Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie buty,kurtki i czapki noszą wasze 3 4 latki przy takiej pogodzie

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o pogodę 4 stopnie na plusie.Zimowe grube czapki czy jeszcze jesienne a buty już ocieplane na zimę. Nie wiem czy nie za grubo ubieram dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimowe buty sa na snieg, adidasy starcza, albo skurzane jesienne trzewiki. kurtka jak zimowa to n bluzeczke, jak jesienna to na polar , albo bluze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie już zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ubierzesz jak bedzie -15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:13- a co cie to interesuje?skad wiesz jakie to sa ciuchy, jakiej grubosci i z jakiego materialu? Mam ci sie tlumaczyc? Zieeeew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj 34 latek ubierał się już sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha:D:D nic, ale powiedz po co odpowiadasz skoro ma mnie to nie obchodzić w co ubierasz dzieciaka? Własnie nie wiem " jakie to sa ciuchy, jakiej grubosci i z jakiego materialu" więc zapytałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimowe, a co założę ją będzie -15 ? Cieplejsze ubrania. Na razie młoda ma trapery z polarem, ja przyjdzie duży mróz, założę sniegowce. Kurtkę zimowa i czapkę też nosi. Jak na razie pod kurtka ma podkoszulek i bluzkę z długim rękawem. Ostatnio rano u nas było -8 stopni więc bluzę i rajstopy pod spodnie miała dodatkowo założone. Mi też jest zimno i mam w nosie co kto sobie pomyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, myslalam ze to ta pani od adidasow o zaraz zacznie sie g..burza ze jak to mozna nosic buty zimowe pod koniec listopada. Buty cieple, skarpetka normalna, cienka. Do tego legginsy, nie te cieniutkie ale lekko ocieplane z hm. Bluzka cienka na dlugi rekaw, pod spodem na ramiaczkach koszulka. kurtka zimowa. Czapka i szalik. Ostatnio bywa i nas zimno i wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to się śmiać chce z tych matek co niby jeszcze zimowych ubrań z szaf dla dzieci nie wyjmuja przy temperaturze +5 stopni ale pozna wiosną zakładają dziecku czapki bo wiaterek jest. Podwójne sztandary, a później gile z nosa po kolana i lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adidasy i jesienna czapka. Jak nie wieje to bez czapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to się śmiać chce z tych matek co niby jeszcze zimowych ubrań z szaf dla dzieci nie wyjmuja przy temperaturze +5 stopni ale pozna wiosną zakładają dziecku czapki bo wiaterek jest. Podwójne sztandary, a później gile z nosa po kolana i lekarze. A ja mysle, ze wrzucilas wszystkich do.jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale ja sama chodzę w zimowych rzeczach już. To dziecko mam w cienką kurtkę ubrać... Mam zasadę że 5 stopni i mniej to już nie jest pogoda na jesienną odzież. A jak będzie -15 to założymy dodatkowy sweter ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale ja sama chodzę w zimowych rzeczach już. To dziecko mam w cienką kurtkę ubrać... Mam zasadę że 5 stopni i mniej to już nie jest pogoda na jesienną odzież. A jak będzie -15 to założymy dodatkowy sweter ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi nosza zimowe buty i kurtki. Czapka od czasu do czasu. Bardziej kaptur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nosimy półbuty ale nie oceplane lub traperki do tego kurtka narciara i cienka czapka . Zimowe grube kurtki i czapy jeszcze leżą w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adidasy, kurtkę przejściówka i jesienna czapkę i komin cienki. Zimowe buty dopiero jak będzie mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:38 my nosimy, czyli zakładasz to samo co dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trapery, kurtka jesienna, komin i czapka jesienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwulatka. Ubieram ocieplane buty, rajstopy, cienkie leginsy, zimowa kurtkę (sama marzne w płaszczu, więc dziecku też zimno), pod spodem body na ramionczkach, bluzka na długi rękaw i cienki sweterek. Czapka też cieplejsza, ale bez przesady. Chodzimy na długie spacery, u mnie 0 do 2 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy inaczej odczuwa temperatury i nie warto sugerować się czyjąś opinią. Moja 4 latka umie zresztą powiedzieć, że jej zimno i sama prosi o cieplejsza czapkę czy rękawiczki. U nas ostatnio mocno wiało, temperatury przez tydzień się wahały od -8 do plus 3 stopni. Sama rano któregoś dnia musiałam założyć rajstopy pod spodnie, bo tak zmarzlam odprowadzajac dziecko do przedszkola, że bluznilam sama na siebie pod nosem. Dzieci w kurtkach jesiennych jesZcze widuję ale rodzice odwoza je autami, my mamy raptem 200 m do przedsZkola więc idziemy na piechotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam czterolatke i sama mówi co chce założyć. Więc: kurtka zimowa, cienka bluzeczka i koszulka z krótkim rękawem. Cienkie leginsy i spodnie dresowe na to. Czapka raczej cienka, ale za to rękawiczki. Buty uwaga-kozaki na mróz. Do przedszkola mamy ok 2 km. Mówi, że jej cieplutko, ale nie jest spocona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 km dymasz na piechotę z 4 latką? Jesu to chyba godzinę wcześniej musisz wyjść z chałupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ona jedzie swoim rowerkiem a ja idę szybkim marszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty zawsze kupuje w sklepach stacjonarnych, ponieważ dopasować obuwie do stóp moich dzieci nie jest łatwe. Resztę ubioru kupuje przez internet. Czapki dla dzieci kupuje w tym sklepie https://www.sklep.kochamczapki.pl/pl/menu/czapki/dla-dzieci-988.html . Kurtki zazwyczaj na portalach aukcyjnych. Teraz nie warto ryzykować zakupów w sklepach stacjonarnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×