Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nicki98

Prezerwatywa zsunęła się podczas stosunku, czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Prezerwatywa zsunęła się podczas stosunku z partnerem natomiast nie doszło do wytrysku. Wszystko było w porzadku jednak nagle zrobiło się bardzo ciasno, wręcz ciężko było się poruszać, po chwili odsunęłam się i zauważyliśmy ze nie ma prezerwatywy. Partner wyciągnął ją ze mnie mimo ze była bardzo głęboko jednak nie jesteśmy w stanie powiedzieć jak długo tam była i jak długo naruszał ją członkiem. Dodam ze była to pozycja na jeźdźca a ja powinnam za dosłownie 2-3 dni dostać okres, wiec napewno są to dni niepłodne. W każdym bądź radzie nie miesiączkuje regularnie. Teoretycznie nie doszło do wytrysku aczkolwiek podczas stosunku uwalnia się preejakulat, ktory także zawiera plemniki. Z góry dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość was

No szansa zawsze jakaś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to ciąża?

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz na darmowy chat dla osób w nieplanowanej ciąży i po aborcji.

http://www.kobietawpigulce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2018 o 14:06, nicki98 napisał:

Prezerwatywa zsunęła się podczas stosunku z partnerem natomiast nie doszło do wytrysku. Wszystko było w porzadku jednak nagle zrobiło się bardzo ciasno, wręcz ciężko było się poruszać, po chwili odsunęłam się i zauważyliśmy ze nie ma prezerwatywy. Partner wyciągnął ją ze mnie mimo ze była bardzo głęboko jednak nie jesteśmy w stanie powiedzieć jak długo tam była i jak długo naruszał ją członkiem. Dodam ze była to pozycja na jeźdźca a ja powinnam za dosłownie 2-3 dni dostać okres, wiec napewno są to dni niepłodne. W każdym bądź radzie nie miesiączkuje regularnie. Teoretycznie nie doszło do wytrysku aczkolwiek podczas stosunku uwalnia się preejakulat, ktory także zawiera plemniki. Z góry dziekuje za pomoc!

Witam,

Proponuje zrobić test z porannego moczu ok 7-8 dni po feralnym zsunięciu prezerwatywy. Jeśli by doszło do zapłodnienia to po tym czasie test by go wykrył. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superrlady

Nieregularność miesiączek to pierwszy powód by stwierdzić, że wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych za pomocą kalendarza to bardzo ryzykowne zachowanie- zwłaszcza że mamą jeszcze nie zamierzasz być. Oprócz lepszego dobierania prezerwatyw (być może była ona za duża) polecam ci kontrolę owulacji za pomocą sprawdzonych i bardziej nowoczesnych metod. Ja stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta- możesz go kupić na stronie sklepu naturalnaplodnos- tam jest najtaniej. Tester ze śliny określi twoje dni jajeczkowania i będziesz wiedziała kiedy stosunek bez zabezpieczenia może skończyć się ciążą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×