Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Www

Pomoc w zaplodnieniu

Polecane posty

Gość gość

nikogo sobie nie znajdzie bo niby czemu tu siedzi facet nieudaczny jest i tyle a ten drugi prowokator to samo a nawet gdyby prawdę pisał to na pewno na forum by tego nie wypisywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość000 napisał:

Być może jestem w błędzie, ale dlaczego wszystko ma być na twoich zasadach? Dlaczego partner ma zostawić obcemu mężczyźnie swoją partnerkę?? Równie dobrze możesz sobie znaleźć jakąś panią i ,, pobyć,, sobie z nią...na twoich warunkach.

 Idziesz do dobrego sklepu to się nie targujesz, ze mną się nie targuje, to on chce bym mu żonę zapłodnił. Ja postawiłem warunki, wybór należy do niego. Któraś kobieta napisała że mógłbym to zrobić do strzykawki i oddać w ten sposób nasienie, ha ha ha a co ja z tego bym miał?? Będąc z nią musiałbym wziąć kilka dni urlopu to już poświęcenie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kizia mizia 69

Ja pomagałam jednemu facetowi zapłodnić jego żonę.

Bylo to tak: kochaliśmy się w trojkącie, ja najpierw strzeliłam jej minetkę, a potem wysoko trzymałam jej nogi, podczas gdy on ją posuwał. A po 9 miesiącach okazało się, że ona jest w ciąży. No więc pomogłam ją zapłodnić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeronimo

Ja mogę. Mam 27 lat. Zdrowy, wysportowany, bez nałogów. Zapładniałem nie jedną dojrzałą kobietę, która chciała mieć dziecko, a nie mogła zajść w ciążę z partnerem albo nie mogła takiego znaleźć.. Możesz być z żoną podczas zapładniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja  też mogę bzyknąć jakąś chętną :) 

Też niejedną zapłodniłem, mimo, że nie miała tego w planach ;)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Wiesz co Kalisz , żałosny erotoman z Ciebie. Poświęcenie....musisz wziąć urlop...no masakra :))) . To ty masz mieć przyjemnie? O to tu chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Cały ten wątek sprawadza się do walenia konia przez onanistów i tyle. Nie będzie żadnego zapładniania bo to jedno wielkie prowo jakich tu wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
18 godzin temu, Gość abc napisał:

dam tobie odp  napalony 43 , Andrzejek, Grzes, lub Gosc mysle, ze niby mogliby pomoc tylko pytanie zasadnicze czy dadza rade 🤣🤣

Ciebie nikt nie da rady zapłodnic bo ludzie unikają głupich bab 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość gość napisał:

Wiesz co Kalisz , żałosny erotoman z Ciebie. Poświęcenie....musisz wziąć urlop...no masakra :))) . To ty masz mieć przyjemnie? O to tu chodzi? 

Gdzie tak napisałem?? Pisałem wyraźnie, robiłbym wszystko by jej było przyjemnie, by się relaksowała i ... zaciążyła. Czas na zajście w ciążę to niejednokrotnie tylko godziny (po 2-3 lata się starają i nic) co jakbym był w tym czasie 10 godz. w pracy? Tak musiałbym wziąć urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Kalisz,wiesz nie każda kobieta będzie czuć się zrelaksowana, zwłaszcza że nie może być przy tym jej partnera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek

Ja mam dobrą spermę, zapytajcie własnych żon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_mężą_bezpłodnego
14 godzin temu, Kalisz napisał:

 Idziesz do dobrego sklepu to się nie targujesz, ze mną się nie targuje, to on chce bym mu żonę zapłodnił. Ja postawiłem warunki, wybór należy do niego. Któraś kobieta napisała że mógłbym to zrobić do strzykawki i oddać w ten sposób nasienie, ha ha ha a co ja z tego bym miał?? Będąc z nią musiałbym wziąć kilka dni urlopu to już poświęcenie z mojej strony.

ha ha ha a co ja z tego bym miał??   - dlatego zapytałam czy chcesz pomóc czy tylko się bzykać? Jeżeli chcesz pomóc to strzykawka jest jak najbardziej idealnym pomysłem. Coś jak inseminacja. Sorry, ale zostanie matką są lepsze sposoby niż zrobienie z siebie dziwki. In vitro, inseminacja, adopcja.

