Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z arabem

Polecane posty

Gość gość

Witam od niecalych 3 lat mieszkam w innym miescie mam faceta i dziecko ale niestety przyczepil sie do mnie arab z egiptu ,pracuje w kebabie poszlam po kebaba i zaczol mowic ze chyba mam faceta a ja mu dopowiedzialam ze tak i ze mam dziecko wiece zaczol cos gadac i chcial abym podala mu swoj numer oczywiscie niezgodzilam ,potem ide z mala na spacer do parku przechodzilam kolo tej kebabowni zobaczyl ze ide i zaczol pukac w szybe od okna i mnie wolac wogule olalam go no i z 2 tygodnie temu poszlam znowu po kebaba i sie zapytal czy sie nie umowie z nim na kawe powiedzialam mu ze nie i znowu gadka zebym dala mu dane jak mam facebook a ja mowie ze nie pisze z obcymi tYlko znajomymi a on do mnie czy facet jest tu ze mna a ja ze tak mieszkamy razem a on ale umowimy sie tylko na kawe to tylko kawa !!! I mam do was pytanie jak myslicie da sobie juz spokuj ? Odczepi sie niemam ochoty aby ciagle do mnie zagadywal tym bardziej jak sporo ludzi jest ? Przestalam juz tam narazie chodzic ale chyba nie bede ciagle omijala tego miejsca bo jednak tam maja dobre jedzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę :) czego narzekasz ja bym chciała tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale nie jak sie ma faceta i dziecko ? A zrezta nie wiadomo o co mu chodzi tyle sie o nich mowi a jak to jakis oszust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arab z Egiptu? A czytalas co się stalo z Magdą jak wyjechala na wczasy do egiptu sama ? Chcesz mieć araba to będziesz miała problemy tylko, to nie są normalni ludzie myślą tylko jak wykozystać kobiete tym bardziej biała,już nie wspomnę o traktowaniu, postaraj się spacerować tamtędy z twoim facetem ale to też chyba mało da bo oni są uparci , w niemczech mówią że niedługo caly naród będzie czarny bo oni mają po 10 dzieci i żyją z socjalnego a niemiec ma tylko 1 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arab jest zawsze oszustem,ich religia pozwala na traktowanie kobiety jak zwierzę i na zdrady oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie Arab, jedzie Wielbłąd pod nim hasa A Arab spogląda Na swego Wielbłąda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niemczech przyczepil się też do polki jeden czarnuch, a że nie chciała z nim rozmawiac to poderznol jej gardło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignoruj gościa. Z wlasnego doświadczenia wiem że z czasem odpuszczają. A jak nie to poinformuj męża o zaistniałej sytuacji i już. On powinien zrobić z nim porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arab chce cie wykorzystać i tylko tyle, lepiej zrób mu zdjęcie i powiedz że pójdziesz na policję jak w końcu sie nie odczepi. https://cutt.ly/ywXd9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jacy oni sa przeciez wlasnie ja niechce aby on mnie zaczepial wogule ja chce miec spokuj a nie uzerac sie jakims arabem .Mowie mu kulturalnie ze nie ze mam faceta itp a on znowu o samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×