Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego facet sypia z byłą mając nową dziewczynę ?

Polecane posty

Gość Gość

Ta robaczka wg ciapulka jest jak maszyna do wyuzdanego seksu, więc nie chrzań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość jnm napisał:

No nie mów, ze az tak ci zalezy w co kto uwierzy:D?

A tak serio, to uwierz, ze nawet jakbys tak napisał to i tak bys się nie mógł opędzić od fanek:D

Taka jest ze mnie dobra dusza, która liczy się z opiniami innych. Bardziej skłamać by się je dało. Dla mnie najważniejsi są ludzie, których zdanie sie dla mnie liczy. Czyli bardzo mała garstka, reszta może myśleć o mnie, co sobie żywnie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Kenniks napisał:

Taka jest ze mnie dobra dusza, która liczy się z opiniami innych. Bardziej skłamać by się je dało. Dla mnie najważniejsi są ludzie, których zdanie sie dla mnie liczy. Czyli bardzo mała garstka, reszta może myśleć o mnie, co sobie żywnie chce ;)

coooo? nic z tego nie czaje o czym tu jest mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta robaczka wg ciapulka jest jak maszyna do wyuzdanego seksu, więc nie chrzań 

piszesz tu o jego byłej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

coooo? nic z tego nie czaje o czym tu jest mowa?

Kto ma zrozumieć to zrozumie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnm
6 minut temu, Kenniks napisał:

Taka jest ze mnie dobra dusza, która liczy się z opiniami innych. Bardziej skłamać by się je dało. Dla mnie najważniejsi są ludzie, których zdanie sie dla mnie liczy. Czyli bardzo mała garstka, reszta może myśleć o mnie, co sobie żywnie chce ;)

Z opiniami na forum:D? Tu same roboty:P Gdzie ty ludzi widzisz:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość jnm napisał:

Z opiniami na forum:D? Tu same roboty:P Gdzie ty ludzi widzisz:D?

Niektóre roboty to nawet kumate. Jak mam być szczery. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dlaczego piszecie tu nie wiadomo o czym jak temat jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

dlaczego piszecie tu nie wiadomo o czym jak temat jest inny

Bo nie liczy się dla nas opinia innych. 

Bo lubimy spamować. 

Bo już się tutaj wypowiedziałem i wyczerpałem temat sypiania z była. Niech autorka go pierd.... mocno z kopa i wyrzuci za drzwi. Lepiej dla niego żeby już nie wracał do swojej byłej, a skupił się na byłej byłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O jaaaa znowu ta desperatka bez honoru. Cokolwiek tu napiszecie to NIC nie da, ta idiotka i tak będzie za nim latać choćby powiedział jej wprost,,odp...l się, kocham byla" ona nie zrozumie i jeszcze będzie skamlec żeby do niej wrócil. Mówię wam co ona wypisywala w swoim poprzednim temacie to masakra! Aż wstyd że są takie kobiety i reprezentują mój gatunek... To debilka bez godności, nawet się wysilajcie, nie warto jej cokolwiek tłumaczyć. Nie zrozumie. Jak dla nie to desperatka roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Kenniks napisał:

Bo nie liczy się dla nas opinia innych. 

Bo lubimy spamować. 

Bo już się tutaj wypowiedziałem i wyczerpałem temat sypiania z była. Niech autorka go pierd.... mocno z kopa i wyrzuci za drzwi. Lepiej dla niego żeby już nie wracał do swojej byłej, a skupił się na byłej byłej.

powaliło was? mam jej go oddac? zeby juz ciągle legalnie ją ruchał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella
40 minut temu, Gość gosć napisał:

tak, ale on mowi, ze mnie kocha i chce byc ze mną a jak sie odwróci to leci don tamtej i dosłownie błaga ją o spotkanie, juz nie raz tak było

Aaaaa no jak ON TAK MÓWI to rzeczywiscie dużo zmienia. Z pewnoscią jest tak jak ci powiedział. Z pewnością. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