Jaką zresztą kobieta ma pewność, że ją zapłodnisz i czy jesteś zdrowy? Masz badania genetyczne, na choroby weneryczne, AIDS?

Jak niby obcy facet miałby mnie rozluźnić bardziej niż mój własny mąż?

Masz myślenie jak dzieciak, a niby jesteś dorosłym facetem. Sorry, ale ja nie chciałabym żeby moje dziecko miało takie geny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość gość napisał:

Kalisz,wiesz nie każda kobieta będzie czuć się zrelaksowana, zwłaszcza że nie może być przy tym jej partnera. 

Wiem. Wiem także że nie każda lubi kawę, piwo, czy pseudo seks w pupę, wymieniać mógłbym pół dnia. Należałoby zrobić wszystko by się zrelaksowała. Doświadczony facet potrafi wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego

Kalisz odniesiesz się do mojego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość001
17 minut temu, Kalisz napisał:

Wiem. Wiem także że nie każda lubi kawę, piwo, czy pseudo seks w pupę, wymieniać mógłbym pół dnia. Należałoby zrobić wszystko by się zrelaksowała. Doświadczony facet potrafi wiele.

A skąd wiesz że mąż nie potrafi,,wiele,, . Wszak jego problemem może być tylko ewentualna niepłodność,a kochankiem może być lepszym niż ty. Chodzi tylko o twoje nasienia,a nie twoje zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość żona_mężą_bezpłodnego napisał:

ha ha ha a co ja z tego bym miał??   - dlatego zapytałam czy chcesz pomóc czy tylko się bzykać? Jeżeli chcesz pomóc to strzykawka jest jak najbardziej idealnym pomysłem. Coś jak inseminacja. Sorry, ale zostanie matką są lepsze sposoby niż zrobienie z siebie dziwki. In vitro, inseminacja, adopcja.

Jaką zresztą kobieta ma pewność, że ją zapłodnisz i czy jesteś zdrowy? Masz badania genetyczne, na choroby weneryczne, AIDS?

Jak niby obcy facet miałby mnie rozluźnić bardziej niż mój własny mąż?

Masz myślenie jak dzieciak, a niby jesteś dorosłym facetem. Sorry, ale ja nie chciałabym żeby moje dziecko miało takie geny!

 Po pierwsze, jaki jest problem  przed zrobić badania?? Tak badania genetyczne mam i to jeszcze "ciepłe" WIELU kobietom obcy facet potrafi okazać o niebo więcej zainteresowania, czułości jak własny mąż. Szkoda że tego nie wiesz. Czy ją zapłodnię? Robiłbym wszystko by tak się stało - ludzie też grają w totka i niestety nie wszyscy wygrywają. I ostatnia sprawa:Ty byś nie chciała - rozumiem, ale nie ty jesteś jedyna na tym świecie, po za tym nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem, być może po bliższym poznaniu mnie zmieniłabyś zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego
3 minuty temu, Gość gość001 napisał:

A skąd wiesz że mąż nie potrafi,,wiele,, . Wszak jego problemem może być tylko ewentualna niepłodność,a kochankiem może być lepszym niż ty. Chodzi tylko o twoje nasienia,a nie twoje zadowolenie.

gość001 dokładnie. Ma być dawcą nasienia, a nie kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość001 napisał:

A skąd wiesz że mąż nie potrafi,,wiele,, . Wszak jego problemem może być tylko ewentualna niepłodność,a kochankiem może być lepszym niż ty. Chodzi tylko o twoje nasienia,a nie twoje zadowolenie.

 A skąd wiesz? a dlaczego? A po co? itd.  Tak możemy pisać do rana, bo tego nie wie nikt. Chodzi tylko o twoje nasienie ... Mam sobie wytrzepać żeby dać nasienie? Już dawno z trzepania wyrosłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego

"Szkoda że tego nie wiesz" - To chyba akurat dobrze o mnie świadczy. Poza tym nie wiem czy siebie trochę nie przeceniasz. Większość facetów uważa, że jest najlepszym kochankiem na świecie a różnie bywa. Słyszałeś takie przysłowie "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje"? Dobrych produktów nie trzeba reklamować.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego
5 minut temu, Kalisz napisał:

 A skąd wiesz? a dlaczego? A po co? itd.  Tak możemy pisać do rana, bo tego nie wie nikt. Chodzi tylko o twoje nasienie ... Mam sobie wytrzepać żeby dać nasienie? Już dawno z trzepania wyrosłem .

