Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Gość BetuIka
Będę miała przycinany klin ;) Wiecie co mam na myśli :D Dobranoc ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Kawusia na stole (__)? (__)? (__)? (__)? herbatka z miodem i cytryną ;) Szaro, ponuro i zero na termometrze. BeTulka jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie kiszona brukselka ❤️ Jadłam tylko kiszone w kapuście jabłka. Macie piwnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorem mamy wernisaż poplenerowy mojego "kółka" ;) Musze zaraz jechać i zakupić jakieś słodkości i napoje na to spotkanie. A nie chce mi sie wychodzić z domu. Moja wnusia jeszcze dzisiaj i jutro zoastaje w domu a od poniedziałku do pseckola :D Na śniadanko rybka: https://goo.gl/images/hVJf4P 🌻 https://goo.gl/images/XwPxVG 🌻 i troche ciepłej po grecku https://goo.gl/images/hfhRKP i ciekawostka :D https://goo.gl/images/4NGqxK Cieplutko sie ubierzcie starajcie sie przejść dzień bez stresu 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kochane :) Teklo.. dzieki za kawunie 👄i oczywiście za sniadanko ;) ciesze się razem z tobą ze wyniki są super i niech tak zostanie ... Beatulo.. wrzucisz focie po fryzjerni plisss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix.. .napisz jeszcze raz co miałas nam powiedzieć ..mnie tez czasami znikają wpisy gdzieś tam ..ciekawe gdzie lądują :) Terix... dzieki moi rodzice owszem tak jak przyznałaś są w dobrej formie nie ma co narzekać ale czasami upuszczą mi krwi ..tak że do wampirzyc nie muszę już biegać ..o np. wczoraj tak chwaliłam mamę a dzisiaj dostałam że cisnienie mi skoczyło:O wiem że muszę odpuścić ale czasami to nie da się :O.... Wszystkim miłego dnia ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko.. ja bym nie poszła na taki film to nie dla mnie ..ja muszę oglądać lekkie filmiki mam nerwy poszarpane :) Ja bym pojechała na święta gdzieś gdzie mnie oczy poniosą byłe by mieć spokój ..ale sytuacja taka jest jaka jest i nie ma co wybrzydzać :O Vanilko..choć do nas i pisz co u siostry ? Daisy ..już niedługo wiosna :D od stycznia dnia będzie przybywać jeszcze tylko ten wstrętny grudzień a potem :) no juz idę do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 👄👄 Teeklo Tradycyjnie wielkie dzięki za śniadanie👄 Dałam słonecznik sikorkom,wróbelkom a tu mi się sroki złasiły i wszystko zjadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sobie przypomnieć na jakim filmie ostatnio byłam w kinie ale chyba nie napiszę bo będziecie się śmiały:p Na ogół za często w kinie nie bywam,jakoś mnie nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wyjście na usg i gdyby było cieplej mogłabym zastosować rady Teekli i ten wypad przeobrazić w coś fajnego. Sam fakt że zmarznę,będę wracała po ciemku,nie wiadomo czym?!,jakoś mi skutecznie psuje te plany. Straszna maruda się ze mnie zrobiła. Dobra zmieniam temat bo z tamtego nic dobrego nie wyniknie;) Bastylko Miałam nadzieję że uda się znaleźć jakiś wolny pokoik. Och jakże bym pojechała z Tobą:D. No ale jak już wiesz że jedziesz to pliss zdradź gdzie?! Teeklo I ja się cieszę że wyniki w normie👄. Dobra teraz się pożegnam bo jestem normalnie rozwalona w drobny mak:p. Nic mi się nie chce kompletnie,nawet myśleć,oddychać:p Udanego wieczoru,buziaki i do jutra. A jutro trzymajcie za mnie kciuki,bym nie zmarzła dojechała na czas a potem wróciła. I ten powrót najbardziej mnie martwi bo nie wiem czy będę miała czym?. A tu ciemno,zimno i wilki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem wieczorem i śniadanie zjadłam na kolację. Szczególnie smakowały mi nóżki rybne:) Dzięki Tekla👄 Gratuluję dobrych wyników. Miałam nie chorować a jednak wzięło mnie. Gardło, kaszel, katar - masakra, dobrze że nie mam temperatury:P Daisy trzeba było się już dzisiaj nie obżerać, bo jutro w usg wyjdą ci rybki w tarczycy:) Trzymamy kciuki żeby było jak najlepsze❤️ Orsejowa czasami bywa trudno, ale jutro będzie lepszy dzień:) Betulka wrzucisz fotkę? Ja też zastanawiam się nad pasemkami. lepiej maskują srebrne:P Miłego spokojnego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Zimno i przenikliwie a tam gdzieś nasza Daisy pomykała wśród wilków :O:O:O Daisy - gorąca herbatka z malinami dla Ciebie: (__)? (__)? (__)? i dla Terix bo pociągająca sie zrobiła :O (__)? (__)? (__)? No i dla wszystkich oczywiście! :D:D:D Wiem, że juz jesteś w domu Daisy. Mam nadzieje że wszystko poszło dobrze. Ja jutro ide po recepte na plasterki do gina, ale tylko na sąsiednie osiedle. Potem do Empiku po materiały do decupage'u W sobote mamy takie przedświąteczne warsztaty z dekupażu - spędze z moją Synową miłe chwile. A po połedniu :D będzie kawa z pysznym deserem banoffee. Wklejam