Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odblokowaliście forum

Polecane posty

Gość gość
Proszę nie szastać moim nickiem i łączyć z colibrówną i jakimś tam mężem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:41 Joluś nie wnerwiaj się ,aż tak bardzo ,pomylili cię z twoją siostrą ,przecież na forach ty i ona, to jedno ! Czyż to nie ty, pod cudzym wizerunkiem przemierzałaś kraj cały, jak długi i szeroki szukając ogiera ,czyż to nie ty na kamerkach zabawiałaś na cudzy koszt zboków napalonych, zbierając żetony ? Wszystko by hulało dalej, gdyby nie ta twoja wagina znaczona ,bo ktoś ją rozpoznał i czar minął! Zdrowo musiałaś się szlajać, zdobywając doświadczenia ,że po takim małym szczególe rozpoznali cię na kamerkach ,ba nawet w toalecie nocnych klubów byłaś znana i co ? Oburza cię miano żony kolecjonera ? Bo to nie ty byłaś jego żoną ? Tylko ona ? Ona nie lepsza od ciebie przecież,taka sama ! Rogi przez te lata przyprawiła mu takie ,że kolekcjoner z domu wyjść nie może ,bo w drzwi z tymi rogami się nie mieści ! Siedzi więc przed kompem dzień i noc i sra na forum ,w wolnej chwili ,podsyła wam gości stręczyciel,żebyście z wprawy, obie nie wyszły i budżet domowy zwiększyły! No jej chyba teraz trudno ,usiadła na dopie ,zdrowie nie pozwala ,jak dawniej ! AAAAAAAAAAA na Atlantydzie dziewice ,no dziewice niewinne ,nie ruszać i nie dotykać ! WOW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosić ,to wy obie i on, możecie do woli ,ale czy zostaniecie wysłuchani ,to już inna sprawa ! Nie zaczepiaj ,nie zaśmiecaj mi wątku ,bo to jeszcze nie koniec ! Ciąg dalszy nastąpi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym temacie usiłuje ostrzec wszystkich,zwłaszcza młodych,nieświadomych tego, co możecie s********y zrobić i jakie macie możliwości ! Jak potraficie lawirować ,grać uczciwych i prawych , a podstępnie z ukrycia niszczyć innych ! Zarabiacie na tym bydlęta ,gady ,nie inaczej ! Niszczyć mnie to był wasz szatański pomysł,ale głupi ,bo nie robi się tego osobie ,którą się zna ćwierć wieku , dlatego sprawa wyszła na jaw ! Zna was i ona ,nie da się zmienić czegoś ,co jest częścią indywidualną każdego człowieka ,jak nie da się zmienić linii papilarnych ,czy źrenicy oka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.10 co ty bredzisz do mnie i o czym.Naćpany?ja to joluś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynamy mataczyć ? Jeżeli nie do ciebie to spiertalaj ,chyba wyrażam się dość jasno i nikt nie ma wątpliwości o czym piszę ,ty masz ? Przykro mi ,ale ci tym razem nie wyjaśnię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.35 serio mataczyć, to ty tłumoku piertolisz!Zapędziłeś się w kozi róg Baranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie ? A niby w czym ? Wk××××ny jesteś bardzo i ten okrzyk "baranie " na mnie nigdy nie działał ,przecież wiesz o tym ! Nie zarzucaj mi mataczenia i pisania nieprawdy o was ,bo nic tym nie zdziałasz ,jedynie utwierdzasz tym innych ,że to ja mam rację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja jestem On? :D:D:D za kogo ty mnie masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech wam , nie przyjdzie na myśl usuwać tego tematu ,bo założy nowy ! Jezeli to nie ty, to po co tu wlazłeś i zawracasz mi dopy ?Przez przpadek i obrzucasz mnie błotem ?Niebywałe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz czytać 21: 40 Ty ośle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisujesz na post 21:40 i nie wiesz do kogo? Psychiatra się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem osłem,a porachunki załatwiajcie sobie w swoim wątku !Nie moim ! Wszystko co tu piszecie ,działa na waszą niekorzyść ! Tam gdzie drwa rabia ,lecą i drzazgi , trzeba umieć to przewidzieć ! To tutaj ,to nie jest moja zabawa !Nie dotyczy ciebie ,nie wlaz i nie goraczkuj się ,a zwłaszcza ,nie próbuj obrzucać mnie błotem ! Ten komentarz na który zwróciłes uwagę ,nie jest mój ,a posty swoje kieruję do sk********w ,nie dotyczy ciebie ,spadaj i nie zawracaj mi dopy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to dotyczy Coliberka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam czy to dotyczy colibra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolki coliberki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka to stara baba z