Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tessaa

nebulizator warto?

Polecane posty

Gość tessaa

Dziewczyny, macie w domu nebulizatory? Syn często łapi katar i sie zastanawiam jaki kupić. Kolezanki jednek pytałam ale jak to tak głośno buczy że sama bym oszalała od tego hałasu, moj młody to sie nawrt odkurzacza boi i jak go tu do inhalacji przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Ostatnio pożyczyłem od koleżanki firmy Ghibli wykonany super, bardzo cichutki, zamierzam sobie kupić taki.dziecko owszem było się na początku, ale później juz jakoś się udawało z przerwami. Niestety ma skłonności do katarów i pewnie będziemy częściej używać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tessaa

kupiliśmy air pro, cichutki jest 🙂 nawet udało mi się młodego raz przez sen nebulizować, oczywiście tyulko zadbałam o tym żeby był w pozycji półleżącej a nie całkiem na płasko. Zabrałam go ze sobą na święta bo niestety kaszel też się prrzypałętał a wiem że nebulizacja to i na kasel pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka

U nas też AirPro. Wygrał z innymi tempem nebulizacji i wielkością. Jest mobilny i ma maseczkę zarówno dla dorosłego jak i dla dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkalo
Dnia 30.12.2018 o 22:17, Gość janka napisał:

U nas też AirPro. Wygrał z innymi tempem nebulizacji i wielkością. Jest mobilny i ma maseczkę zarówno dla dorosłego jak i dla dziecka. 

podobno ten nebulizator jest bardzo cichy? Zazwyczaj to robię nebulizacje dziecku przy bajce ale bardzo marudzi że nie słyszy co mówią w tv, gdzie ten swój kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My mamy nebulizator Soho Speedy. Kupiony 7 lat temu. Działa bezawaryjnie, są do niego części, dokupywalismy kolejne maski. Przy dzieciach rewelacja, a i doroslemu ulgę przyniesie. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenka
Dnia 21.01.2019 o 20:52, Gość zuzkalo napisał:

podobno ten nebulizator jest bardzo cichy? Zazwyczaj to robię nebulizacje dziecku przy bajce ale bardzo marudzi że nie słyszy co mówią w tv, gdzie ten swój kupiłaś?

AirPro też mam i jest mega cichy. Synka mogę nebulizować nawet przez sen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirna

Słuchajcie, a ten AirPro współpracuje z kwasem hialuronowym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matczyna

Z tego co pamiętam z instrukcji AirPRO to nie nalezy stosować z preparatami zawierającymi kwas hialuronowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
nie zalecam stosowania preparatów z kwasem hialuronowym w Air Pro, z tego względu, że powoduje on zapchanie membrany w nebulizatorze poprzez osadzanie się jego cząsteczek na membranie. Po użyciu preparatu z kwasem hialuronowym urządzenie może nie działać poprawnie. Proszę pamiętać, że w zakresie poznania listy preparatów i leków zalecanych w terapii wziewnej, najlepiej skonsultować się w tej sprawie z lekarzem, gdyż używanie wyrobu powinno być przez niego zalecone.
Zachęcam do zapoznania się z testem substancji używanych w Air Pro: edukacja.healthin.com/artykuły/test-substancji-uzywanych-w-nebulizatorze-air-pro.html oraz artykułem na temat tego, jak sprawdzić, czy lek nadaje się do nebulizacji w Air Pro: edukacja.healthin.com/artykuły/jak-sprawdzic-czy-lek-nadaje-sie-do-nebulizacji-w-air-pro.html
Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin. Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości. 
Pozdrawiam 
Ekspert Air Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okoona

Sól fizjologiczna ładnie pomaga na katar. Dziś nebulizator przy dziecku, to jak termometr 20 lat temu, norma i nieodzowny. Lekarze ciągle przypisują leki do nebulizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam od jakiegoś czasu inhalator ze strony novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Włoska produkcja , gwarancja dożywotnia, i rzeczywiście wszystkie elementy robią wrażenie bardzo solidnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecę Familino którego sama używam, dokładnie jak działa i jak jest zbudowany masz rozpisane na stronie producenta -novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Super poręczny i wygodny inhalator do pracy ciągłej. Stosuję u siebie, u dzieci, w obu przypadkach aerozol się sprawdza tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oszczędny inhalator, jak masz drogą terapię na górne drogi oddechowe novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Właśnie sprawdzałam przed zakupem, jaki inhalator posiada faktyczny system oszczędzania leku w aerozolu i to jedyny normalny, jaki udało mi się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×