Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Jaki prezent dla dziewczyny na Święta?

Polecane posty

Gość marawstala

Nie, jest cos cynamonowego... bardzo mocny, aż za bardzo wg mnie : ) jest chyba mango lub cos podobnego, jest ta jeżyna z dodatkiem maliny... Te kojarze : ) aale spokojnie jak nie ten to kupisz inny, kosmetyki do kąpieli i po sa najbezpieczniejsze i najbardziej uniwersalne bo mazidla do twarzy i te upiekszajace to juz sama sobie kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, FOX napisał:

No wiesz matka może również zapytać co dla dziewczyny . Dlatego pytam....

Myślę że powinnaś wykonać ten prezent własnoręcznie. Kupić to banał

No tak dobre spostrzeżenie :) Ale zapewne każdy myśli że jej chłopak pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No tak dobre spostrzeżenie 🙂 Ale zapewne każdy myśli że jej chłopak pyta

Nie do końca. Ja na początku myślałem, że jakaś les szuka prezentu dla partnerki 🤪 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

No tak dobre spostrzeżenie :) Ale zapewne każdy myśli że jej chłopak pyta

Jeśli coś potrafisz to się postaraj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj tam
10 minut temu, Gość eszty napisał:

Moim zdanie zestawy kosmetyków są spoko więc dlaczego odradzasz?

Tylko jesli wiesz dokladnie jakich kosmetykow uzywa lub chce. Kosmetyki , te do kapieli to czesto prezenty na odwal jak nie wiesz co kupic tej osobie. Taki standard, bo balsam zawszw sie przyda. Do pielegnacji twarzy - musisz wiedziec jaki rodzaj cery, firma itd, zeby prezent nie byl rozczarowaniem. To samo z kolorowymi kosmetykami i perfumami. W tym temacie latwo o niewypal. Poza tym bizuteria zawsze jest odbierana bardziej osobiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość marawstala napisał:

Nie, jest cos cynamonowego... bardzo mocny, aż za bardzo wg mnie : ) jest chyba mango lub cos podobnego, jest ta jeżyna z dodatkiem maliny... Te kojarze : ) aale spokojnie jak nie ten to kupisz inny, kosmetyki do kąpieli i po sa najbezpieczniejsze i najbardziej uniwersalne bo mazidla do twarzy i te upiekszajace to juz sama sobie kupi...

I z tym się zgodzę najlepiej kupić jakieś uniwersalne. Co do mazideł to ona sama wie czego używa więc tu nie ma co wybierać bo może okazać się to nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Oj tam napisał:

Tylko jesli wiesz dokladnie jakich kosmetykow uzywa lub chce. Kosmetyki , te do kapieli to czesto prezenty na odwal jak nie wiesz co kupic tej osobie. Taki standard, bo balsam zawszw sie przyda. Do pielegnacji twarzy - musisz wiedziec jaki rodzaj cery, firma itd, zeby prezent nie byl rozczarowaniem. To samo z kolorowymi kosmetykami i perfumami. W tym temacie latwo o niewypal. Poza tym bizuteria zawsze jest odbierana bardziej osobiscie

Ale moim zdaniem biżuterie lepiej kupić na urodziny niż na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Oj tam napisał:

Tylko jesli wiesz dokladnie jakich kosmetykow uzywa lub chce. Kosmetyki , te do kapieli to czesto prezenty na odwal jak nie wiesz co kupic tej osobie. Taki standard, bo balsam zawszw sie przyda. Do pielegnacji twarzy - musisz wiedziec jaki rodzaj cery, firma itd, zeby prezent nie byl rozczarowaniem. To samo z kolorowymi kosmetykami i perfumami. W tym temacie latwo o niewypal. Poza tym bizuteria zawsze jest odbierana bardziej osobiscie

Biżuteria też może się jej nie spodobać tak samo jak z kosmetykami więc w tym temacie też łatwo o niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A może zróbmy tak i wy dziewczyny pochwalcie się jakie prezenty dostajecie na Święta więc to może pomoże przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Z  tymi zestawami to faktycznie pójście na latwizne : ) aale skoro nie masz pomysłu na prezent to w ostateczności taki zestaw tez moze byc i pewnie z niego tez sie ucieszy : ) zzakup biżuterii jest bardziej ryzykowny tu trzeba wiedzieć co moze jej sie spodobac no chyba, ze ma leżeć i czekać na 'specjalne' okazje : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

