Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iJuss

Jestem ugotowana! Nie mam jak się zabezpieczać przed ciążą

Polecane posty

Gość iJuss

Witam, Mój mąż nie toleruje prezerwatyw. Mialam zakładaną dwa razy spiralę , niestety nie mogę mieć dwa razy wypadła mi . Tabletki muszę odstawić ponieważ mam bóle migrenowe i podejrzenie torbieli w głowie. Globulki dopochwowe znikły z aptek! Pięknie teraz tylko rodz dzieci najlepiej 10. Co ja mam robić. Mam córkę planowaną , więcej dzieci nie chce, ponieważ nie mam na to zdrowia.Jak się można jeszcze zabezpieczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Co to znaczy że nie toleruje prezerwatyw? Uczulenie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iJuss
5 minut temu, Gość Xxx napisał:

Co to znaczy że nie toleruje prezerwatyw? Uczulenie ma?

Nie ma, po prostu powiedział że on w prezerwatywach nie będzie bo dla nie go to tak jakby przez reklamówkę robił to i nic nie czuje itd. Uznał że woli już sam ręką niż w prezerwatywie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpim

fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech mąż podda się wazektomii.ja też tak miałem ale wtedy była zabroniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Najlepsza w twoim wypadku będzie naturalna antykoncepcja. Ja taka stosuje. Mam w domu inteligentne urządzenie, które w bardzo precyzyjny sposób wyznacza moje dni płodne, ale nie tak jak inne tego typu produkty. Komputer myway oprócz brania pod uwagę objawów termicznych, bada również poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Wówczas kiedy wypadają dni płodne- owulacja wiesz, że seks bez zabezpieczenia może skończyć się ciążą. Ja stosuje go już prawie rok i jeszcze mnie nie zawiódł. Kupiłam go na stronie sklepu naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×