Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AniaB87

Pielęgnacja niemowlaka

Polecane posty

Gość AniaB87

Mamusie, czy możecie polecić sprawdzony krem do pielęgnacji skóry niemowlaka? Moja mała ma bardzo suchą skórę, co czasami doprowadza do podrażnień.Próbowałam już wielu balsamów i efekt jest mizerny. jakie kremy się u Was sprawdziły...może będzie coś czego jeszcze nie testowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nivea polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kąpałam przez pewien czas w parafinie. a krem się sprawdził ten z niebieskiego pudełka linum emolient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CETAPHIL RESTORADERM jest to drogi balsam ale rewelecyjnie pomaga,mozna tez kupic z emulsja do mycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej kupisz na necie w aptece gemini bo w sklepach sa i o 20 zł droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas sprawdziło się masło Linum Emolient baby. ta wersja intensywnie natłuszczająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wy chemię pakujecie w dzieci. Parafina na dłuższą metę wysusza skórę, bo tworzy na niej barierę i nie dochodzi do niej powietrze, nic. Dodaj do kąpieli olejek z słodkich migdałów. Przetestowałam to na dziecku i sobie, ja mam skórę ekstremalnie sucha ze względu na AZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emolienty nie są polecane dla niemowląt, dopóki ni ma potrzeby ich stosowania - dowiedziałam się tego od swojej położnej. Ja dla moich dzieci wybrałam dermokosmetyki Mustela i z całego serca je polecam. Mają cudowny zapach, wspaniale nawilżają, a dodatkowo (co ważne) jest to firma, która od wielu lat prowadzi badania nad skórą maluszków i jej rozwojem. 🙂 Przyznaję, że jestem wielką fanką ich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla maluszkow polecam olejek migdalowy-100%
 sama ostatnio kapie sie w olejku ( Dodaje pare kropli do wanny i skore Mam jedwabiscie gladka, nic nie stosuje- żadnych balsamów..

co do maluszka to najlepsza pielęgnacja dla maluszka to jak najmniej chemii...

do kapania na początek wystarczy pare kropli olejku migdałowego lub pare kropli mleka matczynego- rada od mojej położnej ... żadnych balsamów czy kremów nie stosować, im mniej chemii tym skóra mniej podrażniona 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×