Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ofiarą zdrady

Polecane posty

Gość gość
znam szczegóły ich zycia erotycznego, ona mu nawet wysyłała zdjecie sami wiecie czego na jego prosbe a on jej swoje zdjecie...są obrzydliwi, on jej tak pragnie ze potrafił ją ****** od wieczora do samego rana, to normalne? dlaczego ona go tak kręci? nie tyle on jej nie mówi nie, tylko az sam dzowni do niej i mowi ze do niej przyjedzie na noc, sam jej to proponuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co oni pisali? uwaga: "mówiłam ci ze mnie boli jak tak mocno wpychasz" "lubie jak cie boli" "podnieca cie to?" "bardzo, jestes tylko moja" przecież oni są obrzydliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to czytasz? Po co chcesz cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, nie umiem tego wyjasnic, z jednej strony nie moge tego zniesc a z drugiej chce wiedziec co robią ;( czy dla was to nie jest obleśne ? ich zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
razem spełniają swoje fantazje i jest im dobrze, nie katuj sie tym i nie licz na to ze przestaną sie spotykac, bedzie coraz gorzej i na pewno w koncu wpadną skoro on lubi "konczyć w niej" jak to napisałas, sory bejbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co oni robią to jakis sadyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd tak dokładnie wiesz o czym oni piszą. Przecież on jest za granicą??? A wiem...stąd, że sama to wszystko wymyślasz. Żałosna dziewucho. Ile ty masz lat? Szkołę juz skończyłas? Do nauki się weź, a nie głupoty wymyślać na necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zdjecia z ich smsow od jego kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoj chlopak wie ze opisujesz na forum wasza trojkatna historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha oczywiście. Co jeszcze wymyślisz aby zwrócić na siebie uwagę? Dziewczynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wie i nawet sie nie dowie ze wiem o jego zdradzie! niech zyje w nieswiadomosci naprawde myslicie ze wymyślałabym ich rozmowy zeby jeszcze bardziej sie katowac? myslicie ze dla mnie to przyjemne zeby czytac cos takiego? pomyślcie troche, zaciskam zęby zeby nie zyc w nieświadomosci, mam tam swojego sprzymierzenca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pisalas ze ta Agata juz wie o tym co tu wypisujesz,myslisz ze mu nie doniosla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze mu nie doniosła bo to nie byloby jej na reke, gdyby mu powiedziala to zakonczylby sie ich obrzydiwy romans zboczencow i przestalby ja *****c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy w ogole czytaliscie to ? widzieliscie co z niej za ścierwo? Kiedy ja poznał mial inną dziewczyne ale przeciez Agatka zrobiła wszystko zeby go uwiesc. Pewnej nocy cała ich paczka przyjaciół przyłapała ich razem jak sie obściskiwali bez wstydu. On mial dziewczyne a ona wtedy pierwszy raz go uwiodła. Wszyscy byli w szoku, nikt nie mógł w to uwierzyc. Ona mu niszczy zycie bo zamiast zostawic go w spokoju zeby byl szczesliwy to ona znika na chwile po rozstaniu i znowu sie pojawia jak jest z inną, jak jakiś demon z przeszlosci i on zapomina ze moze jest z kims innym w związku, odzywa sie ona a on sie z nią spotyka, ten chory ich układ trwa trzy lata , nawet dłużej. To nie jest normalne. Taka jest niestety prawda o tej wywłoce. Wierze w to, że on naprawde chciał o niej zapomniec raz na zawsze i byc ze mną ale mu sie nie udało. Na pewno teraz wszyscy mnie zrozumieją i zobaczą jaką osobą naprawde jest jego była....nawet teraz sie nie poddaje i mu włazi do łóżka, niszczy tym razem nasz związek , jakby za mało związków juz mu zepsuła. Nie ma za grosz wstydu! Jak mozna byc taką lafiryndą! Przez nią on zdradza wszystkie dziewczyny z nią a na koniec z jej winy jego związki sie rozpadają, jeden po drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie się dziwię, że odpisuje tej wariatce :D Dziewczyno lub kimkolwiek jesteś co wymyślasz ten i inne tematy, to co tutaj próbujesz wcisnąć, to każdy czytający wie, że to jakiś głupi wymysł, zabawa jakiejś małolaty lub małolat.. Te linki wyciągnięte z neta są pewnie jakiś obcych osób. Ta niby Agata z linku, to nawet wizualnie nie pasuje do tego opisu, który o niej próbujesz tu wszystkim wcisnąć wręcz przeciwnie bardziej pasuje tutaj do wywloki, jak ją opisujesz, właśnie do tej z drugiego zdjęcia:D czyli niby do ciebie. Przestań w końcu wymyślać te tematy bo to zaczyna być kompromitujące, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie jej zapytaj jak jaka mądra jestes ;) ale sie zdziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My czytamy! A ty czytasz co piszesz? Jedyną" ścierkę "jaką tu widzę jesteś ty" autorko"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ona rozwala zwiazek tylko te dziewczyny pchaja sie tam gdzie nie potrzeba widocznie im taki uklad odpowiada a ty sie szanuj i pogon dziada po co ci takie ochlapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak nic małolata! Ale przecież nie wszystkie małolaty są głupie. No ale przykro mi bardzo :D.... ty jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o tym wam pisałam , ze wygląda na takiego aniołka, na taką grzeczną i idealną a wszyscy co ją znają wiedzą ze od samego początku uwzięła sie na mojego faceta, jakby jakis urok rzuciła i przez nią on kazdą dziewczyną z nią zdradzil! zniszczyła mu zycie, niby taka cicha woda, a wszyscy widzieli kiedys jak go uwiodła kiedy jeszcze byl z inną dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiecie ze ona jest chora psychicznie?! do niej nie dojdzie to ze on jest zajety, jej to nie obchodzi, pakuje mu sie do łóżka jak lafirynda a potem kazda jego dziewczyna przez nia cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie jestes ofiarą zdrady tylko wlasnej naiwnosci.. w tym trojkacie ty i kazda inna dziewczyna bedzie na doczepke, bo on na to pozwala. Jak cie bawi zwiazek z dupkiem zaangażowanym emocjonalnie gdzie indziej to baw sie dalej tylko nie pierdziel o zdradach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ofiarą ich zdrady i to nie tylko ja! dwie inne dziewczyny też! nie mają serca, wstydu, honoru i godności!!! przez ich chwile przyjemności w łóżku cierpią ludzie, dla nich to tylko seks, a dla nas trauma juz na całe zycie, wspomnienie zdrady bedzie sie juz na nami ciągnąć, ta uraza juz pozostanie tylko dlatego ze ci dwoje nie mogą przestac sie spotykac, nie mogą sie od siebie odciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś chora psychicznie autorko! THE END...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci dwoje sa ze soba zwiazani... a ty jestes i zawsze bylas tylko wypelniaczem nudy albo lekarstwem na zranione ego... gdyby bylo inaczej nie zdradzalby ciebie, tak trudno to zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związani? chyba tylko przez łóżko ! powiedział jej raz ze mnie kocha! on jest słabym mięczakiem , który nawet nie ma honoru i odwagi zeby sie uwolnić od tej kusicielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym mieć namiar są twoi rodzicow aby odcieli cie od dostępu do neta i na kopach zaprowadzili na terapię do psychologa ...nie wiem czy psychiatra nie będzie bardziej odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziec mozna wszystko, bo slowa nic nie kosztuja... wiec licza sie czyny a nie slowa a jakie sa jego czyny to wlasnie nam tu piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedział aby zrobić jej na złość. tobie nie powiedział nigdy. jesteś tak głupia ze ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok wiec wszyscy tu jednogłoscie sądzą , ze on jest zakochany w ten idiotce w tej kusicielce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×