Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość00552

OSZUSTKA OLX!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
nie jestem zadnym oszustem jełopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam sie wlaczyc w rozmowe i powiedziec,zeby naprawde warto zglosic sprawe na policje,bo sama to zrobilam i mam znajomych w policji i gwarntuje,ze dokopia im sie do d**y i wcale tak dlugo nie trzeba czekac.niech juz trzesa portkami,ze chca sie w taki sposob dorobic i mysla,ze ujdzie im to bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozatym jest tyle osob poszkodowanych wiec napewno bedzie cos w tej kwestji zrobione.Bardzo Was prosze zgloscie to na policje.to Was nic nie kosztuje,a zawsze jest nadzieja.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że zgłosi jedna osoba. Jak już policja znajdzie takie S****WO, to wezwie wszystkich, którzy dokonywali wpłaty na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wystarczy bo kazdy w swojej indywidualnej sprawie zglasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tj tak,policja moze zebrac zgloszenia ludzi i zebrac to w jedna kupe,ale nie bedzie Was szukala.Czytalam na innych forach,ze jest nas juz bardzo duzo i wszystko sie dzialo w podobnych dniach i pozniej sie ulotnila.ja zachecam aby to zgosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem po sobie :) sprawę olałem, a po ok. roku policja mnie odwiedziła i pytała czy zostałem oszukany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszajcie na policje i reklamacje w waszych bankach przelewu na lidia urban i do jej banku to oddział bnp paribas w krakowie dzwoncie na infolinie i zgłoscie popelnienie przestepstwa oszustwa podajcie jej nr konta!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tj tak,policja moze zebrac zgloszenia ludzi i zebrac to w jedna kupe,ale nie bedzie Was szukala.Czytalam na innych forach,ze jest nas juz bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego chcesz nas od tego zniechecic.tj bardzo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto i do czego? Piszę jak u mnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kilka lat temu haha.bardzo Ci zalezy zeby zniechecic ludzi.ja koncze rozmowe i prosze dzwoncie na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:40 Ladnie jesteś pokvrwiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:24 Mialo byc. Na poprzedniej stronie podaję paragraf, a teraz zniechęcam? Idiotka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam Twoj sposob wypowiedzi swiadczy, ze brakuje Ci kultury i nie bede sie znizala do Twojego poziomu.ja napisalam zeby ludzie sie nie bali i zeby zglaszali to na policje a jaki masz Ty cel to nie wiem,ale zbyt madry nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza dalsza konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego albowiem egzystujesz w zbyt plytkim brodziku intelektualnym a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji co koliduje z moimi impertatywami. ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieliście przycwaniakowac i kupić taniej niż w sklepie to macie za swoje. Policja wam nie pomoże bo to banda partaczy. Poza tym na biednych nie trafiło, zabawki za ponad stówę? Następnym razem kup maskotkę za dwie dychy albo Kinder jajo. Praca oszusta nie jest lekka jak wam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za ile sie kupuje zabawki tj kazdego indywidualna sprawa,a raczej na Sw Bozego Narodzenia nie kupuje sie kinder jajo,albo maskotek ktorych dzieci maja bardzo duzo.Chcesz to sam kup taki prezent!!hmm pozatym gdy ludzi bylo stac to kazdy kupil by sobie te zabawki w sklepie,ale jak kazdy chce kupic troche taniej,ale tez cos fajnego.Nauczka dla nas wszystkich,ale niech to oszustwo tez nie pojdzie w niepamiec,bo dzisiaj my a jutro bedzie ktos inny,a odpuszczajac dajemy przyzwolenie na takie czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może zamiast kupować dziecku całą masę badziewia, zabierz je na sanki albo poczytaj książkę. Mam kolegę co wydał fortunę na zabawki dla dziecka, w tym klocki LEGO za kilka tysięcy. Siedzi ten dzieciak na górze zabawek i krzyczy że mu się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za ile sie kupuje zabawki tj kazdego indywidualna sprawa,a raczej na Sw Bozego Narodzenia nie kupuje sie kinder jajo,albo maskotek ktorych dzieci maja bardzo duzo.Chcesz to sam kup taki prezent!!hmm pozatym gdy ludzi bylo stac to kazdy kupil by sobie te zabawki w sklepie,ale jak kazdy chce kupic troche taniej,ale tez cos fajnego.Nauczka dla nas wszystkich,ale niech to oszustwo tez nie pojdzie w niepamiec,bo dzisiaj my a jutro bedzie ktos inny,a odpuszczajac dajemy przyzwolenie na takie czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko akurat bardzo duzo ze mna spedza czasu i ma duzo zajec i nie krzyczy,ze jej sie nudzi!!pozatym nikt nie mowi zeby z iles tys.kupowac zabawki,ale sa niektore zabawki ktore sa tez dobrej jakosci i dziecko dluzej sie nia pobawi.Zreszta co ja bede dyskutowala z P.. na ten temat co i za ile ja mam kupowac i czy tj dobre?tj bez sensu bo nie w tym celu tutaj zaczelam pisac.wiec z mojej str koniec rozmowy i bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz się, zmień płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a ja kupiłam dietę i ćwiczenia wraz z suplementami i schudłam 6 kg w miesiąc www.klinikaodchudzania.com.pl naprawdę polecam posiłki proste ćwiczenia można w domu robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego jest za duzo, nie tedy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź teraz do sklepu i kup prawdziwą zabawkę a nie wirtualna od oszusta. Stać cię na to i nie płacz po tych groszach. Może dzięki nim oszust też coś kupi swoim dzieciom. On ma zapewne mniej kasy że musi w taki sposób zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymuszaj na mnie tego, wiem, ze Ci ciezko. Ale na mam dzieci I o much musze myslec przede wszystkim. Potrzebuja stabilnego srodowiska, a Ty szalejesz. Na ile masz to pod kontrola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku o czym ty wg piszesz? Czytam waszą rozmowę o co ty wg pytasz? Co to za pracą za dorabianie sie czyimś kosztem. Moim zdaniem oszustwa nie zamiata sie pod dywan. Nie dziwie sie ze ta osoba nie chce prowadzić z Tobą konwersacji bo wypisujesz bzdury! Dlaczego tak bronisz oszustwa? Wydaję mi sie ze ludzia juz nie chodzi o kase tylko sam fakt popełnienia przestępstwa. Usprawiedliwianie osoby która oszukuje niewinnych ludzi jest żałosne i prostolinijne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to padanie imienia i nazwiska mozesz problem miec przez rodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. ja równiez zostałąm oszukana na sporą kwotę pieniędzy przez w/w panią z OLX . proponuje aby wszyscy złozyli sprawe na policje i wtedy cos zdziałamy . podajcie numer sprawy RSD i nazwę jednostki POlicji która ja prowadzi (dotyczy osob które juz zgłosiły sprawę na POlicję ) bedzie mozna złozyć zawiadmienie juz do tej sprawy - wszystkie sprawy do jednego zawiadomienia . joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×