O jaaaa znowu ta desperatka bez honoru. Cokolwiek tu napiszecie to NIC nie da, ta idiotka i tak będzie za nim latać choćby powiedział jej wprost,,odp...l się, kocham byla" ona nie zrozumie i jeszcze będzie skamlec żeby do niej wrócil. Mówię wam co ona wypisywala w swoim poprzednim temacie to masakra! Aż wstyd że są takie kobiety i reprezentują mój gatunek... To debilka bez godności, nawet się wysilajcie, nie warto jej cokolwiek tłumaczyć. Nie zrozumie. Jak dla nie to desperatka roku :D

nie jestem desperatką tylko osobą pokrzywdzoną przez tych seksoholików co nie mogą wytrzymac zeby sie nie ruchac i w dupie mają to, ze krzywdzą tym dwoje ludzi, mnie i moje dziecko co traktuje go jak ojca, a zdesperowany to jest on, bo jak ona go olewa to on sie zachowuje jak pojeb i ją nachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość bella napisał:

Aaaaa no jak ON TAK MÓWI to rzeczywiscie dużo zmienia. Z pewnoscią jest tak jak ci powiedział. Z pewnością. 😉

oczywiscie wyczułam w tym ironie,....darujcie to sobie, jakby chcial to by odszedl ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

powaliło was? mam jej go oddac? zeby juz ciągle legalnie ją ruchał?

Tak, powaliło nas do potęgi! Ciebie, Twojego faceta... jego byłą i mnie też, ze wciąż próbują przemawiać do rozsądku, którego u Ciebie brak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnm

Bo to kolejne durne prowo albo temat zaburzonej kobiety do ktorej i tak nic nie dotrze, więc jak juz wyzej napisano szkoda się produkować i pisac wciaz to samo.Temat zostal wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella
5 minut temu, Gość gość napisał:

powaliło was? mam jej go oddac? zeby juz ciągle legalnie ją ruchał?

No jasne, że oddaj i zapomnij o nim, po co Ci ktos taki? Na Twoim miejscu to bym go nawet zapakowała w papier świąteczny z kokardką i sama odwiozła do tej drugiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość bella napisał:

No jasne, że oddaj i zapomnij o nim, po co Ci ktos taki? Na Twoim miejscu to bym go nawet zapakowała w papier świąteczny z kokardką i sama odwiozła do tej drugiej 🙂

o na pewno nie, wole udawac , ze nie wiem gdzie łazi i po co, skad wraca i co robil niz dac jej satysfakcje, to zwykła dziwka, niby go olewa ale jak do niej przyjdzie to mu daje dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie jestem desperatką tylko osobą pokrzywdzoną przez tych seksoholików co nie mogą wytrzymac zeby sie nie ruchac i w dupie mają to, ze krzywdzą tym dwoje ludzi, mnie i moje dziecko co traktuje go jak ojca, a zdesperowany to jest on, bo jak ona go olewa to on sie zachowuje jak pojeb i ją nachodzi

To Ty krzywdzisz swoje dziecko będąc z kimś kto funduje wam tak negatywne emocje. Matka na emocjonalnym rollercoasterze i jakiś pseudo tatuś z doskoku, który potrafi was w środku nocy olac i jechac do innej kobiety, rzeczywiście Twoje dziecko bardzo tego potrzebuje. Ono wyczuwa Twoje emocje i potem będzie tak samo znerwicowane i niestabilne. Tego chcesz dla dziecka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

o na pewno nie, wole udawac , ze nie wiem gdzie łazi i po co, skad wraca i co robil niz dac jej satysfakcje, to zwykła dziwka, niby go olewa ale jak do niej przyjdzie to mu daje dupy

Buahahaha idiotka bez honoru i mózgu :D jaki ubaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość bella napisał:

To Ty krzywdzisz swoje dziecko będąc z kimś kto funduje wam tak negatywne emocje. Matka na emocjonalnym rollercoasterze i jakiś pseudo tatuś z doskoku, który potrafi was w środku nocy olac i jechac do innej kobiety, rzeczywiście Twoje dziecko bardzo tego potrzebuje. Ono wyczuwa Twoje emocje i potem będzie tak samo znerwicowane i niestabilne. Tego chcesz dla dziecka? 

ale on sie nią zajmuje naprawde i ona go kocha tylko on nie potrafi przestac latac do tej dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella
6 minut temu, Gość gość napisał:

o na pewno nie, wole udawac , ze nie wiem gdzie łazi i po co, skad wraca i co robil niz dac jej satysfakcje, to zwykła dziwka, niby go olewa ale jak do niej przyjdzie to mu daje dupy

