Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

31 minut temu, Gość Miśka napisał:

Niestety.. Poniżej 0.1 😞

I znowu serce pękło na milion kawałków 😞a tak wierzyłam...wiesz jak to jest, każda z nas odnajduje w drugiej jakiś kawałek siebie...i o ile każda radość daje nadzieję, to takie wiadomość smucą podwójnie...w końcu dzielimy najbardziej intymne doświadczenia...

Ale wierzę, że znajdziecie w sobie na tyle i siły i spróbujecie jeszcze raz...chociaż trzeba zaczynać od nowa...

daj sobie chwilę, przeżyj stratę ale nie poddawaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Miśka Kochana trzymaj się...

Bardzo mi przykro że takie rzeczy się dzieją..  Nie dość że nie możemy się cieszyć naturalną ciążą to jeszcze te wszystkie starania, poświęcenia na nic się zdają.. 

Ale pamiętaj że zawsze po burzy wychodzi słońce.. Odpocznij ile trzeba, przetraw to w sobie i walcz dalej. Jesteś silna i przetrwasz ten czas i następną próbę,  a organizm na pewno lepiej przygotuje się następnym razem. Tulę Cię mocno i jestem z Tobą myślami. Jesteś silna, dasz radę..  😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Miśka serce mi pękło 😢tak bardzo wierzyłam że się uda.. mam nadzieję że się nie poddasz i szybko znajdziesz w sobie siłę do dalszej walki..

Mi pani chyba zapomniała wysłać sms 🙈 ale sprawdziłam i wyniki już są. mam betę 526😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Anana napisał:

Miśka serce mi pękło 😢tak bardzo wierzyłam że się uda.. mam nadzieję że się nie poddasz i szybko znajdziesz w sobie siłę do dalszej walki..

Mi pani chyba zapomniała wysłać sms 🙈 ale sprawdziłam i wyniki już są. mam betę 526😱

Anana, to dziś jesteś promyczkiem słońca pośród tych pochmurnych wiadomości, wynik boski! Cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Anana napisał:

Miśka serce mi pękło 😢tak bardzo wierzyłam że się uda.. mam nadzieję że się nie poddasz i szybko znajdziesz w sobie siłę do dalszej walki..

Mi pani chyba zapomniała wysłać sms 🙈 ale sprawdziłam i wyniki już są. mam betę 526😱

Wielkie gratulacje 🥰 Ja dziś zobaczyłam moje dwie kuleczki na usg, uczucie nie do opisania 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Miśka napisał:

Niestety.. Poniżej 0.1 😞

😭😭😭 Po burzy wyjdzie słońce, głowa do góry 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tunessia napisał:

Wielkie gratulacje 🥰 Ja dziś zobaczyłam moje dwie kuleczki na usg, uczucie nie do opisania 😍😍

Suuuper 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Anana napisał:

Miśka serce mi pękło 😢tak bardzo wierzyłam że się uda.. mam nadzieję że się nie poddasz i szybko znajdziesz w sobie siłę do dalszej walki..

Mi pani chyba zapomniała wysłać sms 🙈 ale sprawdziłam i wyniki już są. mam betę 526😱

Gratuluję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Miśka napisał:

Niestety.. Poniżej 0.1 😞

Bardzo mi przykro. Doskonale wiem co teraz czujesz. Ale musimy walczyć dalej. Trzymaj się kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Dziękuję Wam za wsparcie 😘😘

Anana poszalałaś z tą betą ! Gratulacje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Narazie muszę to przemyśleć i dojść do siebie.. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
1 godzinę temu, Gość Miśka napisał:

Niestety.. Poniżej 0.1 😞

Kochana cierpię razem z Tobą.. Każda z nas wierzy że ten zabieg to jedyne wyjście i nie dopuszcza do siebie niepowodzenia.. Ale niestety tak nie jest i nie zawsze się udaje.. Dziś wydaje Ci się że już nie dasz rady więcej tego przechodzić ale uwierz mi, za kilka dni, otrzesz łzy i znajdziesz w sobie jeszcze więcej siły niż wcześniej! Bo każda porażka dodaje nam sił i każdy upadek przybliża nas do upragnionego celu! Nie poddawaj się proszę! Daj siłę sobie i przykład dla tych dziewczyn które też straciły już wiarę!  Będzie dobrze! Porażki znosimy z podniesioną głową bo jesteśmy superbohaterkami💪#womanpower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta czy któraś z Was potrzebuje Mensinorm 75 bądź Gonal 300?

