Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ofiarą zdrady

Polecane posty

Gość gość
odpowiedzialnosc za swoje zycie ponosisz wylacznie ty a wiec pytanie jakie musisz postawic brzmi: jak moglas doprowadzic do tego zeby zwiazac sie z facetem ktory na jedno skinienie innej laski ma cie w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze miedzy nimi wszystko skonczone, sam mi to powiedzial kiedy sie ze mną wiązał a juz tydzien pozniej zaczęło sie: - telefony do niej praktycznie codziennie po kilkanście razy - smsy do niej z prośbą zeby odebrała bo to bardzo wazne (a to nie bylo nic waznego! wymyslil to! odkryłam to od razu! zwykle kłamstwo byle z nią pogadac) - sledzenie jej na portalach - udawanie ze zostwil u niej ciuchy potem byl spokoj do czasu tego przeklętego smsa od niej nie zupełnie mieszkamy razem, nocuje u mnie co którys dzien, znaczy wczesniej byl prawie caly czas a odkad ma kochanke to wpada na chwile moze , przyjdzie sie pokazac, ja sie zapytam z kim byl i zaczyna sie kłótnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkiem trafiłam na ten temat i zobaczyłam wykorzystanie zdjęć mojej znajomej. Właśnie przesyłam jej namiary i ona zgłosi to na policje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez kitu? ale jaja ;) która to twoja znajoma? co ona na to? juz po autorce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez tu nie ma zadnych zdjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:39. Nie będę nic pisać bo temat zostanie zgłoszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ty chcesz zglosic kobieto? widzisz w tym temacie jakies linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wałaśnie...ja tez tu nie widze zdjęć...moze autorka zachowuje sie troche jak szalona, ale kiedys ochłonie i jej przejdzie, teraz zachowuje sie tak pod wpływem emocji. Autorko w koncu zrozumiesz ze to co tu kazdy pisze jest prawda, tego ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:39. Nie będę nic pisać bo temat zostanie zgłoszony WTF? ;) to zdanie jest bez sensu ;) to nie pisz nic, ktoś ci karze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każe - od kazać karze - od karać błagam, nie kaleczcie języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w swoich wcześniejszych tematach zamieszczala profil insta jakiejś agaty i wklejala rzekomo swoje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu czysto, wiec co chcesz zglaszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele ale macie problemy, za naczynia byście sie wzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zamieszczała to dlaczego dopiero teraz sie tym zainteresowałas i tak sledzisz wszystkie tematy tej autorki? jakos wtedy nic nie pisałas ze znasz którąś z tych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieczyna ma problem z emocjami,widocznie nie ma komu sie wyzalic kogo poradzic i probuje tutaj,co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, dlaczego nikt tego nie rozumie? szukam pomocy w internecie bo nie mam gdzie dzięki za zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 żartujesz sobie? To można tak sobie obrażać ludzi i wstawiać ich zdjęcia bez ich wiedzy, bo ma się problem ze sobą??? Ten świat upada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też ją kojarze ale jakos nic nie mówie nikomu bo jest niezła zabawa ;) ojeju internet juz taki jest, nic nie poradzisz, jakby sie Karolina dowiedziała to juz by nie bylo zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:32 jesteś dalej pewna że jest tu czysto? Naiwna jesteś taka? Czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty ni masz roboty w domu? sobą sie zajmij! do garów marsz!!! podłogi pozmywaj moze co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 16:32 jesteś dalej pewna że jest tu czysto? Naiwna jesteś taka? Czy udajesz? do 16,32 było czysto, a potem nawklejałaś jakiegos syfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie ;) tu bylo czysto...sama to wkleiłas i myslisz ze ty tez za to nie bekniesz? jesli autorka beknie i to i ty razem z nią, dobrze sie zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To syf autorki przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem was ludzie...jak ktos tu wymysla jakis temat to jego problem i jego sprawa. Jak ktos decyduje sie to czytac i komentowac to znaczy ze to go interesuje i ze sie czyms podzielic a jak kogos cos wkurza to pytam sie po chuj wchodzicie w takie tematy i sie mieszacie w to? co was to obchodzi? nie pasi cos to spadówa stad, zakładajcie sobie swoje tematy alko komentujcie inne i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej syf który ty głupia babo rozpowszechniasz ;) czyli co? rozpowszechniasz zdjęcia innych ludzi, sama sie wkopałas, brawo, akurat moja ciotka jest policjantką i z ciekawosci zapytałam jej, tez mozesz miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne dzieciaki lubią się babrać w czyimś błotku! Jakaś wymyśla temat aby się dowartościować, zwrócić na siebie uwagę a reszta się bawi, wyśmiewa albo współczuję. Dla każdego coś "dobrego" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki juz jest interent, co poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×