urojeniami ,samotna udająca młódkę w necie ! Od ilości profili i wcielania się w cudze postacie ,sama nie wie kim już jest w rzeczywistości ! Wystawia ,cudze zdjęcia profilowe ,jako swoje ,bo wstydzi się swojego wizerunku ,poza tym pracować na cudzy koszt ,zawsze to bezpiecznie ,a jakie to podniecające dla niej ,to nawet nie wiecie ! Zakłada więc konta na sympatii /teraz to chyba szkoda jej kasy ,no i pilnują ,więc może zrezygnowała ,w co wątpię/ i innych portalach i szuka partnera życiowego,a właściwie to do seksu ,bo strasznie wyposzczona , przy okazji stalkuje i ośmiesza, tą której nienawidzi ,bo rzekomo jej życie zmarnowała , a w jaki sposób ,to nie wiadomo! Tutaj też jej pełno i wszystkich z tej bandy ,jakie mają profile ,rozszyfrować łatwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś była tak zdesperowana ,że chciała zapłacić temu ,kto się z nią ożeni ,100 tyś,ale nikt nie chciał ,ani jej ,ani jej pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz najbardziej aktywna jest tam pod nickiem kawusia ,pisząc ,że jest tylko sporadycznie ,bo siedzi na jakimś forum mężczyzn jakim wiadomo ! Zwiedza Anglię ,pracuje zawodowo w korpo ,gdzie jest ,świetnym cenionym specjalistą i rozwija się duchowo , wklejając raz po raz linki swoich przywódców duchowych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugim znanym i cenionym nickiem jej, jest Jola ,grafik komputerowy ,kobieta niezależna , detektyw borsuk z marsa i magii ,ujawniająca wiele świństw na forum i podkopująca swoje profile i swoich kompanów ,oczywiście tak dla zmyłki i żeby coś się działo ! Teraz ,jak sama poinformowała ,wzięła sobie z tym na wstrzymanie ,bo przestało być interesujące i straciło moc ,skoro wszystko się wydało ,ale z profilem rozstać się nie może , tak mocno przywiązana do niego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poucza więc profil swojej bandy Loli ,"ewy sawickiej " hahahahhaha ,że grzebanie w przeszłości i szukanie na forum, swoich prześladowców ,jest głupie i niepoważne ! Bo to nic nie daje ! No pewnie ,ze głupie ,skoro wszystko się wydało i takie piertolenie o tym co robili i jak było , nudne jest ,bo kto się teraz na to nabierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytałam czy chodzi o Coliberka bo mam przez nią potworny hejt.Dalej nie wiem czy to o tej Jolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No odpowie mi ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością o tą samą bandę chodzi ! To nie jest jedna osoba, tylko banda trolii działających wspólnie w necie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć problemy w domu ,choroba i to jaka ,pchają wspólnie ten wózek ,zawsze to jakaś odskocznia ,nie muszą ciągle i bez przerwy myśleć o trumnie ! Tutaj też działają i nie jest to tylko gość agatka, bardzo aktywni pod profilem Sylwii ,podziwiają kobietę silną ,sprawną ,która wszystko może i pokona wszystkie trudności ,rozwijającą się ,siedzącą przy jednych gaciach,mężu tłuku,bo ślubowała wierność,ale i głupią ,bo przecież ktoś by jeszcze w ich profilu się zakochał ,a tego chcą uniknąć ! Profil stworzony oczywiście w celach stalkerskich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tak zamilkliście. Czy tak ciężko odpowiedzieć. Powstała nazwa, coliberka margaretka. To mnie wyzywają od najgorszych biorąc mnie za Jolkę.Przecież ja jestem inną osobą.Praktycznie przestaje używać tego nicka słysząc tyle nienawiści.Margaretka_G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam tego tematu czytać ,bo mnie nie obchodzi ! Podpinanie się pod innych i udawanie pokrzywdzonych, wśród takich sk********w jak oni, to norma ,wszystko dla zabawy !Podałam przykład Loli z Atlantydy, myślę ,że wystarczy! Piszę tutaj w skrócie o nich i o ich działalności ! Przykro mi ,ale chyba ,nie będę w stanie pomóc ,ani nie mam zamiaru angażować się w śledztwo, w twojej sprawie ,nie mam na to, w tej chwili czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:15 Nie wchodzę na ero , nie znam sprawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie ma żadnej sprawy.Nie byłam na ero jak zaczęli wyzywać, tylko na przebojach u Coliberka. Teraz łążą za mną na ogólny, mówią i obrzucają wyzwiskami jako do Jolki Coliberki.Dla nich Margaretka_G to Coliberka jolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×