Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedświąteczne pranie dywanów Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Hej. Najważniejsze święta zblizają się już dużym krokiem i już po woli robię porządki i teraz się zastanawiam gdzie najlepiej oddać dywany do prania. przede wszystkim chodzi mi o to żeby wyprali je dobrze, w miarę tanio i z realizacją zamówienia zdążyli przed świętami. czekam na odpowiedź pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

Cześć. Jak szukasz pralni, która ma krótkie terminy i co najważniejsze w realizacji zawsze wywiązuje się na czas, to tylko i wyłącznie pralnia PierzDywan, która mieści się na Kiełczowskiej 62 we Wrocławiu. Najważniejsze, że robią wszystko dobrze i szanują czas klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dołączę się do tematu i też potwierdzam słowa przedmówcy, że pralnia automatyczna Pierzdywan będzie najlepszym wyborem. W przeciagu kilku lat miałam okazję korzystać z usług kilku pralń we Wrocławiu i zdecydowanie najlepsze podejście mieli ludzie od Pierzdywan. profesjonalnie, rzeczowo, w miarę tanio i co najważniejsze wszystko jest zrobione w terminie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta święta i po świętach:). We Wrocku jest kilka pralni. Ja mam najbliżej do tej co się miści na Kiełczowskiej 62 i tam dywany do czyszczenia oddaję. Mają najnowszą technologię i dywany są świetnie wyprane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

ja ostatnio korzystałem z profesjonalistów. temat co prawda już stary ale może telefon do profesjonalnej pralni się komuś przyda. 514514824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×