przepis (link)bo warto go mieć https://www.kuchniaplus.pl/przepisy/ciasto-banoffee Spód robie tylko z ciasteczek digestive ;) bez mielonych orzechów bo mogą uczulać szczególnie dzieci a do dzieci będzie m.in adresowany ten deser I takim słodkim akcentem pozdrawiam Was Dziewczynki i dobrej nocy życzę ❤️ 🖐️ ps kurna tak mnie osłabiły te antybiotyki, że w nocy poce sie, całą głowe i szyje mam mokrą i poduszke też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Miałam pokazać się wcześniej ale zapomniałam, ze dzisiaj synowa miała urodziny i jakoś tak się zasiedzieliśmy ;-). Dziewczyny, podeślę wam fotki mojej fryz i parę innych ale nie dzisiaj. Odkąd zepsuł mi się aparat i zdjęcia robię telefonem to jakoś gorzej mi się je zrzuca na laptopa i przesyła dalej. Ale postaram się ogarnąć :-). Też jestem bardzo ciekawa kiszonej brukselki. Piwnicy nie mamy ale mamy spiżarnię z okienkiem i duży garaż z regałami. Słoiki się mieszczą ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ no i mamy piątek Na termometrze 1 stopień, słońca brak ale przynamniej jest sucho. Zapraszam na kawusie i herbatke (_)? (_)? (_)? (_)? Ostatnio dobrze sypiam. Właściewie to mogłabym spać cały dzień :D gdzie siąde tam spałabym i spała ;) Śniadanko https://goo.gl/images/rmpSwy 🌻 https://goo.gl/images/o9rAVx 🌻 https://goo.gl/images/Ke3Lia Posilajcie sie Miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvannilikowy
🖐️dzięki za śniadanko i herbatkę.U mnie 1 st.trochę mgły. Wczoraj siostra źle się czuła,na razie sytuacja opanowana. Już nie mogę się doczekać m.na razie będe tak występować,żebyście wiedziały,muszę poczekać na młodych ,bo sobie na mieszałam i mój laptop się kończy.Miłego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wysłałam kilka fotek ale nie wiem czy dojdą. I nie wiem czy kogoś nie pominęłam. Jeśli tak to proszę o głos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvannilikowy
Cześć Betulka :) Do mnie nic nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj znów dół...Teo nie dostał znów pracy 😭. Nie wiem jak mu pomóc. Własciwie był tak pewien, ze szukał już mieszkania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet już nie potrafimy z nim rozmawiać...zresztą co tu mówić. Każde słowo jest głupie a już pocieszenia typu "będzie ok" to jak plucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nam się myśleć nawet co dalej. Wkurzają mnie nawet plany świąteczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się tak strasznie zmęczona, ze nawet wyjście z domu mnie przerasta. A jak wyjdę na chwilę to zaraz wracam, nawet jesli nie pozałatwiam połowy spraw. Coś nie mogę się sama ze sobą ułożyć a co dopiero pomagać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam, bo moi panowie wrócili a nie chcę, żeby zorientował się młody, że coś na jego temat piszę. Postaram się wpaść później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - serdecznie współczuje Ci tej sytuacji ❤️ ❤️ ❤️ Nie dziwi mnie że przeżywasz, że jesteś w ciągłym dołku. To naprawde niewesoła sytuacja. Młodzi wiszą w próżni a wraz z nimi i Wy - a powinniście być sami i cieszyć się wolnością, mieć poczucie że Dzieci ustawione są i bezpieczne. Ciągły ruch, dom pełen ludzi nawet wtedy kiedy chciałoby się ciszy.... Mam nadzieje tylko że Ty nie masz poczucia winy za niepowodzenia T. Codziennie sobie powtarzaj: "to nie moja wina"! ❤️ Dzięki za fotki :D Fajnie że mogę Cię widzieć ❤️ super Wnusie macie! :D:D:D a Młodzi? sam kwiat - aż przyjemnie patrzeć. Ale powinni już być "na swoim" - czego im bardzo serdecznie życzę I Tobie tym bardziej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja jak zwykle mocno spóźniona na śniadanie, ale za to mam gotową kolację:) Dzięki Tekla Betulka dzięki, fotki dotarły. Wspaniale wyglądasz, nic się nie zmieniasz. Rozjaśniłaś całe włosy? Rodzinka aż miło popatrzeć. Jak te dzieci nam rosną i się starzeją:) Współczuję zawirowań, nie wiem co ja bym mówiła w takiej sytuacji, ale na pewno nie byłabym zadowolona. Dzisiaj do południa leżałam i się kurowałam. Może trochę gardło mniej boli ale zasmarkana jestem okrutnie:( Miłego wieczoru wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam jeszcze na chwilkę. Vanilko, sprawdź jeszcze raz :-). Jeśli nie ma to spróbuję ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo, właściwie starsi synowie są ustawieni, mają rodziny, mieszkania, dobrą pracę z mocno zadawalającym uposażeniem ;-). Tylko ten najmłodszy...tragedia się stała, gdy rozwiązali mu ten instytut w Gdyni a on nie dość, że postanowił się przebranżowić to jeszcze bracia i ojciec namówili go na powrót do domu... Tu zaczęła się klapa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×