Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o szybką pomoc odnośnie sklepu VERYVOGA

Polecane posty

Gość 123

Nigdy nie kupuj produktów tej marki. Dnia 19-06-2019 wysłałam pieniądze na zakup bluzki i  do tej pory nie otrzymałam produktu. Wcześniej zamawiałam trzy produkty to szajs,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www
Dnia 7.05.2019 o 16:52, Gość Zawiedziona napisał:

Absolutnie nie polecam !!!!! Towar niezgodny ze zdjęciem. Nie wiem jak go mogę zwrócić towar, bo nigdzie nie ma formularzu zwrotu i adresu na który mogę to odesłać.  Zostałam z kiczowatą ...enką w której nawet obciach chodzić po domu. 

Dnia 26.11.2018 o 20:48, Gość gość napisał:

Czy któraś z Was kupowała coś w tym sklepie? Jakie opinie? To jakaś Włoska marka, dobra?

uwaga !!!! BANDA ZŁODZIEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veryvoga

Nigdy nie kupuj w veryvoga złodzieje - wręcz banda towar godny pożałowania ,zwrotu gotówki raczej niemożliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA K

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSZUŚCI !!!!!!!!!! PRODUKT NIE ZGODNY Z OPISEM I ZDJĘCIEM! BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegam przed Very Voga

Ostrzegam!!! Oszuści. Nie przysłali mi jednej z ...enek i jeszcze przy zwrocie pieniędzy potrącili 10 zł za to że mi jej nie przysłali (po ponad miesiącu oczekiwania) - tak po prostu. Złodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzezona

Wlasnie chcialam zamowic bluzke jak dobrze ze przeczytalam opinie na temat Veryvogi.Odstapilam od zlozeia zamowienia,Dziekuje !!!!🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie, przecież tam są rzeczy z aliexpress, tylko ceny dużo wyzsze, a na aliexpress można w opiniach zobaczyć jak produkt wygląda w realu i zdecydować czy wart kasy. Większość sklepów online kupuje na aliexpress, wszystko co mi się spodoba znajduje u Chińczyków, nawet zdjęcia ciuchów ukradzione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Dziewczyny blagam , pomozcie...jaka firma kurierska w Polsce rozwozi towar z  VERY VOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy ma ktoś bezpośredniego maila? chyba zablokowali moje konto i nie mam nawet jak napisać 😞 zakupione produkty - dramatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Cześć dziewczyny- bardzo dziękuję , że zamieściłyście tu swoje wpisy- zamówiłam 2 bluzeczki ,ale za nim zrobiłam przelew to coś mnie tknęło ,żeby sprawdzić w necie czy są jakieś opinie o tej firmie- trafiłam tutaj.... jeszcze raz wam dziękuję i przykro mi ,że ci oszuści dalej kontynuują swój przestępczy proceder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam zamówić ...enkę, kusiło mnie żeby dwie. Dzięki, dziewczyny! Tknęło mnie, że te ...enki kojarzą mi się z tymi z Alliexpress a tam różnie bywa ze zdjęciami, zraziły mnie... doklejone w grafice rękawy w niektórych, i postanowiłam tu sprawdzić.

No to uratowałyście mnie bo miałam odłożone pieniądze, które dostałam jako prezent...

 

Natomiast wyraźnie sklep online ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×