Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

Chciałabym mieć dobrego i fajnego męża

Polecane posty

2 minuty temu, Gośćagatka napisał:

Chciałabym być niezależna od nikogo ale matka mnie biła za szkole i jakoś nie umiem

Wszystko stopniowo. Ja kiedyś byłam bardzo zależna od innych, a teraz jestem wolna od pomocy innych. 

Z czasem i Ty się usamodzielnisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gośćagatka napisał:

Ty masz lepiej odemnie 100 razy i bym chciała buc tobą i moec pieniądze ale nie chciałabym męża ani dzieci 

Myślę, że nie ma się co porównywać. Ty np. jesteś ładna, a ja nie 🙂 Każdy ma coś, czego można mu zazdrościć albo współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicu

Gośćagatka ty jesteś bardzo ładna taka mała przekąska do schrupania😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hedorivka, nie słuchaj tych patafianów i debili z forum. Nędzne przegrywy rzuciły się na Ciebie, bo muszą zawsze znaleźć jakąś ofiarę, aby sobie ulżyć, biedne, sfrustrowane kundle. Jesteś fajną, wartościową kobietą. Jedną z normalniejszych tutaj. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja jej nigdy nie wyzywam ja bym się chciała z ni zamienić bo ona ma prace na stanowisku i pieniądze i jej jest facet niepotrzebny może teraz być chamska dla facetów bo ma pienidze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Hedorivka ja moge miec z toba córkę jezeli juz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jako kobieta która na kazdym kroki potrzebuje zapewnień że jest piękna i inne bla bla bla to szczerze nie widzę by jakikolwiek facet się tobą zainteresował. Życie z dysmorfem jest meczarnia i wątpię by jakikolwiek mężczyzna wytrzymał z tobą. Jak sobie wyobrażasz posiadanie dziecka które może być zwyczajnie brzydkie? Jemu też zadundujesz swoje kompleksy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

każda (albo przynajmniej większość) kobit, chciała by mieć przystojnego i bogatego chłopa który by świata poza nią nie widział. no niestety takich chłopów dla każdej nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

bogaty to jest chciwy na wszystko i chce tylko dla siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

lubi sie pokazywać przed ludzmi zeby ludzie sie nim interesowali chce byc nie wiem jak to nazwac tak jak robi sie samobjstwo zeby zwrocic na siebie uwage 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

zeby ludzie sie skupiali tylko na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

tak jak te stream na you tube jeden zrobil sobie kanal a teraz kazdy po nim sciaga i jest z 50 takich samych kanalow o tym samym temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×