Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ofiarą zdrady

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak mnie zdradza ze swoją byłą. Czekałam na niego 5 lat. Udowodnie wam kim naprawde jest jego była. Kiedy ja poznał mial inną dziewczyne ale przeciez Agatka zrobiła wszystko zeby go uwiesc****ewnej nocy cała ich paczka przyjaciół przyłapała ich razem jak sie obściskiwali bez wstydu. On mial dziewczyne a ona wtedy pierwszy raz go uwiodła. Wszyscy byli w szoku, nikt nie mógł w to uwierzyc. Ona mu niszczy zycie bo zamiast zostawic go w spokoju zeby byl szczesliwy to ona znika na chwile po rozstaniu i znowu sie pojawia jak jest z inną, jak jakiś demon z przeszlosci i on zapomina ze moze jest z kims innym w związku, odzywa sie ona a on sie z nią spotyka, ten chory ich układ trwa trzy lata , nawet dłużej. To nie jest normalne. Taka jest niestety prawda o tej wywłoce. Wierze w to, że on naprawde chciał o niej zapomniec raz na zawsze i byc ze mną ale mu sie nie udało. Na pewno teraz wszyscy mnie zrozumieją i zobaczą jaką osobą naprawde jest jego była....nawet teraz sie nie poddaje i mu włazi do łóżka, niszczy tym razem nasz związek , jakby za mało związków juz mu zepsuła. Nie ma za grosz wstydu! Jak mozna byc taką lafiryndą! Przez nią on zdradza wszystkie dziewczyny z nią a na koniec z jej winy jego związki sie rozpadają, jeden po drugim. Teraz ona chce robic mój związek. Nie moge jej na to pozwolic. Wy wy byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacillus von glick
Nie myśl o tym co możesz stracić, tylko o tym, co możesz zyskać. Zaproponuj im trójkącik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wchodzi w gre to z zadnej strony, kiedys ogladalismy cos w tv i on skomentowal ze to obrzydliwe wiec nawet nie bede próbowac, z reszta dla mnie to tez okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pod wrażeniem niezłomności jego zasad moralnych. Woody Alen stwierdził kiedyś "seks pomiędzy dwojgiem ludzi jest rzeczą piękną. Seks pomiędzy trojgiem, czworgiem, czy pięciorgiem, jest fantastyczną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to można powiedziec ze jest jego kochanką od lat, każdą z nią zdradzał i kończyło to sie zawsze ich powrotem do siebie, krążą wokół siebie od lat, rozstania i powroty, ona tym razem tez chce dopiąć swego, jak tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest miłość! Trudna ale miłość. Zrozum to i odczep się w końcu od niego! Agata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, nie mogą sie rozstac jak widac, tak bywa, cos ich do siebie ciągnie tylko pytanie czy to jest miłość czy tylko albo aż pożądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ją to bawi. Bo potrafi... Bo ma nad nim władzę. Niektóre kobiety mają to coś, czemu niektórzy mężczyźni nie potrafią się oprzeć. Apelowanie do jej sumienia raczej nie ma sensu. Być może musiałabyś stać się taką jak ona, żeby mieć szansę w tej rywalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co jest w niej takiego, że jak sie okazuje żadna nie ma z nią szans chocby na głowie staneła? Co go tak do niej przyciąga? I czemu ona mu nie odpuści, nie zwiąże sie z innym? Jak zrozumieć ich relacje? Oni nigdy nie będą mogli byc w szczęśliwych związkach z innymi bo za kazdym razem dochodzi do zdrady i inni zostają przez nich skrzywdzeni, cierpią ich więź cierpią osoby trzecie, teraz padło na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhhh ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę brutalnie szczery :) Jest dojrzałą emocjonalnie, świadomą swoich potrzeb kobietą. Uosobieniem jego pragnień, z całym brzemieniem grzechu pierworodnego. Widzisz... Twoje pretensje są trochę, jak żale córki pastora, czystej i naiwnej. To nie jest pociągające dla takiego faceta jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z całym brzemieniem grzechu pierworodnego" co to znaczy? wiem, już zauważyłam, że on najbardziej jej pragnie mimo upływu czasu ;( nawet mając do wyboru pewnej nocy mnie i ją, to nie wybrał mnie zeby spędzic