Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Cześć dziewczyny musiałam zmienić nick nie wiem na tamten nie mogłam się zalogować 🙄dziś jest mój chyba słabszy dzień, zaczynam już myśleć o jutrzejszej becie i stres zaczyna mnie pożerac 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Lexy napisał:

U mnie tez problem był, do tej pory nie mogę otworzyć strony 155.

Majami i Dusia powodzenia życzę!!!!!!!🙏❤❤

Werka ja tez mam planowany transfer na środę 13.11 😊 

Jee. .. no  to super  ;D będziemy sobie razem  czekać  😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ona2019 napisał:

Cześć dziewczyny musiałam zmienić nick nie wiem na tamten nie mogłam się zalogować 🙄dziś jest mój chyba słabszy dzień, zaczynam już myśleć o jutrzejszej becie i stres zaczyna mnie pożerac 😪

Będzie  dobrze  kochana  !!! Zobaczysz  !!! :* trzymam  mocno  kciuki! !! ;* ;* 

Edytowano przez Werka 1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Paulina napisał:

Hej dziewczynki moje kochane 🤗 ja też od rana miałam panikę że się nie mogę dostać na stronę 155 i tak naprawdę ona nadal mi nie działa. Ale dobrze że ta obecna 156 działa bez zarzutu 😉

Anana  tak, byłam rano pobrać krew. Wyniki będą po godzinie 15 więc znów zaczyna się nerwowe oczekiwanie. Dziś już mam mniejszą moc niż wczoraj 😁 dochodzi strach przed tym co zobaczę. Ale nadal mocno wierzę że moje maleństwo walczy dzielnie i że da radę 🙂 A Ty kochana jak się czujesz? 🙂

Dusia pij lepiej niegazowaną, lepiej trzymać się tego co powiedzieli w klinice 🙂 no i moje gratulacje! 8 zarodków to piękny wynik. Trzymam kciuki za dalszy piękny rozwój 🙂 no i za poniedziałkowy transfer. Będziesz miała podwójne święto 🙂

Majami na pewno dotrwasz  do soboty i Cię zaskoczą pięknymi wiadomościami jakie to śliczne zarodki czekają na Ciebie 🙂 Głowa do gory, brak wiadomości to dobra wiadomość 🙂

Dziewczyny MAMY TĘ MOOOC! 🌱🥑🌱🥑🌱🥑🌱🥑✊✊✊✊✊

Paulinko, czekamy...idę sobie do kosmetyczki na 14 i jak wrócę chcę zobaczyć co najmniej dwucyfrową betkę 🙂 Trzymam za Ciebie kciuki i ściskam🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
5 minut temu, Ona2019 napisał:

Cześć dziewczyny musiałam zmienić nick nie wiem na tamten nie mogłam się zalogować 🙄dziś jest mój chyba słabszy dzień, zaczynam już myśleć o jutrzejszej becie i stres zaczyna mnie pożerac 😪

Kochana nie stresuj się, zajmij się czymś żeby o tym nie myśleć 😘😘 Na pewno zobaczysz jutro  piekny wynik!!!! Trzymam kciuki✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
38 minut temu, Gość Anana napisał:

Paulina tak się nie mogę doczekać twoich wyników 😍daj znać jak tylko dostaniesz 😁 a ja się czuję ogólnie ok. Tylko cały czas zmęczona jestem. Nie wiem czy to ciąża czy stres 🙈 Stresuję się tym że do wizyty tak dużo czasu a po drodze mam egzamin językowy i rozmowę o pracę😌

Noo to poziom stresu idzie w górę I Ciebie przez ten egzamin i rozmowę kwalifikacyjną. To u Ciebie są już 3 powody do zaciskania kciuków ✊✊✊ będzie dobrze, nie stresuj się. Maleństwo na pewno się ładnie rozgościlo u Ciebie a nim się obejrzysz to nastanie dzień wizyty 🙂

OnA- Ty tam nie wariuj niepotrzebnie! Maleństwo musi mieć zrelaksowaną mamusie a nie jeden  wielki hormon stresu! 😋 pamiętaj, masz tę Mooooc! 😊

Majami dziekuje 😊 Tak bardzo chciałabym się podzielić z Wami niebawem dobrą nowiną! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna
Dnia 6.11.2019 o 13:11, Dusia29 napisał:

 

Ja też nie mogę otworzyć strony 155🙈 ale mnie to denerwuje bo widzę komentarze a nie wiem o co chodzi haha 

Dziewczyny trzymajcie się i piszcie jak wyniki. Bo ja się chyba ekscytuje tak jak wy... Czym więcej czytam wasze komentarze tym bardziej odczuwam jakbym była na waszym miejscu.. 🙈

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
1 godzinę temu, Gość Anana napisał:

Uff dobrze że już działa 😌

Co nowego?

Paulina robiłaś betę?

Gdzieś mi mignęła Miśka wczoraj. Co u ciebie?

Anana jestem,  miałam przez weekend kryzys a nadrobienie trzech dni na forum to nie lada wyzwanie. Dzisiaj przyszedł okres i chyba zaraz jajko zniosę. Też miałyście takie bolesne pi nieudanym transferze ?

