Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

10 tydzień ciąży i krwawienie- pomóżcie

Polecane posty

Gość Gość

Witajcie. Jestem w 10 tygodniu ciąży. Poszłam do łazienki i zobaczyłam spora ilość krwi na papierze. Jakby okres mi się zaczął?czy to poronienie?brzuch mnie lekko boli. Dzwonilam do szpitala, umowi na USG, ale dopiero w poniedziałek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to ja

moze nie jestes wcale w ciazy tylko okres dostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaola

też tak miałam dokładnie w tym samym okresie. napisałam do swojego lekarza on kazał od razu jechać  do szpitala. na miejscu sprawdzili co się dzieje, usg. okazało się że z dzieckiem wszystko ok ale od razu l4, dostałam Luteine 3 razy dziennie, magnez czyli leki na podtrzymanie. nie można lekceważyć takich objawów. ja bym na Twoim miejscu dzisiaj pojechała do szpitala lub do swojego lekarza prowadzącego aby ktoś zrobił ci usg. krwawienie we wczesnej ciąży się zdarzają, ja miałam akurat krwiaka który się wchlonal w miesiąc ale musiałam bardzo się oszczędzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćABC

Pierwszego planowanego okresu nie dostałam, drugiego też. Mdłości straszne miałam, więc raczej ciąża. Test też pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1111111

Ja mialam w 10 tyg.male plamienie i to bylo poronienie.Jedz do szpitala natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćABC

Mieszkam za granicą, tutaj zbytnio nie martwią się co się stanie do 12 tygodnia. Moja koleżanka miała plamienia w 8 tygodniu, pojechała do szpitala, tam jej doktor brzuch pomacał i powiedział, że prawdopodobnie ciąża pozamaciczna. Umówili ją na USG za parę dni-na szczęście wszystko było OK. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćABC
7 minut temu, Gość Gosc 1111111 napisał:

Ja mialam w 10 tyg.male plamienie i to bylo poronienie.Jedz do szpitala natychmiast.

Tylko małe plamienie?brzuch bolał Ciebie?sama poroniłaś czy była potrzebna pomoc lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomozcie

Juz ci pomagamy na kafeterii podtrzymac ciaze i zabobiec poronieniu...jestes taka glupia czy tylko debila udajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćABC
1 minutę temu, Gość Pomozcie napisał:

Juz ci pomagamy na kafeterii podtrzymac ciaze i zabobiec poronieniu...jestes taka glupia czy tylko debila udajesz???

Ale po co te wyzwiska?może faktycznie nie potrzebnie użyłam slowa- "pomóżcie" ale chodziło mi bardziej o wypowiedzi kobiet, które miały podobne sytuacje i co się wydarzyło, liczyłam może na słowa otuchy, wsparcia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie potrzebujesz otuchy tylko lekarza i badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Tak naprawdę każdy przypadek jest inny i w tym nadzieji nie ma co szukać.Ja krwawiłam kilka razy.Raz bardzo mocno ale ciąża się utrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnikkaa

Hej. Kochana, na moje jedź do szpitala lub lekarza, dlatego że ja właśnie jestem w 8tc i biorę leki na podtrzymanie ciąży. Mam krwiak, nie plamę ale zagrożenie nie minęło. Do tego wyszło b.wysokie TSH i wczoraj zaliczyłam endokrynologa i oczywiście leki od dziś. Dodam że do lekarza zgłosiłam się zaraz w drugi dzień po spodziewanej miesiączce. Od 4 tyg jestem na chorobowym, nic nie robię i odpoczywam. 

Nie czekała bym ani chwili, jednak plamienie to nie jest norma. A do tego nie masz zrobionych żadnych badań i nie wiesz co to tak naprawdę może być. Poczytaj o Kosmówce w ciąży. 

10 tc., w tym czasie musisz już mieć usg, zbadaną glukozę i inne parametry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćABC

Właśnie dzwonili ze szpitala mam przyjść w poniedziałek rano. Jak pojadę na pogotowie to i tak nic nie zrobią. Z tego co czytam to może być 50/50 szans, że wszystko OK lub nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella

Jestem po jednym poronieniu i mam też synka. W obydwu ciążach krwawilam (plamilam). Mógł pęknąć krwiak lub niestety najgorsze. Trzymam kciuki aby to tylko krwiaczek. Jak możesz i tak pojedz gdzieś na USG. Będziesz spokojniejsza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćABC

Witajcie.Jestem już po wizycie w szpitalu.z dzieciaczkiem wszystko wporzadku, szaleje w brzuchu. Przyczyna plamienia/krwawienia nieznana. Jak nie będzie gorzej to mam się nie przejmować. Weekend pełen stresu i obaw, byliśmy przygotowani na najgorsze ale na szczęście wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

To super  wieści gratulacje:) fajnie że dałaś znać. Wszystkiego dobrego i jak najmniej stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×