Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego facet sypia z byłą mając nową dziewczynę ?

Polecane posty

Gość King of drama
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Nie staram się dorównać nikomu, bo moje zainteresowania są ustalone od dawien dawna. Zdecydowanie dawniej, niż ta nędzna kpina z opisu udanego życia seksualnego z elementami dominacji.

Jak sama przyznałaś dla ciebie i tobie podobnych nie liczy się seks, jego rodzaj czy jakość a to, że typ jest miliarderem. Tak więc, proszę, wypowiadaj się o seksie na jakimś forum dla blachar.Typu "Ile faceta musi zarabiać byście pozwoliły się chłostać?"
 

Wzruszyłam się Krystian. Aż mnie zaklulo w ♥. Zraniles mnie insynuacjami jakobym brała pieniądze za seks. Robię to zupełnie za darmo w ramach czynu pro bono. Nie ran. Proszę. Ahh ty brutalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość King of drama napisał:

Wzruszyłam się Krystian. Aż mnie zaklulo w ♥. Zraniles mnie insynuacjami jakobym brała pieniądze za seks. Robię to zupełnie za darmo w ramach czynu pro bono. Nie ran. Proszę. Ahh ty brutalu. 

Podobno nazywam się Krzysztof? :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość gość napisał:

ja jej go nie oddam, on sie opiekuje moja córką, jestesmy rodziną a ona tego nie zniszczy

Aha ok, szukanie ojca dla gówniaka... Taką motywację uważam za obrzydliwą i mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Podobno nazywam się Krzysztof? 😛

Też brzydko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Podobno nazywam się Krzysztof? :P 

ej ale temat jest o tym po co on chodzi do tej szmaty jak ona nic takiego nie robi a on twierdzi ze jest zajebiscie

widze ze nikt tego nie pojmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Kobieta z gówniakiem to jest zawsze koło zapasowe / ostatnia instancja i tak wygląda pewnie w tym wypadku. Koleś próbuje wrócić do cipki przez którą się nie przepchnął cudzy dzieciak :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Szczerze? Kobieta z gówniakiem to jest zawsze koło zapasowe i tak wygląda pewnie w tym wypadku. Koleś próbuje wrócić do cipki przez którą się nie przepchnął cudzy dzieciak :?

 niech tylko jej nie zrobi dziecka bo to bedzie moj koniec a on sie w nią spuszcza wiec ja sie tego obawiam

w tej jej cipie juz kiedys byl jego dzieciak ale ona poronila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieskun

Piaskun jest tak niepewny swoich wypowiedzi że co chwilę je edytuje żeby były lepsze. Soł patetik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Pieskun napisał:

Piaskun jest tak niepewny swoich wypowiedzi że co chwilę je edytuje żeby były lepsze. Soł patetik. 

Tenkju dżesika, maj low. Jor remak has bin nołted 

8 minut temu, Gość gość napisał:

 niech tylko jej nie zrobi dziecka bo to bedzie moj koniec a on sie w nią spuszcza wiec ja sie tego obawiam

w tej jej cipie juz kiedys byl jego dzieciak ale ona poronila

Czyli  jest to cipka, przez którą dzieciak się nie przepchał.

Wiesz, między jednym a drugim gatunkiem cipki bywają znaczne różnice jakościowe jeśli chodzi o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Tenkju dżesika, maj low. Jor remak has bin nołted 

Czyli  jest to cipka, przez którą dzieciak się nie przepchał.

Wiesz, między jednym a drugim gatunkiem cipki bywają znaczne różnice jakościowe jeśli chodzi o seks.

ale ten debil kończy w niej i juz raz jej zrobil dziecko , jak zapłodni ją drugi raz to mnie zostawi i moją corke, co ja mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieskun

Pieskun to kominiarz marzacy o ciasnym kominie dziewicy. Najlepiej takiej 16 minimum a jedyne kominy jakie czyści to te przez które wpycha się Santa Klaus na święta. Ewentualnie jest niespelnionym waginoplastykiem ze zboczeniem zawodowym który minął się z powołaniem i zamiast etatu w klinice znalazł etat blazna na dworze kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta desperatka ciągle będzie się trzymać tego faceta nawet jak jej na łeb nasra i powie że kocha była. Ona nie zrozumie i jeszcze będzie błagala by został. Ja pier... E zero godności i mózgu. ZERO.

Dnia 17.12.2018 o 00:10, Gość gość napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ta desperatka ciągle będzie się trzymać tego faceta nawet jak jej na łeb nasra i powie że kocha była. Ona nie zrozumie i jeszcze będzie błagala by został. Ja pier... E zero godności i mózgu. ZERO.

on mnie kocha bo nadal jest ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie u tamtej ma jak kot na zapiecku. Dupe ma zrec ma to się trzyma mimo wszystko. A ciebie ciapciakuje i żyje jak król. Ale to przecież prowo i to gowniane soł? Noł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Widocznie u tamtej ma jak kot na zapiecku. Dupe ma zrec ma to się trzyma mimo wszystko. A ciebie ciapciakuje i żyje jak król. Ale to przecież prowo i to gowniane soł? Noł. 

mozliwe ze on nadal ją kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×