Mam na sprzedaż w dobrej cenie.

Mi już nie będą potrzebne,pozdrawiam cieplutko

Sidencja1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
4 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Kurcze, nie było mnie tu jeden dzień a tu takie wieści 😊 Anana gratuluję Ci z całego serca, strasznie się cieszę i życzę Ci żeby teraz wszystko było dobrze i maluszek niech sobie zdrowo rośnie ❤️

Miśka, trzymam mocno kciuki za wysoką betę ✊✊✊

Mila gonapeptyl przyjmujesz bez względu na okres prawda? Ja tez teraz na gonapeptylu jestem, tylko że ja miałam przez 7 dni całą ampulke a teraz przez następne 7 dni po pół. Okresu dostałam w 4 dniu gonapeptylu ale lekarz powiedział żeby nie zwracać uwagi na to kiedy będzie miesiączka tylko przyjmować tak jak mi rozpisal. Twój też tak mówił? 

Tak biorę, bo doktor mi dała strzykawkę co drugi dzień od 13 dnia cyklu jak biorę anty. Dlatego wczoraj miałam lekka panikę i zaczęłam myśleć na logikę co jest z tym plamieniem ale dzisiaj już wszystko jasne.Wizytę mam 5 listopada to tak będę już po 10 strzykawkach i potem zobaczymy co dalej.

Miśka nie znamy się ale mocno ściskam za rękę i nie poddawaj się mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Dołączam się do oczekiwania na betę. 29.10 miałam transfer 5 dniowego mrożaczka 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 godzinę temu, Gość Miśka napisał:

Narazie muszę to przemyśleć i dojść do siebie.. Zobaczymy co dalej.

Przykro mi bardzo. Widziałam trzy razy taki wynik. Serce peka. Ale...warto odpoczac i spróbować ponownie. Inni poprostu muszą dłużej powalczyć - tak to tłumacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Anana to jest cudowna wiadomość💗piękna beta. 😍

Miśka no tak wierzyłam, tak chciałam, żeby się udało, niestety los jest okrutny. Dwa razy widziałam taką betę. Nie mieliśmy już nic, stwierdziliśmy, że jak ochłoniemy, przetrawimy to się zastonowimy co dalej, czy zaczynamy od nowa stymulację punkcję, itd itd. W sumie to już byłam zmęczona, zniechęcona, spłakana, pełna żalu do całego świata. I minęło dosłownie parę dni i już byliśmy zapisani na wizytę. Bo przypomniałam sobie, że nadzieja umiera ostatnia, a ja naszej umrzeć nie pozwolę😠😠😠😠Twoja pestka wygląda zdrowo, jest nadzieja, nie poddawaj się. Mam Cię w sercu, moje serce bije dla Twojego powodzenia potrójnie 💗💗💗wysyłam Ci wiatrem siłę, wiarę i nadzieję, łap pełnymi garściami, łap ile zmieścisz, to wszystko dla Was, bo To na co czekacie uda się, jesteśmy tu wszystkie z Wami💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Muffin napisał:

Cześć dziewczyny. Dołączam się do oczekiwania na betę. 29.10 miałam transfer 5 dniowego mrożaczka 😊

Cześć Muffin też miałam transfer 29.10 😉3 dniowego mrozaczka 😉czyli czekamy razem ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Muffin napisał:

Cześć dziewczyny. Dołączam się do oczekiwania na betę. 29.10 miałam transfer 5 dniowego mrożaczka 😊

Trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, OnA napisał:

Cześć Muffin też miałam transfer 29.10 😉3 dniowego mrozaczka 😉czyli czekamy razem ☺️

Ściskam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zuzana napisał:

Ściskam kciuki 🙂

Nie dziękuję 😉😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Anana  piękna beta ❤

Muffin i OnA trzymam  mocno za Was kciuki,  odpoczywajcie jak najwięcej  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Anana ,Gratulacje rośnie fasolka  🌱.

