Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kiedy facet mówi do mnie kochanie to coś znaczy?

Polecane posty

Gość gość

Waszym zdaniem? Czy niekoniecznie? facet po 40-stce, ja mam mniej lat. Waszym zdaniem taki dojrzały facet może zakochać się w młodszej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kiedy facet mówi do mnie kochanie to coś znaczy? - Zależy. Generalnie jest to powiedzenie, które prawie wszyscy mówią prawie wszystkim. Nawet Pani w urzędzie do petenta. A czasem znaczy tylko "trochę cię lubię, akurat by raz przelecieć". . x . Waszym zdaniem taki dojrzały facet może zakochać się w młodszej kobiecie? - Może, pewnie, że tak. Ale ja byłabym ostrożna: większość się dowartościowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj kochanie.. Jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa kochanie nadużywajà kobiety a nie mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie znaczy kompletnie nic , mój były tego naduzywal a później zdradził i zostawił , faceta się rozlicza z czynów a nie słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie użyłem zwrotu kochanie do dziewczyny, która mi się nie podoba. Powodem tego była obawa, że ona mogła sobie narobić nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
jak mnie kochasz, to mnie tul;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdej wieczorem tak mówię, rano po numerku na Dzień Dobry mi przechodzi to kochanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet psychopata i morderca może ci powiedzieć " kochanie" , często dobrzy ludzie nie naduzywaja słodkich słówek , mój dziadek całe życie ciężko pracował na 7 dzieci był dobry dla babci a powiedział jej tylko raz w życiu ze ja kocha , dlatego trzeba uważać na " zlotoustych" którzy powiedzą ci wszystkie komplementy świata a za plecami zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×