Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Malina od clickbaitowych tytułów

Polecane posty

Gość Gosc

To był żart? O dziecinstwie,ojcu pijaku i śmierci wszystkich po kolei??No to jak ty to uznałaś za żart to nie mam słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruy
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To był żart? O dziecinstwie,ojcu pijaku i śmierci wszystkich po kolei??No to jak ty to uznałaś za żart to nie mam słów

Kiedy nagrała o tym filmik? Ja też myślałam że chodziło o żart że mąż ją zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wczoraj to oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weee
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

wczoraj to oglądałam

Aha, chyba że to nie o ten filmik chodziło, obejrzę sobie i wyrażę zdanie. Generalnie to spoko babka, więc dziwi mnie że mówiłaby o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwi

Ten filmik o którym tu piszecie był nakręcony ze "smakiem",  o ile to słowo w ogóle tu pasuje. Uważam że nie wywlekła ze swojego życia jakichś rzeczy których miałaby się wstydzić. Opowiedziała po prostu pokrótce historię związaną z jej niełatwym dzieciństwem, a zrozumie to tylko ta osoba, która miała w życiu podobne przejścia. To nie są łatwe sprawy i szczerze powiem, że szanuję ją jeszcze bardziej, bo wiem że aby "wyjść na ludzi" po takich perypetiach, trzeba mieć mocny kręgosłup i duże samozaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nawet lubię,Jej vlogi to,gotowanie,co kupiłam i opowieści z przeszłości.Swoja drogą duzo ich ma.No i oczywiście chwytliwe tytuły,a że człowiek to ciekawski ssak to lezie i klika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Nawet lubię,Jej vlogi to,gotowanie,co kupiłam i opowieści z przeszłości.Swoja drogą duzo ich ma.No i oczywiście chwytliwe tytuły,a że człowiek to ciekawski ssak to lezie i klika.

Właśnie przez te ebniete tytuły przestałam oglądać, dziwne że nawiazalas do tematu, bo większość tu irytujące to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co wy z tym gotowaniem, przecież ona nawet nie potrafi podsmażyć cebuli, pieczarek i kiełbasy razem, aby były odpowiednio miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
Dnia 21.05.2019 o 05:14, Gość Gosc napisał:

Co wy z tym gotowaniem, przecież ona nawet nie potrafi podsmażyć cebuli, pieczarek i kiełbasy razem, aby były odpowiednio miękkie.

Rozumiem że byłaś u niej na konsumpcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×