ze mną noc, ze swoją dziewczyną tylko pojechał do niej, kolejną kobiete w swoim zyciu zdradził z nią, znowu ją wybrał, a co najgorsze, sam jej zaproponował to spotkanie, ona sie do niego odezwała, napisała mu wiadomosc ale nie chodziło jej o spotkanie, to wyszło z jego inicjatywy, wyobrazasz sobie jakie to straszne, facet wybiega w nocy zeby zdradzic swoja dziewczyne z byłą, zostawia ją samą i leci do tamtej, kolejny raz w zyciu niszczy swój zwiazek dla tamtej dziewczyny, świadomie sie w to pakuje, kazde kolejne ich spotkanie tez wychodziło z jego inicjatywy, nie z jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ona się mu podoba. On pewnie ją kocha, a przynajmniej ona go pociąga. I to on wybiera. Nie ma mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech do jego mózgu trafi ze nigdy zaden zwiazek mu sie nie uda przez nią! On sam sie jej pcha do łóżka, teraz to widze, jak on moze byc taki głupi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażam sobie. Nie sensu wypełniać sobie życia frazesami o miłości. Lepiej po prostu żyć. Nie mieszkacie we troje na bezludnej wyspie, prawda? Nie powiem, że on należy do niej, bo nie siedzę w jego głowie. Ale tak chyba nie da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co on zamierza zrobic z naszym związkiem ale wiem tylko ze podjął decyzje i nie zakonczy spotkań z nią ;( i ten tatuaż który ma z jej imieniem i jest z niego taki zadowolony ;( ma napis "Agata jedna jedyna" . Pokazał jej go ze nadal go ma na ich pierwszej schadzce odkad z nim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;przykro mi ze znalazlas sie w tym i cierpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada na to ze ona ma w jego zyciu wyjatkowe i jedyne miejsce, które nie zajmie zadna inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz to niezłe z niej ziółko ;) ciekawe co takiego robią razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadałas kiedys z tą Agatą? zadałaś jej te same pytania co tu? zapytałas dlaczego tak go owinęła wokół palca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadałam ale boje sie ze ona złapie go na dziecko jak ciagle będą ze sobą sypiac, z ich obrzydliwych rozmów smsowych wynika jasno ze sie nie zabezpieczają i on kończy w niej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to on chce mieć z nią dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie sądzicie ze on celowo sie nie zabezpiecza zeby miec z nią dziecko. Kiedys chciał, kilka miesięcy temu jak byli razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg ich rozmowy są żałosne, a najbardziej żałosny on jej w nich, jak on jej nadskakuje.... piszą o niej o tym ze ona jest egoistką, ze samolubna, tak mu pisze ze ktos tak ją nazwał, a ten jej na to, ze to nieprawda ze ty taka nie jestes, jestes taka porządna i wspaniała....bleeee jak moze jej pisac ze jest porządna i ze nie jest egoistką , tak jej włazi w d**e, ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On mial dziewczyne a ona wtedy pierwszy raz go uwiodła. Wszyscy byli w szoku, nikt nie mógł w to uwierzyc." "Przez nią on zdradza wszystkie dziewczyny z nią a na koniec z jej winy jego związki sie rozpadają, jeden po drugim" Może rzeczywiście jesteś troche jej ofiarą i jego też. Nic na to nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le skoncz juz tworzyc te tematy!!! czekalas na niego piec lat a to dobre. trzeba napisac o redakcji aby cie zablokowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy tu moze tworzyc****isac co chce, to strona dostepna dla wszystkich, a jak tobie sie cos nie podoba to co chuj tu wchodzisz i komentujesz? odczep sie od moich tematów i zajmij sie innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on jest debilem, nie potrafi powiedzieć jej nie, bo ona dobrze mu daje doopy, ewidentnie dlatego do niej wraca. Autorka powinna przez cały weekend oglądać p0rno i uczyć się jak zadowolić faceta. Facet tylko wraca do baby po dobry seks, nic innego. Tyle skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×