Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kto ma stany depresyjnie i stany lękowe?

Polecane posty

Gość gość

Kto ma stany depresyjnie i stany lękowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tosziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie stany i zycie z nimi jest ciezkie, mimo leczenia psychiatrycznego glownie w sumie chodzi o lęki, a nie o depresje depresja jesli juz jest u mnie wynikiem obiektywnych okolicznosci, natomiast lęki sa iracjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stany lękowe miewałam od dziecka ale jak poszłam na studia nasiliły się na tyle że nie mogłam normalnie funkcjonować. Teraz korzystam z pomocy terapeuty on-line i jest dużo lepiej. Jeśli szukacie pomocy to zajrzyjcie na psychoterapeuta-online.pl .Ja korzystam z usług pana Michała. Metody jakie stosuje są bardzo skuteczne przy tego typu zaburzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prze pytania byłoby kto nie ma.. w obecnych czasach tak wielu ludzi zmaga się ze stanami depresyjnymi jak i lękowymi że to masakra. Wydaje się że nikt nie ma takich problemów a wychodzi na to że 3/4 ludzkości je ma.. w tym także i ja. Z lękami zmagam się już od dobrych 10 lat, a od dwóch lat chodzę na terapię do doktora Dariusza Rudasia. Jest już trochę lepiej, ale wciąż czeka mnie mnóstwo pracy, na szczęście mam dobrego lekarza, który jest bardzo wyrozumiały i na pewno wie co robi.
 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2020 o 17:50, muminkaa napisał:

Na prze pytania byłoby kto nie ma.. w obecnych czasach tak wielu ludzi zmaga się ze stanami depresyjnymi jak i lękowymi że to masakra. Wydaje się że nikt nie ma takich problemów a wychodzi na to że 3/4 ludzkości je ma.. w tym także i ja. Z lękami zmagam się już od dobrych 10 lat, a od dwóch lat chodzę na terapię do doktora Dariusza Rudasia. Jest już trochę lepiej, ale wciąż czeka mnie mnóstwo pracy, na szczęście mam dobrego lekarza, który jest bardzo wyrozumiały i na pewno wie co robi.
 

Hej. Jeżeli tu jesteś jeszcze lub wpadasz od czasu do czasu, napisz jak u Ciebie z tymi sprawami i czy jest teraz poprawa : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrażenie że mnie cały czas ktoś inwigiluje pomimo że niemam nic poważnego na sumieniu... też mam depresję, lęki i tak zwane stany schizotypowe... często biorę Zomiren na te lęki i mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×