzekam, bywało gorzej :P Dzisiaj nie odbierałam wnusi bo miała zabieg wypalania znamienia na nóżce. Termin był już od wiosny. Betulko❤️ - ja też mam problemy ale nie żołądkowe tylko z jelitami. Lekarka ostatnio powiedziała mi że przy zrostach pooperacyjnych jelita mogą robić różne psikusy :O Tak myśle, że nasze operacje niosą ze sobą skutki do dzisiaj. Czasem myśle ćzy warto było... A zaraz potem mówie sobie: no co ty! nie było wyboru... Też ide na mammogreafie pod koniec grudnia ;) Od soboty jedliśmy z M grzanki mocno naczosnkowane - moge je jeść i jeść. Używamy na grzanki żytni chleb na zakwasie i też są smakowite! :D ale nie mam kontroli czy nie zione czosnkiem. Od dzisiaj koniec - trza iść do ludzi :P Śniła mi sie Dzisiaj Zulka. Gościłam ją u siebie i oprowadzałam po swoim nowym domu (nie mam domu a tym bardziej nowego:D) i wynosiłam z jakichś czeluści Zulce deske do prasowania bo chciała poprasować ciuszki po podróży ❤️ ❤️ ❤️ Miłego wieczoru życzę Wam 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za zboczone kobiety tutaj piszą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Melduje sie wypiekniona i wypielegnowana az po szyje albo wlacznie. Twarz nie byla pielegnowana bo nie zaplacono za buzie:P Betulka to super ze schudlas 1,5 kilo:) Przez 3 miesiace schudniesz 5 kilo, a to juz duzo! Po co chudnac szybko? Bedzie Ci tylko wisiec skora i jojo efekt murowany. Powoli jest korzystniej dla zdrowia i urody. No wlasnie o urodzie. Na troszke zniknely mi celulity po masazach i okladach. Ale od poczatku. Najpierw byla terapia swiatlem "slonce orientu" Bardzo przyjemnie bylo lezalam na podgrzewamym piaseczku na reczniczku i myslalam o niebieskich migdalaxch. Pozniej byl masaz ale tylko z tylu. Brzuszka nie daje masowac bo boje sie o jelito i o zrosty po operce. Jako przyjemne odczulam masaz-ucisk na nogi . I to bylo przez recznik(dolna czesc nog) A potem na podgrzewanym lozeczu wodnym Kleopatra kapiel wlasciwie to nie kapiel tylko zostalam "umazana w kremie" zapakowana w przescieradlo i przykryta czyms takim jak podgrzewana mata. ... Wybralam jednak Kleopatre bo nigdy tego nie mialam. Czuje sie bosko . Postanowilam ze bede czesciej chodzic. Ale zawsze tak postanawiam po wizycie w Spa, a chodze rzadko. Wczesniej od czasu do czasu talony kupowal mi malzyk, a ja chodzilam zeby sie nie zmarnowaly. Teraz pewnie nie bede chodzic wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha pomylilam szatnie. Wstyd wielki! Chodze za rzadko i nie znam sie w obejsciu. I gapa nie patrze na szyldy. Niedlugo bede chodzic do meskich kibelkow:P Po jednej stronie byly damskie przebieralnie po drugiej meskie. Ale ja zobaczylam przed szafkami laweczke( nie wszedzie byly) i pognalam z radoscia ze usiade tam zeby wygodnie sie rozebrac i zmienic buty. Tak tez zrobilam .... No ale kiedy przebieralam sie juz do wyjscia do domu, bylo kolo mnie 2 facetow. Jedem mlody, drugi starszy a ja posrodku. Przebierali sie, kapielowki tez zmieniali. Ja bylam w bikini i nie zmienialam bielizny. Nie zebym sie zgorszyla jak zobaczylam nagich panow..... ale zawstydzilam sie i bylo mi glupio.... Bylam w drogim Spa, jak dama....ale ze tez ja nie moge byc do konca jak dama.... Chcialam sie wytlumaczyc i otworzylam juz usta ale ten mlodszy Pan popatrzyl na mnie i powiedzial z usmiechem " pasuje" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×