U mnie nie ma tego zwyczaju : ) wwiec nie musze sie zastanawiać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość marawstala napisał:

Z  tymi zestawami to faktycznie pójście na latwizne : ) aale skoro nie masz pomysłu na prezent to w ostateczności taki zestaw tez moze byc i pewnie z niego tez sie ucieszy : ) zzakup biżuterii jest bardziej ryzykowny tu trzeba wiedzieć co moze jej sie spodobac no chyba, ze ma leżeć i czekać na 'specjalne' okazje : )

Skoro z zestawami jest pójście na łatwiznę to ja już nie wiem. Może jeszcze ktoś tu da jakąś podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Zestaw tez moze byc : ) bez przesady to tylko prezent... kup cokolwiek : )

Nie napisze co no bo nie wiem...

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Biżuteria - pójście na łatwizne

Kosmetyki - pójście na łatwizne

Coś z ubrań - pójcie na łatwizne

Wymagające te kobiety w dzisiejszych czasach ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakayayaya

Żeby nie pójśc na łatwizne, to polecam voucher na coś fajnego 😄 ja kupuje mojej dziewczynie taki na lot w tunelu aerodynamicznym. Jedziemy do Speedflya, to niedaleko Wrocławia, w sumie sama kiedyś wspominała że fajnie byłoby wypróbować czegoś takiego, ale nigdy sama nie poszła, więc teraz dostanie to pod choinkę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjg

Może voucher na coś fjnego? Ja kupuje dla chłopaka taki na lot w tunelu aerodynamicznym. Jestesmy z wrocławia, więc wybieramy się polatać do Speedfly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi

Ja się najbardziej cieszę z praktycznych prezentów 🙂 W zeszłym roku chłopak dał mi prostownicę i do tej pory jestem nią zachwycona, używam często, a nie leży i się kurzy albo jest nietrafionym zapachem perfum. Mój model ma sensor temperatury i jest z babyliss jeśli chcesz coś konkretnego i to naprawdę fajny i prestiżowy produkt, mogę bardzo polecić, nie mam zniszczonych włosów i wyglądam ładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motek

A ja myslalem zeby swojej kupic ten just dance- gre na xbox one. Myslicie ze to spoko pomysl? Bedzie zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Poszukaj czegoś w ofercie www.sferis.pl/Prezent-Dla-Niej

Fajnym prezentem jest np. nowy depilator, zestaw pędzli do makijażu, lampa UV, różowe słuchawki dokanałowe 😉 

Dodatkowo kupując możesz wspomóc innych dzięki akcji jaką prowadzi ten sklep, Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Organizują oni kolacje wigilijne osobom starszym, ubogim, samotnym. Ja zawsze chętnie biorę udział w takich akcjach charytatywnych. Niech inny zaznają również szczęścia w te świąteczne chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek

Ja kupiłem swojej na poczcie kwiatowej bransoletkę i róże w okrągłym pudełku, lajkuje ciągle fotki z takimi bukietami to pewnie będzie happy żadnych kosmetyków nie brałem pod uwage bo się na tym nie znam a ona jest po kosmetologii to zawsze jakieś lepsze sobie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvb

Lina bawełniana najlepiej bo zwykła to pęknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczatek

@motek mysle ze to bardzo dobry pomysl. Moja dostala na mikolajki i razem sie swietnie bawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo coś bardziej pamiątkowego. U nas fajnie się sprawdzają na różne okazje fotoksiążki. I tutaj plus jest taki, że nie musisz wydawać majątku na to, żeby dać coś fajnego, ale jednak wymaga to trochę pracy. Natomiast efekty są super, bo wszystkie fotki trafiają do ciekawego, atrakcyjnego szablonu i z tego nikt wam nie wyciągnie zdjęć. Moim zdaniem spoko opcja 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, co lubi Twoja dziewczyna i jaki ma gust. Może ma jakieś hobby? Ewentualnie możesz pomyśleć o jej relaksie i kupić jej jakiś voucher do spa albo chociaż na masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×