Dalsze próby musimy zaczynać od zera.. Ale narazie musimy dozbierać pieniążków. Niestety nie znalazłam jeszcze żadnego dofinansowania na Śląsku 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był chyba jakiś duży problem z tą stroną skoro się żadnej nie udało otworzyć... Ale się zestresilam że się już nie usłyszymy znaczy nie spiszemy:) 

Paulinko jeszcze troszkę i wszystko będzie jasne 🙂 jestem z tobą 🙂

Ona u Ciebie jutro 🙂 musi być dobrze:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
18 godzin temu, majami napisał:

😍

14:57 zaraz Paulina odbierze wyniki, a Iryza z tego czekania na nie i z nerw zaraz zniesie jajo🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny ja liczę na to że będzie dobrze bardzo dobrze jutro trzymajcie kciukasy 😉🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Kochane "listopadówki" , trzymajcie dobry poziom,  musicie! Nie możecie dac dupy tak jak ja. Nie pozwalam Wam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Paulina napisał:

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

Tak mi przykro. Wypłacz się, żebyś miała siły do dalszej walki.

Która to Twoja próba?

Edytowano przez Kasia83.1
Dodawanie tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
4 minuty temu, Gość Paulina napisał:

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

Paulina trzymaj się... Tak mi przykro... Wiem co czujesz przechodziłam przez to 2 razy... Wiem jak to boli... Ale pamiętaj, że nie można się poddawać. Ja się nie poddalam i osiągnęłam swój cel. Dziewczyny z forum też zmagay się z porażkami ale nie poddaly się i są w ciąży. Pamiętaj, że ty też będziesz! Wiem to! Jestem wręcz tego pewna! Mocno ściskam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Paulina napisał:

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

Bardzo mi przykro kochana ale nie poddawaj się 😘ściskam mocno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Paulina napisał:

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

No nie wiem co napisać :-(, tak bardzo, bardzo mi przykro...już tak wiele dziewczyn dzieliło Twój los, więc i Ty odnajdź w sobie siłę i walcz dalej. Nie pisz tylko takich ostatecznych rzeczy, bo masz stworzyć nowe życie i kropka. Przeżyj tragedię, wypłacz a potem osusz łzy i wracaj na ring. Silniejsza. Przytulam Cię z całej siły, jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Paulina napisał:

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

Przykro mi 😞 podnosimy się 😘 korona na głowę i dalej po swoje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dusia29 napisał:

 

Pewnie wszytskie dotrwaja. Kazda klinika jest inna, wiec jak nie dzwonia to dobrze 😉

 

Nie dzwonią jeśli transfer się odbędzie według planu, nawet gdyby był tylko jeden zarodek. Dzięki 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziewczyny, jest jakaś magia na tym forum...dziś jak nie działała strona, to czuć było straszną pustkę, bo niby są ludzie wokół, ale jednak czegoś/kogoś brak...dzięki wam za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Paulina napisał:

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Paulina naprawdę tak mi przykro 😔😔😔 wierze w Ciebie, ze podniesiesz sie i bedziesz walczyc dalej!!! Masz nasze wsparcie❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Paulina tak mi przykro 😢😢😢masz jakieś maluszki na zimowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Trzeba przetrwać co złe, a później wrócić na start 😘 silniejszym 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
3 godziny temu, Gość Miśka napisał:

Anana jestem,  miałam przez weekend kryzys a nadrobienie trzech dni na forum to nie lada wyzwanie. Dzisiaj przyszedł okres i chyba zaraz jajko zniosę. Też miałyście takie bolesne pi nieudanym transferze ?

Dalsze próby musimy zaczynać od zera.. Ale narazie musimy dozbierać pieniążków. Niestety nie znalazłam jeszcze żadnego dofinansowania na Śląsku 😞

Miśka, kryzysy też są ważne.. kiedy się kończą możesz znowu zebrać siły i walczyć dalej o marzenia 😊 doskonale rozumiem, koszty są ogromne 🙈 zbieraj kasę, siły, szukaj jeszcze dofinansowania i wracaj szybko do gry! Trzymam za ciebie kciuki 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Anana napisał:

Majami ja też już panika i aż napisałam do administratora 😂

Ja tez napisalam i panika co ja zrobię bez zagladania do Was po pare razy dziennie  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

 

1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Kochane "listopadówki" , trzymajcie dobry poziom,  musicie! Nie możecie dac dupy tak jak ja. Nie pozwalam Wam. 

Paulina, bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się i nie obwiniaj się tą sytuacją. Na pewno zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy, żeby się udało! Pozwól sobie na płacz, bo on działa oczyszczająco...  ja też ryczałam jak zobaczyłam za niską betę i wiele pozostałych dziewczyn tutaj tak samo. Ściskam Ciebie mocno i przesyłam dużo sił, żebyś za kilka dni chciała dalej walczyć i układać dalszy plan działania! 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Paulina napisał:

Niestety moje kochane.. 😢😢

Wyję już od godziny. Beta 2.3 😞😞 Chcę umrzeć..

😘 trzymaj się kochana.  Jestem z Tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
7 minut temu, Zuzana napisał:

 

Przepisalam wizytę w gamecie. Termin to 3 styczeń dopiero ale liczę na sukces w Invimed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×