Ale ona już ma satysfakcję z tego, że on mając rodzinę i tak chodzi do niej, na jej zawołanie. Jeśli chcesz jej i jemu  rzeczywiście dopiec to powinnaś pozwolić aby do niej odszedł i niech gotują się we własnym sosie.. Pewnie on zaraz znalazłby sobie jakąś trzecią naiwną i znów by się tak w trójkę szarpali a Ty moglabys juz dawno mieć święty spokoj i o nim nie pamiętać. A dziecku dać spokojny dom nadrabiając brak ojca tym, że jesteś dobrą matką. Bo teraz to dziecko i tak nie ma tak naprawdę ojca a matka jest emocjonalnie nieobecna bo woli się szarpać z inną babą o faceta. Ty chyba jesteś uzależniona od negatywnych emocji? Słabo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość bella napisał:

Ale ona już ma satysfakcję z tego, że on mając rodzinę i tak chodzi do niej, na jej zawołanie. Jeśli chcesz jej i jemu  rzeczywiście dopiec to powinnaś pozwolić aby do niej odszedł i niech gotują się we własnym sosie.. Pewnie on zaraz znalazłby sobie jakąś trzecią naiwną i znów by się tak w trójkę szarpali a Ty moglabys juz dawno mieć święty spokoj i o nim nie pamiętać. A dziecku dać spokojny dom nadrabiając brak ojca tym, że jesteś dobrą matką. Bo teraz to dziecko i tak nie ma tak naprawdę ojca a matka jest emocjonalnie nieobecna bo woli się szarpać z inną babą o faceta. Ty chyba jesteś uzależniona od negatywnych emocji? Słabo ..

oni są pojebani, spotykają sie zeby sie ruchac całą noc a ten potem sie chwali kolegom jak to jest mu zajebiście z nią, a ta udaje na poczatku niedostępna a jak tylko do niej pojdzie do od razu mu dupy nadstawia, to oni są zli, zeby to bylo jasne, a ja sie zemszcze tak ze ich przyłapie na gorącym uczynku i dam popalic tej dziwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Galerianka szaleje z zazdrości? Jakie chamęskie słownictwo, patologia tak ma. Dziecko?  W podstawówce urodziła?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś

Spróbujcie odbudować wasze relacje w miłosnym trójkącie. Umówcie się na grupowy seks, najlepiej w kiślu. To rozładuje wszelkie napięcia między wami i pomoże wyjaśnić całą sytuację, a przy okazji nauczycie się czegoś od  siebie, poznacie lepiej swoje ciała. We Francji to całkowicie normalne i nikt nie robi z tego problemu. Jego to może też bardzo podniecać, pomyśl o tym.

1 godzinę temu, Gość gosć napisał:

tak, ale on mowi, ze mnie kocha i chce byc ze mną a jak sie odwróci to leci don tamtej i dosłownie błaga ją o spotkanie, juz nie raz tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu nie kumam
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

jak on potrafil mnie zostawic  w domu w srodku nocy bo ta dziwka mu smsa napisala i polecial ją wyruchac

jprdl, czemu ciebie nie dyma ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynk na pyk

to  dziecko jest wasze czy twoje i innego fagasa? bo coś tu nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś
1 godzinę temu, Gość Goś napisał:

Spróbujcie odbudować wasze relacje w miłosnym trójkącie. Umówcie się na grupowy seks, najlepiej w kiślu. To rozładuje wszelkie napięcia między wami i pomoże wyjaśnić całą sytuację, a przy okazji nauczycie się czegoś od  siebie, poznacie lepiej swoje ciała. We Francji to całkowicie normalne i nikt nie robi z tego problemu. Jego to może też bardzo podniecać, pomyśl o tym.

Aha, napisz potem czy zabawa w kiślu się udała😋 Koniecznie zdaj nam relację z tej grupowej orgii i opisz czy poprawiły się wasze stosunki (nie tylko te seksualne)😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość cynk na pyk napisał:

to  dziecko jest wasze czy twoje i innego fagasa? bo coś tu nie gra

to moja córka którą mam z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscina

Az trudno uwierzyć, ze istnieją takie kobiety jak ty autorko. Zero honoru i szacunku dla siebie samej. Fuuuuuujjjjj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×