Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewka-gan

Pocenie się a menopauza...

Polecane posty

Mam 47 lat, ostatni okres w wieku 45 lat. Do tego roku nie miałam żadnych objawów menopauzy (żadnych wahań nastroju, nastrojów depresyjnych itd) po prostu przestałam miesiączkować a tak poza tym żadnych niedogodności. Niestety od lata tego roku zaczęłam okropnie się pocić, głównie pod pachami, na plecach i na czole. W lato zwalałam winę na wysoką temperaturę ale niestety to nie minęło, mimo iż jest chłodno wystarczy chwila normalnej aktywności i dosłownie się ze mnie leje, na czole krople potu, pod pachami ogromne plamy, plecy całe mokre, nie wspomnę jak się pocę gdy muszę przejść jakiś kawałek drogi, wtedy koszulkę mogę dosłownie wykręcać. Nadwagi, nie mam, tarczycę badałam, jest ok, hormony tak samo. Czy to pocenie to może być "spóźniona" menopauza?

Czy któraś z was miała takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

pod pachy polecam etiaxil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Nie mam jeszcze menopauzy, ale wydaje mi się, że to normalne. Przejdzie. :)

i ciesz się, ze masz tylko takie objawy.

moze jakiś preparat ziołowy by pomógł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Zacznij od ziół, potrafią zdziałać cuda. Mnie się udało pozbyć potliwości, zdenerwowania i napadów gorąca po 3 miesiącach tabletkami Me’Me Medere, z resztą powiedziała mi o nich koleżanka z pracy, którą też wykańczała nadpotliwość. Warto spróbować, bo nie ma skutków ubocznych jak przy kuracji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×