Dla dobra sprawy czasami trzeba. Myślisz, że jak mężczyzna oddaje nasienie do badania? Może naoglądałeś się za dużo filmów i myślisz że bzyka się z pielęgniarką?  :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejj
15 godzin temu, Kalisz napisał:

 Idziesz do dobrego sklepu to się nie targujesz, ze mną się nie targuje, to on chce bym mu żonę zapłodnił. Ja postawiłem warunki, wybór należy do niego. Któraś kobieta napisała że mógłbym to zrobić do strzykawki i oddać w ten sposób nasienie, ha ha ha a co ja z tego bym miał?? Będąc z nią musiałbym wziąć kilka dni urlopu to już poświęcenie z mojej strony.

Skąd ta pewność że jesteś jak dobry sklep,następny gołodupiec he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Ejj napisał:

Skąd ta pewność że jesteś jak dobry sklep,następny gołodupiec he he.

Skąd wiem? Bo wiem kim jestem i na co mnie stać. Powiem tak, niejedna takiego gołodupca chciałby mieć, niestety ma pijaka i nieroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość żona_męża_bezpłodnego napisał:

"Szkoda że tego nie wiesz" - To chyba akurat dobrze o mnie świadczy. Poza tym nie wiem czy siebie trochę nie przeceniasz. Większość facetów uważa, że jest najlepszym kochankiem na świecie a różnie bywa. Słyszałeś takie przysłowie "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje"? Dobrych produktów nie trzeba reklamować.

 

 

Nigdzie nie pisalem że jestem najlepszym na świecie, ale znam swoją wartość i ... reklamacji od kobiet nie miałem. Przysłowie jest starsze od mojej prababci, tak że wszyscy je słyszeli ale nie każdego ono dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego
42 minuty temu, Kalisz napisał:

Nigdzie nie pisalem że jestem najlepszym na świecie, ale znam swoją wartość i ... reklamacji od kobiet nie miałem. Przysłowie jest starsze od mojej prababci, tak że wszyscy je słyszeli ale nie każdego ono dotyczy.

Może i jesteś dobry w łóżku co nie znaczy, że kobieta, której mąż jest bezpłodny potrzebuje Twojego penisa czy dotyku. Ona potrzebuje tylko nasienia. Poza tym wytłumacz mi jak dochodzi do zapłodnienia zgwałconej kobiety. Musi być super rozluźniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Ślask

Witam,

mysle ze podjąłbym sie pomocy malzenstwa ktore bardzo chce miec dziecko, wiem ze dla wielu ludzi to priorytet ale niestety zycie jest nie sprawiedliwie i niektorych obdziela dziecmi a niektore pary nie!!

Oczywiscie mocno przemyslana decyzja przez Pare ktora chciala by dziecko..

Sam mam dwoje dzieci, zdrowych, energicznych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego
2 minuty temu, Gość Mąż Ślask napisał:

Witam,

mysle ze podjąłbym sie pomocy malzenstwa ktore bardzo chce miec dziecko, wiem ze dla wielu ludzi to priorytet ale niestety zycie jest nie sprawiedliwie i niektorych obdziela dziecmi a niektore pary nie!!

Oczywiscie mocno przemyslana decyzja przez Pare ktora chciala by dziecko..

Sam mam dwoje dzieci, zdrowych, energicznych itd.

Jak sobie wyobrażasz zapłodnienie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Ślask

żona_męża_bezpłodnego

Ciezko mi sie odpowiedzec ale mysle ze jesli mialo by dojsc do takiej sytuacji to Ja wolalbym tradycyjny sopsób czyli przez kontakt fizyczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_męża_bezpłodnego
19 minut temu, Gość Mąż Ślask napisał:

żona_męża_bezpłodnego

Ciezko mi sie odpowiedzec ale mysle ze jesli mialo by dojsc do takiej sytuacji to Ja wolalbym tradycyjny sopsób czyli przez kontakt fizyczny..

Rozumiem, że żona nie ma nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Ślask

Nie miala by, juz kiedys dyskutowalismy na ten temat chyba ze teraz zmienila zdnanie... Jestesmy bardzo otwartym malzenstwem jesli chodzi o sprawy sexu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz

Ktoś potrzebował pomocy w zapłodnieniu zony szukam Pana który chciał tego chciałem tylko powiedzieć żeby tego nie robil

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×