Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość00552

OSZUSTKA OLX!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość00552

Podaje sie za LIDIA URBAN/ URBANEK z Białystok oszustka wystawia zabawki nie wywiązuje się z transakcji. Od momentu przelewu zero odezwu przestrzegam!!!!!!!!! 509229274 to jeden z podawanych numerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją wnuczkę też oszukała żyruje na dzieciach babsko bez serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeeeeeeewelina
Rowniez mnie oszukala, zlozmy pozew zbiorowy. Kupilam dwie zabawki, przelew zrobiony na prawie 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie jest kretynką kak ty hom i sie robi przelew na olx to tak potem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i u mnie to samo przelew na 140 poczta się zglasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 263 kk. Policja bez problemu ja namierzy. Sam wygrałem taka sprawę, więc dziewczyny do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, art. 286 KK :) tyle scierw "nascigalem", że myla mi się artykuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiach
Witam. Również zostałam oszukana, zamówiłam zabawkę i zapłaciłam 162 zł. Tydzień czasu od przelewu, przesyłki brak i zero kontaktu. Rozmawiałam ze znajomym policjantem i mówi żeby zgłosić to na policję. Pieniądze pewnie przepadną jedynie z allegro można odzyskać.. Mam nauczkę..następnym razem jeśli sprzedającym nie będzie firma to paczka tylko za pobraniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podawajcie maile do siebie, razem zawsze cos zdzialamy ewna18@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sad zobowiaze takie scierwo do naprawy szkody, więc pieniądze niekoniecznie przepadna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mysle, ze nie przepadna, bo wystawiala zabawki za spore pieniadze i dopiero oszukane osoby zaczynaja sie zglaszac. Szkoda to na pewno okolo kilku tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osb jest więcej babke naciagnela na wozek za 1600...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,wyglada na to,że również zostałam osxukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też oszukana przelew na 160 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. Współczuję Dziewczyny,nie odpuszczajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisujcie miasta Zielona Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zglos policji zamiast pisac na forum i do olx . Ja znalazlem faceta co sprzedawal ps4 za 699 zl i zrobilismy test ze zarezerwowalismy i kolega zadzwonil za godz ze chetny na ps i facet powiedzial ze nikt nie dzwonil po ps i moze zejsc z ceny ale tylko przelew. Za tydzien te same psp pojawilo sie na allegro z ceną 499 jako nowe zglosilismy i chlopa zlapali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie falszywy sklep oszukal na 379 zl. imie i nazw Rafal Majka Wroclaw . chlopa zlapala policja oszukal na 700 tys zl. sprzet byl tanszy niz w sklepach. np moj tel wybrany koszt w sklepie 560 zl a na fals ywym sklepie 379.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też zostałam oszukana na zabawki dla dzieci, czy podejmował ktoś już jakieś działania zgłoszenie na policję? Bo Ja pytałam się znajomego policjanta i oczywiście jest to do wylapania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zostałam oszukana w najbliższym czasie idę zgłosić na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ide na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dane prawdziwe i nr konta to zlapią a jak podany na falszywe dane to szanse zero. Za sprawe sądową oplata 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same sobie winne jestescie. Nigdy nie płaci sie od razu,zawsze przy odbiorze. A najlepiej z allegro kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00552
Witam wszystkich poszkodowanych. Widze ze jest nas sporo a moze i jeszcze wiecej. Mysle ze z pewnoscia kazdy powinien udac sie na policje. Moje zgłoszenie policja przyjeła. Napisałam ten post z nadzieją, że gdy okaże się wiecej osób poszkodowanych wspólnie wiecej osiągniemy prosze o podanie meila, telefon, wszystie osoby poszkodowane lub jakikolwiek kontakt do siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwrócą sie do olx o przekazanie ip z jakiego oszustka sprzedawala i tak ją namierzą:) lepiej podawajcie numer sprawy jak taki istnieje i wtedy sie go mowi na policji i widzą jakiej sprawy dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00552
Na policji powiedzieli ze każda osoba poszkodowana musi osobiście zgłosić sprawę przestępstwa więc dziewczyny zgłaszajcie!!!!!!! dodatkowo reklamujcie przelew w waszym banku zrobiony na konto tej oszustki! macie do tego prawo i wasz bank będzie ścigał bank oszusta, również zadzwońcie do banku oszustka to jest par ibas na infolinie i zgłoście przestępstwo podajcie nr konta tej baby !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zgłosiłam sprawe wczoraj na policji i narazie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poczekasz i pol roku. Kolega kupił Motorole moto g5 na olx za 570 zl i nie doszla. zglosil policji i tez kazali czekac,inni ludzie tez kupowali i tez czekają i tak juz od kwietnia 2018 i zero zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Zlapia bez problemu :) Na forum pojawili się oszuści, którzy zniechęcają do działania. Drogie oszukane Panie, JEDZCIE Z TYMI S****WAMI OSZUSTAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×