Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gggg

Kiedy powiedzieć dziewczynie że mam problemy ze słuchem

Polecane posty

Gość Gggg

Na pierwszej randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_wawa

Na pierwszej nie, zrób jak najlepsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristi

Powinieneś powiedzieć przed pierwszą randką żeby dziewczyna nie traciła niepotrzebnie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris

to chyba zalezy jakie sa te problemy. jesli np masz apart to raczej zauwazy i chyba mowic o tym nie trzeba. natomiast jesli Twoje problemy mialyby  utrudnic Wasza komunikacje w czasie spotkania face to face to mysle ze warto ja uprzedzic lub tez po prostu o tym wspomniec juz na samym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

znamy się długo i o niczym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris

wow! to zmienia postac rzeczy ;p skoro znacie sie dlugo to kazda pora bedzie dobra! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

ale tak z czapy wyskocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Głuchy jak pień jesteś? Co to zna problem tak naprawdę o ile na migi się nie porozumiewasz? Z gówna problem tworzysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris

skoro sie dlugo zmacie to zakladam ze rozmawiacie ze soba, macie jakis kontakt. wiec przy spotkaniu/rozmowie mozesz po prostu poruszyc ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttt

to nie jest gowno bo mam przez to stan depresyjne, słabe kontakty ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O Jezu, to nie wyskakuj i nie mów. Ciągle masz jakiś problem, to już któryś temat o tym samym. Twoim problemem nie jest słuch ale to że jesteś straszną memłą. Daj dziewczynie spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli masz stany depresyjne to w ogóle się nie bierz za relacje z kobietami bo one nie są od tego żeby cię leczyć. Jeśli ktoś myśli że miłość go wyleczy ze wszystkiego co go gnebi to witam w podstawówce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

O Jezu, to nie wyskakuj i nie mów. Ciągle masz jakiś problem, to już któryś temat o tym samym. Twoim problemem nie jest słuch ale to że jesteś straszną memłą. Daj dziewczynie spokój. 

życzę Ci tak na miesiąc nabto zachorowac, na dłużej nie bo nie mam serca. Nabierzesz rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli masz stany depresyjne to w ogóle się nie bierz za relacje z kobietami bo one nie są od tego żeby cię leczyć. Jeśli ktoś myśli że miłość go wyleczy ze wszystkiego co go gnebi to witam w podstawówce... 

to jest efekt uboczny tej choriby, częsty dyskomfort, bywa lepiej. Mam być same całe życie dlatego? A dziewczynie mam kazać dac mi spokój jeżeli sama nagabuje? Wtedy będziemy oboje szczęśliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co tobie chodzi człowieku? To jej powiedz i tyle. Zamierzasz jeszcze 100 tematów na ten temat założyć? Albo to przyjmie albo nie i chuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris
12 minut temu, Gość Gość napisał:

O co tobie chodzi człowieku? To jej powiedz i tyle. Zamierzasz jeszcze 100 tematów na ten temat założyć? Albo to przyjmie albo nie i chuj. 

<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

właśnie nic nie powiem, tak będzie najlepiej :classic_smile::classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×