Miśka , strasznie mi przykro ale kochana nie poddawaj się,  będziemy tu walczyć razem z Tobą i każdego dnia okazywać Ci wsparcie, pamiętaj  w  kupie siła. Trzeba popłakać , otrzeć łzy , poprawić koronę i do boju, mocno wierzę, że dla każdej z nas nadejdzie w końcu ten dzień na który tak długo czekamy, że w końcu będzie nagroda za wszystkie wysiłki i wszystkie poświecenia, Tule mocno.

Ona i Muffin  trzymam kciuki kiedy testujecie.

Paulina transfer chyba 14.11. Czekam na wyniki pdg i 9.11 kontrola, będę wiedzieć coś więcej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
2 godziny temu, Muffin napisał:

Cześć dziewczyny. Dołączam się do oczekiwania na betę. 29.10 miałam transfer 5 dniowego mrożaczka 😊

Super, czekamy razem z Tobą 😊 kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja dziś luzuje gacie i odpalam wrotki😝. Gruba impreza halloween się kroi! Przebranie za kosciotrupa jest! Farby do malowania twarzy właśnie dotarły! Ostatni konkretny wypad przed kwalifikacja do programu w poniedziałek💪. Trzymajcie się Laski! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234
3 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Ja dziś luzuje gacie i odpalam wrotki😝. Gruba impreza halloween się kroi! Przebranie za kosciotrupa jest! Farby do malowania twarzy właśnie dotarły! Ostatni konkretny wypad przed kwalifikacja do programu w poniedziałek💪. Trzymajcie się Laski! 

Sylwia super imprezki😊 swoja droga ciekawie musi wygladać kościotrup na wrotkach😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Karolina napisał:

Anana ,Gratulacje rośnie fasolka  🌱.

Miśka , strasznie mi przykro ale kochana nie poddawaj się,  będziemy tu walczyć razem z Tobą i każdego dnia okazywać Ci wsparcie, pamiętaj  w  kupie siła. Trzeba popłakać , otrzeć łzy , poprawić koronę i do boju, mocno wierzę, że dla każdej z nas nadejdzie w końcu ten dzień na który tak długo czekamy, że w końcu będzie nagroda za wszystkie wysiłki i wszystkie poświecenia, Tule mocno.

Ona i Muffin  trzymam kciuki kiedy testujecie.

Paulina transfer chyba 14.11. Czekam na wyniki pdg i 9.11 kontrola, będę wiedzieć coś więcej. 

 

Ja 9.11 jak znajdę czynne laboratorium w sobotę 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udanej imprezki 😉 . Sylwia gdzie bedziesz miała kwalifikacje? Moze w Gamecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Karolina czyli już niebawem kolejny krok w stronę spełnienia marzeń, oby wizyta okazała się ok i byś miała transfer jak najszybciej 🤗

Sylwia baw się dobrze i wyszalej poki możesz bo później to już ciężkie życie na zastrzykach, wzdęty brzuch  itp itd 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
8 minut temu, Gość Paulina napisał:

Karolina czyli już niebawem kolejny krok w stronę spełnienia marzeń, oby wizyta okazała się ok i byś miała transfer jak najszybciej 🤗

Sylwia baw się dobrze i wyszalej poki możesz bo później to już ciężkie życie na zastrzykach, wzdęty brzuch  itp itd 😄

Wzdety brzuch to moja zmora od stymulacji.. 😛Kalendarzowo mamy 6tc,a już się w żadnych spodniach nie mieszcze. W pracy się dziwnie patrzą, bo z dnia na dzień zrobiła mi się piłka, co wcale nie jest efektem złej diety 🙂ehhh.. ileż można sciemniac o problemach jelitowych 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×