Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Www

Pomoc w zaplodnieniu

Polecane posty

Gość Www

Witam mam takie pytanie czy pomagał ktoś komuś zapłodnic żonę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak fajna to chętnie ci ją zapłodnię, najpierw sądownie musicie się zrzec alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

A pomagales już komus? Ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Www napisał:

A pomagales już komus? Ile masz lat

A kto to wie ile ich po świecie lata? Oprócz nich mam dwójkę. Nasienie przebadane przez Uniwersytet Medyczny, jest super! Przed 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Czyli nie pomagales komuś z ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Www napisał:

Czyli nie pomagales komuś z ogłoszenia

 NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

A jakbyś to widział jaka metoda chciałbyś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Normalną. W odpowiednim czasie przyjeżdża do mnie na kilka dni i masz problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Ale jak to ja ? Samej jej nie puszczę do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Www napisał:

Ale jak to ja ? Samej jej nie puszczę do ciebie!

 Możesz zamieszkać w hotelu na sąsiedniej ulicy, w dzień możecie się kontaktować. Oczywiste że nawet w dzień w czasie "wykonywania zadania" będzie ze mną, innego wyjścia nie widzę.Ty pewnie chciałbyś patrzeć jak z nią to robię? Nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

No ale zrozum to moja żona chce być z nią w takim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Www napisał:

No ale zrozum to moja żona chce być z nią w takim momencie

Nie ma takiej opcji. Kobieta czym bardziej będzie rozluźniona tym są większe szanse na zajście. Myslisz że patrząc na ciebie, rozluźni się??? Nie, będzie spięta a to nie o to chodzi. Najlepiej jak w trakcie zadania nie myśli o zajściu! Jak to zrobić?  Pieszczoty, pieszczoty, pieszczoty i ...stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Ale bez calowania i lodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic to nie da
58 minut temu, Kalisz napisał:

Jak fajna to chętnie ci ją zapłodnię, najpierw sądownie musicie się zrzec alimentów.

Żaden sąd nic tu nie pomoże, prawo dziecka do alimentów jest tu priorytetem i żadne umowy nie mają mocy prawnej. Radzę się doszkolić.. Dobro dziecka jest na pierwszym miejscu. 

Sąd nawet taką sprawą się nie zajmie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Bez lodów? OK. Całowanie? Może nie z wsadzaniem języka, ale muskanie ust, policzków. oczów, włosów, głaskanie i całowanie piersi, pupy, bez tego by się nie obeszło. Może by się zgodziła na super minetkę? W koncu nie o wszystkim by ci musiała powiedzieć. No musiałbym ją w 100% rozluźnić. Jedyne co mogę ci zapewnić, to to że nie zbezczeszczę  jej odbytu, nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Nie o wszystkim mam wiedzieć czyli chcesz ją po prostu rżnąć?? A ubrać też się ma jakoś specjalnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 A niby jak bym ją miał zapłodnić? Na palcu jej włożyć nasienie? Ubrać? Nie interesuje mnie to, i tak byłaby rozebrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Untaxed M

Ja nikogo nie bede zapladnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

A np w staniku nie może być pończochy założy to nie musisz ściągając? Zrozum to moja żona

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Www napisał:

A np w staniku nie może być pończochy założy to nie musisz ściągając? Zrozum to moja żona

 

Jak niby cycki jej pieścić w staniku? Nie żartuj. Zrozum i tak nie będzie na golasa, obrączki, pierścionka, kolczyków czy łańcuszka jej nie zdejmę. Zobacz aż cztery rzeczy będzie miała na sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www

Zrozum to upokarzające dla mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego

Zawsze możesz się spuścić do strzykawki :)

A tak poważnie. Czy to ma sens? czy to nie popsuje Waszej relacji małżeńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Www napisał:

Zrozum to upokarzające dla mnie jest

Trudno. Jak się namyślisz odezwij się w tym temacie, muszę iść do konstruktorów, jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość żona_męża_bezpłodnego napisał:

Zawsze możesz się spuścić do strzykawki 🙂

A tak poważnie. Czy to ma sens? czy to nie popsuje Waszej relacji małżeńskiej?

I kurierem wysłać nasienie? Popytaj lekarzy oni powiedzą ci więcej na ten temat. Czy kobieta będzie w 100% rozluźniona aplikując sobie nasienie strzykawką?? Czy to nie jest dodatkowy stres dla niej powodujący problem z zajściem?? Czy nie popsuje im relacji? Nie powinno, zapładniam i zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego
9 minut temu, Kalisz napisał:

I kurierem wysłać nasienie? Popytaj lekarzy oni powiedzą ci więcej na ten temat. Czy kobieta będzie w 100% rozluźniona aplikując sobie nasienie strzykawką?? Czy to nie jest dodatkowy stres dla niej powodujący problem z zajściem?? Czy nie popsuje im relacji? Nie powinno, zapładniam i zapominam.

Dlaczego kurierem? Możesz być w drugim pokoju. Mąż ją rozluźni i jej zaaplikuje.

Bardziej będzie rozluźniona jeżeli chodzi o dotyk męża niż obcego gościa.  Tak szczerze powiedz, Ty chcesz pomóc czy po prostu się bzykać

"Nie powinno, zapładniam i zapominam." - Ty tak, a oni?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

To kolejny erotoman, szkoda na niego czasu. Tylko chce pobzykac i nic więcej. Widać o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

dam tobie odp  napalony 43 , Andrzejek, Grzes, lub Gosc mysle, ze niby mogliby pomoc tylko pytanie zasadnicze czy dadza rade 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość gość napisał:

To kolejny erotoman, szkoda na niego czasu. Tylko chce pobzykac i nic więcej. Widać o co mu chodzi.

 Dlaczego wyzywasz mnie od erotomanów?? Bo lubię seks? Ty go nie lubisz to ciebie jak nazwać??? Uważasz że przyjemnego z pożytecznym nie da się połączyć? W błędzie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość abc napisał:

dam tobie odp  napalony 43 , Andrzejek, Grzes, lub Gosc mysle, ze niby mogliby pomoc tylko pytanie zasadnicze czy dadza rade 🤣🤣

Mad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
2 godziny temu, Kalisz napisał:

 Dlaczego wyzywasz mnie od erotomanów?? Bo lubię seks? Ty go nie lubisz to ciebie jak nazwać??? Uważasz że przyjemnego z pożytecznym nie da się połączyć? W błędzie jesteś.

Być może jestem w błędzie, ale dlaczego wszystko ma być na twoich zasadach? Dlaczego partner ma zostawić obcemu mężczyźnie swoją partnerkę?? Równie dobrze możesz sobie znaleźć jakąś panią i ,, pobyć,, sobie z nią...na twoich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×